Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anarcha
    Tak potom se na to měli vykašlat rovnou a né komunikovat stylem mi na tom děláme bude to tam, pak vzápětí nebude to tam od vydání ale mi to tam dáme později. Následně zjistili jsme , že je to nevyvážené , ale stále na tom děláme musíme to předělat a po roce a půl nemáme na to kapacitu naděláme na tom asi to tam ani nedáme.
  • ty maj celoroční dovolenou a koupou se v prachách z předplatnýho wow... pravda, bazének trošku vysychá, ale šipky jako strejček Skrblík furt ještě můžou skákat.
  • Je pravda, že v roce 2011 ukazovali na Blizzcomu Team Deathmatch. Ale také řekli, že není zcela jisté, zda-li se PvP objeví ve hře. Sami přiznali, že pakliže by PvP nebylo vyvážené a vybalancované, zručí ho úplně. A to zaznělo i na Blizzcomu. Stejně jako to, že zrušili vývoj módu Last man standing atd.
  • Anarcha
    Ano oficiálně už před vydáním avizoval , že tam PVP bude hned od začátku.
  • On někdy Blizzard oficiálně potvrdil, že bude PvP v Diablu III? Nebo jenom řekl, že na to pracují a pakliže by nebylo PvP vyvážené, tak ho tam nedají? A doma jsi nelžeme, ale pakliže je nějaká věc nejistá, tak se mnohdy stane, že to nakonec nevyjde (dovolená atd.). To je naprosto normální. Možná pochopíš, až ti nebude 10;)
  • Anarcha
    Chlapče až na to , že PVP bylo původně avizováno před vydáním hry a pak bylo řečeno že bude přidáno v patchy , pokud ti lhaní a podávání zavádějících informací přijde normální tak tě lituji.
  • ... a na čem teda maká těch dalších pár tisíc lidí v Blizzardu, když se všeobecně ví, že např. World of Warcraft má již také málo "dělníků" (pokud se bavíme o vývoji samotné hry a né supportu)?
  • Jj, protoze ty pvp videa ciste rikaly preorderum ze tam pvp nebude. Oh wait. *15* To jsi fakt tak blby?
  • kostejnesmrtelny
    Člověk, kterej si koupí hru výslovně kvůli něčemu, čím ta hra momentálně nedisponuje je tak blbej, že si skoro o ty prachy přijít zaslouží *1*
  • kostejnesmrtelny
    Ať se na to vykašlou... Vyřeší se tím nekonečnej problém s balancováním PvE a PvP aspektů hry, WoW by mohlo vyprávět... *11*
  • A nemelo by to jako prvni napadnout Blizzard? Oh wait! U vas doma je normalni ze si lzete a pak to omlouvate stupiditama typu "Tebe nenapadlo?". Btw, ty nesmis chybet nikde kde se leze do zadku, v tom jsi expert. *15*
  • To je jenom dobře že tam nebude PvP
  • Ethy
    O tom že PvP nakonec nebude se už ví dlouho, sami vývojáři řekli, že to bylo nevybalancovatelné, tak udělali aspoň ty PvP-like zóny co jsou vě hře teď.
  • A přemýšleli jste třeba o tom, že PvP v Diablu není proto, že udělat vyvážené PvP je v tomto případě docela záhul? Nepadlo to někoho? Nebo snad chcete, aby to bylo jako v PoE, kdy PvP je naprosto o ničem? Možná sliby, chyby. Ale v tomto případě to docela i chápu. Protože jakmile by to nebylo vyvážené, tak první, komu by se to nelíbilo, jsou právě ti, co nejvíce "řvou", jak Blizzard lže. Navíc ten, kdo si kupoval D3 kvůli příslibu PvP, je poněkud zvláštní:) Ale každého věc. Přeji příjemný den.
  • jak přinutit fungovat jasný design soubojů jednoho versus hrozně moc monster v situacích, kdy to bude jen jeden na jednoho, nebo dva na dva.... to jsem nepochopil copak v D3 se nebojuje proti bossum kde je to jen jeden na jednoho? samozrejmne ze bojuje jen se tu nekdo vymlouva!
  • Anarcha
    Trochu mi to připomíná českou vládu ty taky něco slíbí a u slibu taky jenom zůstanou.Je sice nakrásně možný , že nemají kapacity a mají jiný priority nicméně já bych osobně věřil tomu , že se jim to prostě nechce dělat a to , že dost lidí si koupilo D3 s tim , že budou hrát PVP to jim je jedno hlavně, že slíbily vydělali a nedodrželi.
  • spravte si PvP sami, dohodnite sa s kamaratom, stretnite sa na luke, kazdy vezmite do ruky krabicu od D3 a zacnite sa snimi mlatit a hadzte hlasky o tom ake kuzlo ste zoslali aky uder ste pouzili. nezabudnite si to natocit a dat na net.
  • A že by si jej komunita dodělala sama asi díky politice blizzardu nehrozí. Hack and Slash RPG rád nemám, ale kvůli PvP bych i uvažoval nad koupí DIII.
  • A mě včera málem ukamenovali, když jsem naznačil, že Blizzardu už dávno nevěřím. *1*
  • darthak
    my sa tam tiez nemusime druhy krat obajavit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit