Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Než jak Omaha Beach to působí jak nějaký LA compton. Všude samej negr, copak tohle je historické? True Locations a daj tam mapu z gibraltaru. Kdyby dali možnot vytvořit si postavu tak by se divili jak jim ten počet negrů mizí, bo ti ani neví že nějaka válka byla....Je mi z té politiky dneska uplně zle!
    • Jack1947
      COD ale nikdy se k historii nepřikláněl jenom využíval scenérie historické ani autentické není že hodíš již odjištěný granát nepříteli nebo že těsne u tebe vybuchne granát a ty běžíš dál *3* jinak tě chápu taky nejsem moc rád ale tu hru koupím i přesto. Jen proto že se poučily a je to opět ta slavná druhá světová. Byt teda nejnudnější část kampaně COD2.
      • To je jedno. Jsou to srabi, nemaj kuráž. Místo hakáče tam daj kříž a 80% postav bude negerská. Na Gibraltaru se nebojovalo, nechápu proč vůbec utrací čas aby udělali mapu z tého prostředí... Koukni na Wolfenstein, to je scifi alternativní historie a mnohem víc realnější než tohle CoD.
        • Jack1947
          Jestli bude/ nebude 80% negrů to nevím každopádně... je to majnstrým musej se zavděčit i lidem co je jim úplně jedno jestli nějakej Gibraltar byl já jsem rád za COD WW2 chápu že to musí nějak zprznit ale že bych nehrál kvůli černochům? to snad ne.
  • Krista P*ČI

    Neg*ri v WW2 v EU?

    Vyjebany laviciary sk*rveny LGBTI. Sk*rvena Upadajuca EU a USA dekadentna.

    Dnesne 10rocne Deti mi budu vraviet ze vo WW2 bojovali Cierny a LGBTI ludia a Nejaky Španieli a činania v EUROPE a neviem kde !!!

    Alebo jak uz vo Velkej Britanii , Cerna Pizda hraje Kralovnu elizabet ci koho. Tak jak vymyvaju Svedov ze cernosi zili ako ich predkovanie a nie Nordicke typy.
    DO riti Smeruje cely Svet z tejto politickej korektnosti a ľavice komunistickej
    • kdy už si vy čobolové najdete vlastní herní weby, copak vám už neřekli že ČSR neexistuje?
      • Tady jsi na internetu, tedy na mezinarodni siti, ty zamindrakovana nulo.
        Stejne jako ty muzes vyhledavat pres americky Google nebo nakupovat cinsky sunt z Alibaby, tak muzou i Slovaci chodit na ceske herni weby.
        Byt tohle moje stranka, tak by tady ten tvuj vyblitek uz nebyl a jeste bys mel jako bonus ban, protoze ja bych rozdhone netrpel, aby mi nejakej pitomecek odhanel navstevniky a tedy penize za reklamu.
        Malokomu taky dochazi, ze Slovaci, diky tomu, ze rozumi cestine, vlastne zvetsujou nas herni trh o 50%, diky cemu se vydavatelum her oplati delat cestinu pro vic her.
        • naopak, jenom na nás parazitujou
          • Sice si myslim, ze je zbytecne ti to vysvetlovat, protoze kdybys chtel, pochopil bys to napoprve, ale stejne to zkusim...
            Pokud by na nas parazitovali, znamenalo by to, ze ziskavaji nejake vyhody na nas ukor, co, pokud se bavime o hernich webech a pocitacovych hrach, proste neni pravda. Je to win-win situace pro Cechy i Slovaky.
            Slovaci navstevujici ceske herni weby znamenaji vic penez z reklamy, co neprimo zvysuje kvalitu ceskych webu. Redaktori ceskych hernich webu jsou taky pozyvani vydavateli na vic predvadecich akci a spis dostanou nejakou to novinarskou verzi hry na otestovani, protoze ceske herni weby maji i diky slovenskym navstevnikum vetsi "impact".
            Stejne tak to, ze jsou soucasti naseho trhu, zlepsuje postaveni nas zakazniku vuci vydavatelum her.
            Vlastne jediny, kdo na tohle doplaci, jsou slovenske herni weby, protoze Slovak, ktery si precte clanek na ceskem webu asi tezko pujde na slovensky, aby si jeste precetl +/- to same i tam.
            Ale klidne mne pouc o zasadnich negativnich dopadech Slovaku na ceskych webech, ktere jsem prehledl... *7*
      • copak má cenzor dovolenou? tvuj prispevek i ten na ktery reaguješ je jasné porušení pravidel a dokonce by se dalo uvažovat i o trestním činu hanobení rasy a národa (spáchaného verejne, co je pritežující okolnost).
        • ooo.. tell me more *6* *6*
    • Paulcz
      Chtělo by to návrat Český sody :)
      • KrPa
        na to dnes nema nikdo koule, kvuli humoru se nechce nikomu do vezeni *3*
        • Paulcz
          Stále tu je svoboda slova a jedná se o uměleckou činnost :) Jen potřebuješ dobrýho právníka, Řezníka taky nedostali :)
          • KrPa
            v nemecku te poslou do chladku za kritiku islamu na 6 mesicu
            • a za zapálení synagogy dostaneš jen podmínku
          • XorxoxTalarius
            To je jenom otazka casu
    • Politická koreknost a díky tomu historická nepřesnost je v současnosti dost přehnaná, s tím souhlasím. Ale americké černošské jednotky během 2. sv byly normálně nasazeny ;-) Ano, 90% byly podpůrné jednotky, ale nejznámější bojovou jednotkou je 761. tankový prapor "Black Panthers", který bojoval i v Ardenách a samozřejmě 332. stíhací skupina (Tuskegee airmen). A např. za Brity bojovali v severní Africe i Indové a to ve velkém počtu ;-)
      • Jack1947
        No jistě, to se dá tak říct. Nicméně v Mp COD WW2 tam bude těch černochů habaděj. V Sp snad doufám že jich moc nebude.
  • Proc ne. Mohli by to propojit i s FB a v tom kine byjste si mohly treba sledovat seriali z Netflixu koupene za herni menu.
  • Tohle jsou už jen ho**a nic jiného
  • pokud tahle blbost bude dobrovolná tak nevadí, horší je že se bude člověk muset koukat na troly co hrajou za černý nacistky
  • OT:
    Dá se nějak zjistit, kolik hráčů hraje v jeden moment hru na Originu? (Např. Battlefield, Fifa...)
    Tak jak to má třeba Steam.
    Děkuji.
  • Jack1947
    Less social, the better *3*

    Tak sakra si jdu do COD zastřílet ne aby někde oddychoval... oddychnu si po zápase takovéhle voloviny vymejšlet pak se člověk už ted bojí jakej ten mp bude, já bych byl za utržené končetiny a vylité mozky.

    Zaměřit se na hru samotnou blbosti řešit pozdějc nebo vůbec. Geewzzes
  • Za mne plus. Akorat to bude vypadat blbe kdyz z HQ na Omaze skocite do multiplayeru, kde budete hrat za Nemce. Nemecky HQ pochybuju ze bude a tam by se taky mohlo stat ze si vyberete stranu spojencu. Jedine ze by jste si napevno vybrali stranu a progres vasi postavy by se ukladal jen za tuto postavu (samozrejme by bylo mozne hrat za obe strany a za vice postav).
  • KrPa
    Nebylo neco podobneho ve Vietcongu z roku 03? *1*
    • readyxx
      ne, pokud tedy nejdes na server black pajamas home ,kde po sobe skacete a jen kecate ,, jen jedna strana (vc) bez zabijeni ..cele vecery tam jen vykecavaji a max skacou na jump mapach
  • Takže Club penguin alá CoD ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit