Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komentář je mimo, nepochopil jste psaný text.
  • PreidaQ
    To nevyžaduje příliš velké pozornosti na to, aby člověk pochopil, že není řeč o neznalosti kapel, ale o neznalosti lidí, takové kapely poslouchající. Já také osobně neznám nikoho, kdo by tyhle dvě kapely poslouchal. Přisuzuji to kvalitnímu výběru přátel a známých.
  • TomVal
    "... zvlášť nadšení by mohli být lidi, co mají slabost jak pro Cradle of Filth, tak pro Manowar. Já teda nikoho takového neznám ..." Co takhle nažhavit vaši oblíbenou streamovací službu a dovzdělat se, pane recenzente? Takovou větu bylo možné tolerovat před 15 lety, kdy nebylo až tak jednoduché se k hudbě dostat, ale dneska? Jo a myslím, že příslušníci cílovky pro tuhle hru by vás za výše citovaný text umlátili kytarami a baskytarami :)
  • to jsou ty módní vlny, historie se opakuje v kruzích, já osobně se těším, až zase přijdou do módy HC simulátory čehokoliv, nebo tycoony *4*
  • Hra k hovnu když to ukončíte tak jste zase na začátku hry což je sakra otravný
  • Proc posledni dobou vychazi na PC jen pixelartove histeroviny ?
  • Znovu recenze za trest a čistě jen pro cash?
  • Meow
    Recenze o ničem, ale to už je tak zvykem u Vrobela
  • kdyby se bojovalo proti haterům českého internetu a hráč by, po vzoru Abe´s Odyssey, převáděl uprchlíky na bezpečné místo, dostalo by to jistě aspoň 8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit