Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty vole je to opravdu nutný? cpát do her podobný nesmysly? potřebovali jsme to v původních CoD nebo MoH k lepšímu hernímu zážitku i při MP např. Day of Defeat apod? myslim, že ne... ale co, lamy si to za potlesku novinářů žádají.. ještě bych teda prosil přidat, že třeba můžu požádat někoho v HQ o ruku nebo tam třeba na OMAHA bíč chytat ryby, pak by to sociálno bylo dokonalý *7* *7* *7* *7*
    • Rika se tomu vyvoj. Proste porad se neco vylepsuje a prichazi se s novymi napady.
    • ZvacA
      Tady Johnny je totiž kus vola a ne a ne se sám umět rozhodovat co a jak...
      • vysvětli mi prosím, v čem jsem kus vola - že mám jinej názor?
        • ZvacA
          Ale ty "názore", spíš mě fascinuje že při vší té názorové inteligenci nejsi schopen stále vlastního úsudku. Nebo ti někdo posílá výhružný dopisy, že tohoto musíš být součástí? Děláš jako by se tě tam v tom sociálnu už nemohli dočkat...
          • Být tebou, o úsudku bych radši pomlčel a strčil bych si ten tvůj strawman argument za klobouk.
            • Jack1947
              Nakonec oba řešíte blbosti kdy někomu něco vadí a dtuhému ne ale nepříjde mu to nějak násilné/otravné a we agree that we dissagree" hehe ale pište dál aspon debata nestojí. Respkt piš.
            • Smutný je, že jediný, kdo se tady nezamyslel a neustále se ignorantsky drží hloupého a laciného argumentu "nikdo tě nenutí", seš ty. Možná by ses měl inspirovat vlastními moudry, pak by ti naprosto logicky došlo, že se pohybuješ v rovině domněnek. Nikdo totiž nemůže s jistotou tvrdit, jestli popř. jaký ten systém bude nebo nebude mít vliv na něho, hru nebo jeho spoluhráče, přímo nebo nepřímo - samozřejmě kromě ignorantských chytráků tvého typu, kteří leští skleněné koule. Nakonec, ono je to vlastně jedno. Jestli tě k něčemu něco nutí nebo ne člověku nijak neubírá právo kritizovat (můžu naprosto legitimně kritizovat třeba Facebook, aniž bych ho měl nebo mě ho někdo nutil užívat), to je samozřejmě klam a nonargument, na kterém ses tady zasekl jak gramofonová deska. Klidně se v tom klamu vyžívej, ale necpi to ostatním jako nějakou, absolutní normu, která obecně stanovuje, za jakých podmínek co můžeš kritizovat.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Tento hloupý a laciný argument pro případ videoher a pro tento případ speciálně bohatě stačí, to je ta logika, která platit zřejmě jen tak nepřestane, a u které neobjevuješ totiž nic zásadního. Odpověděl sis ale svým textem koneckonců sám, já potom už můžu jen přičumovat a žasnout nad tím, že jsem tu tedy tím ignorantem s koulí.
            • Jack1947
              Už ho radši nechme aby se z toho nezbláznil. Remcat ano jen si dneska mo nestěžovat už to není totiž in!
            • Jak se z kritiky sociálních služeb ve hře dostat až k iluminátům. Bravo. Potlesk pro pana strawmana. Vtipné, že nejvíc tu remcá člověk nad remcáním někoho jiného. Nad remcáním, které ho nijak neovlivňuje a nikdo ho nenutí číst -> v souladu s jeho hloupou logikou. :D
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Není co namítat, ve výsledku ano. Ovšem v souladu s naznačenou logikou názoru, bylo poukázáno, že dotyční kritiku sociální služby pojímají klasicky pitomě a zbytečně, aniž by si nad tím uměli nebo chtěli pořádně zamýšlet.
            • Jack1947
              Já sem pro když se podobné sociální blbosti prostě od her drží dál žádné démonizování nevidím ale přesně tvůj přístup "Když to nevadí a je to neškodné je to ok"
            • Jack1947
              Tak jo ještě tě nakrmíme *4*

              To samé by se pak dalo říct o mikrotransakcích a lůtboxech vždyt to nikoho neomezuje a k hraní až tak potřeba není. Stejně jako většina lidí je důležité neremcat nestěžovat si a brát život takový jaký je. Už vůbec ne lézt k diskusim ke hrám a tam otravovat" s tím že se i něco nelíbí když dříve jsme se bez toho taky odešli. Pak příjde bob a napíše že je to ještě velepšení a vývoj *15*

              Vývoj teda jde od desítí k pěti no.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Dalo a dá se, i když záleží na jejich implementacích. Ale tohle není politika mikrotransakcí a loot boxů, tohle je prozatím neškodně se tvářící prostě vývojáři patlaná a představená featura do dané hry, u které se ukáže, zda se uchytí u lidí, kteří za danou hru jsou ochotni zaplatit a chtějí třeba využít její obsah naplno. Co je na tom?

                Pokud to cítíš tak, že chceš na tomto démonizovat jinak fungující stav herního průmyslu a mít to za nebezpečný precedens a spiknutí iluminátu, tak prosím, remcej si.
            • Akorát on nikde nepsal, že ho to omezuje nebo mu to ubližuje, ale nenech se rozptylovat. Klidně pokračuj v těch zcestných blábolech, očividně tě baví mlátit prázdnou slámu.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Slovíčkaříme. A jaká pak prázdná sláma. Zcela zřejmě s jistou dávkou nostalgické naplaveniny napsal, že se diví, proč se s tím ve hře musí setkávat. Z toho se dá vyvodit, že se jemu samotnému to celkově nějakým způsobem nezamlouvá. No úžasný. A navzdory tomu, že se trefil do noty řadě dalších panáčků, kteří nad tím pochopitelně jednoduše myslí jako nad kakastrofou, se opomíná, že k tomu taky nikdo nenutí. Hra z toho přece nedělá žádnou smrtelnou povinnost, ale možnost, u které můžu se já sám rozhodnout, ano či ne. O tom tahle naše vzájemná debata zcestných blábolů je, příteli.
            • Jack1947
              To cjce klid a trochu přitopit abys z toho neumrzl *5*
            • ZvacA
              Mě nechává HQ na celé hře chladným, vypadá to zcela jako dobrovolná věc, kterou možná někdo využije. Nevím proč bych tady však měl a to věsměs bezpředmětně žvatlat a brečet tom, jak mi to strašně ubližuje nebo omezuje. Zvlášť, když v menu stačí pár kliků, abych se dostal do hry hned jak chci a nemusel se s nikým dívat na obrazovku na pláži. Chytří jste jak rádia, ale zdá se, že je to pro vás zřejmě velkej problém chápat v jiném kontextu než vaší směsnou optikou, že to tam ráčit vadit vašim egům, experti....
            • Jack1947
              Lidi už jsou tak tou mašinérií zblblý že budou obhajovat každou neherní kravovinu která bude v každé hře zachvíly *12*
  • Paulcz
    No dobrý, tohle je ještě dementnější než Far Cry :) Schválně jestli to ještě něco trumfne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit