Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eh, na tomto nie je nic azijskeho...? Americki autori, americky styl animacie/kresby...
  • Vrook
    Jojo.. zkouškový + Risen 2. Ten Risen mě fakt chytul. Narozdíl od zkouškovýho. *4*
  • Vrook
    lol co
  • God-of-War
    Je mi tě hrozně líto *5*
  • Jeste 6 dní, to je peklo.
  • Já jsem jen napsal jak to na mě působí. Knížky psal předpokládám také Kňák jako většinu k Warcraftu, tak to potom dává smysl.
  • Velke mnozstvi lore najdes na
    http://diablo.wikia.com/
    zacni treba s Diablem a pak uz se jen proklikavej hloubeji a hloubeji :)
  • Tak jen trochu nastinim nelogicnost tveho prispevku:
    "Je to divně a násilně splácané dohromady" - co je na tom "nasilne" splacane? je to kratke video z jedne z mnoha bitev andelu a demonu, kterych meli miliony

    "Jako vždy když Blizzard doplňuje příběh aby jim seděl s marketingem." - tohle video nijak nedoplnuje pribeh. Akorat vykresluje postavu Imperiuse a toho jeho andelskeho koncilu. Imperius se ve videu chova presne podle toho, jak je popisovan ve vsechn knizkach.
  • Je zajímavé, že jsem u Diabla 2 vydržel s přestávkami doteď, ale o lore jsem se toho nikdy moc nedozvěděl, ani dozvědět netoužil - hry samotná k tomu prostě moc nemotivuje. Přitom to je poměrně kvalitně propracovaný svět, tedy když bereme v potaz, že jde jen o pozadí pro hru jako je Diablo.
    Po tomhle videu jsem si chtěl přečíst víc o archandělech a teprve teď jsem se dozvěděl, jak vzniknul svět Sanctuary. Byl bych s Diablem spokojen asi i bez toho, ale kdo může říct, že bez takového pozadí by ta špička ledovce, co je ve hře, byla natolik kvalitní?
  • posila
    Recenze na SC2 vychazely vsude ve svete az zhruba tyden po vydani. Tak predpokladam, ze Blizzard nespustil predcastne servery pro novinare, a hadam, ze to neudela ani v pripade Diabla 3. Takze bych moc s recenzi pred (dejme tomu) 20. 5. nepocital.
  • To uměl Tolien.
  • Je to stejný jako s W3. Kde začalo díky WoW vznikat spoustu nelogičností a zmatků, jen proto že se jim více hodilo, aby se stali některé události, protože budou marketingove úspěšnější.

    Například Illidanův úprk do Outlandu ve W3FT apod. nemluvě o zdvojené minulosti která lore také moc nepomohla. Díky Kňákovi. :-D
  • Ano vsechny myslenky kterym Ty nerozumíš jsou nesmyslné. To je jasné.
  • Na zabavenie fajn video. *1*
  • OT: Bude recenze pred 15.05 ? *3*
  • On to moc rozvist nemuze. To je clovek co obchazi diablo diskuze a "obohacuje" tam lidi svyma nesmyslnyma "myslenkama".
  • Ja bych delal jen hry podle bible, at to ma poradny pribehovy zaklad.
  • Psychotic
    Až na to, že anime se líbí úzké skupině fanoušků, v tom to udělat nemůžou. Třeba já už mám japonské animace po krk a nevýslovně by mě to štvalo, zvlášť u americké hry. A určitě nebudu sám.
  • Hezky zpracované :) Imperius bude final boss? *1*
  • A nechceš pro nás tu tvoji úvahu trochu rozvést, ať z ní taky něco máme?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit