Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, to je nejvetsi zlo, kdyz se vira micha s politikou, nerkuli primo statni spravou, sarija a podobny predpotopni vydobytky

    kam se riti turecko s tim jejich islamistou v cele je toho dukazem
  • Ne, to byla víra v to že každý člověk je Boží tvor. Ten dnešní humanismus to je víra že člověk je bůh.
  • ne, my po nich uz skoro pul druhyho tisicileti chlebem, a tomu oni nerozumej, takze zustavaj barbary
  • drasta
    Nepatri humanismus mezi ty evropske hodnoty ktere ted chranime pred vlnami barbarskych pristehovalcu?
  • Femto
    píše člověk co tráví život trolovaním konzolí na games.cz
  • tibetskou vlajku okolo ramen, isilu okolo pasu a zrodil se vrobelman, povolanim aktivista, nejvetsi zbrani naivni humanismus
  • tady ma nekdo problem s chapanim :D
  • To je naprosto v pořádku.

    Chtěl jsem tím podotknout, že jsou mi nepříjemné jeho naivní společenské aktivity. Vím, že to sem nepatří, ale Vrobel je v nich natolik aktivní a je v nich natolik mimo můj názor, že ho nedovedu jakkoliv respektovat, natož číst jeho recenze.
  • maros.goc
    Toto je recenzia? Však som sa nedozvedel aký tom má level dizajn, ktorý je podľa autora najväčšia slabina hry. A on ju opíše jednou vetou....a to aj tak nepreiamo. Najprv som si čítal komentáre a čudoval som sa tomu hejtu voči Vrobelovi, no potom som si prečítal recenziu a tá je skutočne smiešna :(
  • jeanczarny
    Jen neboj, on tebe taky ne.
  • Jéé, já si tady přijdu jak na floridské státní mezi studenty literatury. *14*
  • Naprosto s tebou souhlasim *1*
  • Je Konvicka v soukromi taky takovej sasek jako se ukazuje na verejnosti ?
  • To by mě zajímalo, s kym ten metal poslouchá, že nezná nikoho, kdo by je považoval za pozéry? S babičkou? Každej muj známej metloš se týhle "skupině" dnes už jen směje. Ještě na stření jsem jim ty jejich texty žral, ale kdo jinej než Manowar vydá "nový" album, na kterym jen přezpívá starý songy, a ještě k tomu to zní samozřejmě hůř?
  • Tak tohle už je moc okatý trolling. To ti moc nevyšlo. *15*
  • Femto
    jo a dal by tomu osmičku. Jen to ne!
  • Femto
    Jestli posloucháš 20 let metal a ještě si nevyrostl z POZÉRŮ Manowar, tak je mi tě opravdu líto.

    Jinak pozér je synonymum pro Manowar, takže se neboj, že bych nevěděl, co to znamená, naopak ty v tom neskutečný bordel máš.
  • Tady vidím nějakého internetového trolla, který ví o metalu kulové. Jako tvrdit, že celý metalový svět je považuje za pózery a pak napsat "google search Manowar + pózeři", to je skutečně legrační pokus o argument. Dlouho sem se takhle nezasmál. To nejde brát vážně. Když pominu, že máš problém s definicí pojmu pózerství, na kterou si ani věcně nereagoval, protože nemůžeš, tomu pojmu očividně nerozumíš, jinak by si pořád nespamoval nějaký google, tak metal poslouchám už asi 20 let a zatím sem nepotkal nikoho, kdo by je považoval za pózery.

    Mimochodem, mít ego není pózerství - pokud něco umíš, tak si to můžeš dovolit. Opět v tom plaveš. Skutečně by ses měl dovzdělat.
  • Pisu o Konvickovi neco spatnyho? Rikam tu snad ze je fakt spatnej entomolog protoze se 100% neshodujeme v tom jak nalozit s islamem v CR?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit