Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan.pospisil.35
    nechápu co každýmu na těch aukcích vadí vždyt je vůbec používat nemusíš.
  • jan.pospisil.35
    nejsem si upně jistej jestli se to počítá jako PvP ale nejni tam náhodou tréninková aréna kde se mužete s ostatníma normálně kydlit.
  • Black_Hand
    tak zkus Torchlight 2, ci Titan Quest.
  • Shania
    WOW team ma daleko vic lidi a lepsi technologie nez kdy driv a diky tomu vydavaji novy obsah vyrazne rychleji nez v minulosti.
  • At se jde Blizzard bodnout. Dialblo 3 tema aukcema uplne zku*vil, predmetu pada mraky, ale pouzitelnyho nic, vraqtil sem se ke dvojce, ktera je mnohem lepsi. Cekam na D4.
  • No ten by měl bejt spíš hrdej, že se mu to vůbec podařilo rozchodit :D
  • škoda, po cheatujících PKčkách se mi stýskalo :D
  • Na pvp vam kaslem, na to mam ine hry.
  • Spíš existuje malý procento lidí, jako já, kteří si SP užili a MP je nezajímá (od toho mám Wargame).
  • Musis na sebe byt hrdy :D
  • D3 je blbost, nejhůř vyhozený peníze *13* SC2 je taky pořádná kokotina. Ještě, že sem to ukrad *11*
  • Tushan
    ježiš pardon já se dotkl svatého SC 2 *7* *1*
  • Ristoro
    Nevadí mi to vůbec. Hlavně, když ten datadisk zkvalitní PVE.
  • v dnešní době kdy má každá blbost nějakej ten multiplayer a PvP her jsou mraky se jim vůbec nedivím že nedělají něco co prostě udělat nejde a každej soudnej člověk to ví.....udělat to jde snad jen stylem PoE kde jsou PvP ligy otevřené na určitý čas a nebo PvP eventy striktně oddělené od standartní ligy a tím pádem od výbavy kterou si musí člověk najít teprve v PvP...ale ani tady to není dokonalé a nikdy nebude...
  • Tushan
    blizzny vždy sedí jednou prdelí na dvou židlích SC2 super multi .. trapna kampan. měli by se už rozhodnout a udělat jedno pořádně. wowko trpělo jak svina tím že se vše balancovalo mezi pvp a pve
  • Nemeni, protoze jsi napsal uplnou pycovinu.
  • Az ti nebude 10 rika vlezdozadek a samoklikac. *15* Ja svuj nazor nepotrebuju obhajovat naklikavanim a lezenim nekomu do riti. *14*
  • Jeste pred vydanim existovala ve hre Arena, ktera fungovala na stejnem principu jako ta z WoW (link na jeden z prezentacnich gameplayu http://www.youtube.com/watch?v=lZrGE3VLiSk). Mam pocit, ze o tom vis kulovy, ale mas strasnou potrebu se s nekym hadat.
  • kostejnesmrtelny
    Ne, normální mi to nepřijde, jenom je mi to u zadele, protože mě PvP v D3 naprosto nezajímá. Navíc, na tom co jsem napsal to vůbec nic nemění. Chlapče.
  • To s tebou souhlasím. Měli se na to raději vykašlat úplně a nedávat nějaké plané naděje. No nic. Skončila mi polední pauza, tak přeji příjemný den. A snad nás třeba Blizzard nakonec překvapí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit