Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry moje chyba, recyklační centrum jsem zaměnil za čištičku odpadních vod. :)

    Jo ta chyba tam je, mě zatím vždy stačilo centrum vypnout a hned zas zapnout. Sice musí znovu najmout dělníky ale pak to jede. Na TEST serveru se mi to ale zatím nestalo tak počítám, že se patch na tuhle chybu blíží.
  • Jason_dinAlt
    Tak to bych taky bral. Na aukru jsem viděl prodávat právě jen ty neplnohodnotné, kde se CZ nebo EN musí ručně dokopírovat a tam mi nikdo nezaručí, že při vydání patche (a jak to tak tady čtu, tak jich asi ještě bude dost), budou ty lokalizované soubory stále v aktuální verzi k dispozici. Takže do těch neplnohodnotných určitě jít nechci.
  • walltar
    Já bych řekl, že je ... ale já z toho jiného regionu mám plnohodnotnou kopii (CZ, EN a jiné) a dokonce i hru zdarma už sem dostal.
  • Ghost47
    OK, odladěná statistika funguje líp, než mizerně naprogramovanej agent - ale to není problém koncepce, ale odfláknuté AI v novém SC. Prostor pro bugy je IMHO stejnej, akorát tady to praští víc do očí, než když u systému založeného na statistice nebudou někde sedět čísla.
  • Jason_dinAlt
    850? Není to cena z nějakého jiného (RU/PL/HU) regionu?
    Já tu vidím něco málo přes 1280,-
    http://www.g2play.net/store/SimCity-EA-Origin-Key.html
  • Jj to by jim ukazalo!
  • walltar
    To je bug ... ono přestane fungovat ... prostě se zastaví a už nikdy nevyrobí žádnou slitinu (nebo cokoliv co tam děláte) Je to celkem dobře zdokumentovaný bug a hodně lidí si na to stěžuje. Porstě se celé recyklační centrum zastaví a už nikdy nic nevyrobí. Je potřeba zbourat budovu a postavit znova. A pokud člověk má recyklačních center víc tak stačí zbourat jenom jedno a ostatní se rozběhnou. Děje se to taky pokud ty vozy na svoz recyklovaného odpadu jezdí do sousedního města ...
  • "- Recyklační centrup přestane fungovat když se naplní"
    tohle není bug, na to upozorňuje ten chlápek po postavení. Čistička má určitou kapacitu čistění (která je navíc v intervalech), pokud je kapacita přeplněná (tzn cca nad 75% max výkonu), tak část odpadu vypadává ven nevyčištěná (tak jako to dělá normální sewage pipe) dokud zas neproběhne ten interval a nevypustí se další vyčištěná várka aby mohla natéct ta nevyčištěná.
  • melo by vychazet 10 denne snad by si pak studia rozmysleli pouzivat dementni origin a nesmyslne DMR ktere cely koncept hry zabiji
  • Přesně, já SimCity nehraju, ale baví mě si o hře počíst, protože je to sranda sledovat, kolik problémů hra má.. Takže další články klíďo beru, aspoň tu není mrtvo :-)
  • Keyz
    Statistika byla ok. Prostě dobry zjistila kde je zácpa a byla zácpa.
    Je jedno jak ty auta stojej jestli přesně aneb ne. Prostě je zácpa a hotovo. Navíc tam nebyl takový prostor pro bugy kdy nějaké vozidlo začne magořit.
  • Keyz
    Otázka je jestli to nepřineslo další bugy.
    Rád bych viděl aby to normálně, že sanitky projede v zácpě prostředkem a vozidla uhnout.
  • Ghost47
    Přístup to je správný (samozřejmě se nesimuluje každý člověk, jen určitý vzorek obyvatel a zbytek se z toho dopočítá). Výsledkem by třeba u dopravy měl být mnohem lepší model, než jde udělat jen statistikou, samozřejmě to bude chtít umělou inteligenci ještě trochu vylepšit...
  • walltar
    Já to tak samozřejmě mám ... ale to neznameá, že to není bug.
  • Baldur52
    na omluvu recenzentů k těm klávesovým zkratkám, když jsem se po nainstalování hry koukal na online manuál, tak tam nebyly, dnes jsem to kontroloval a už tam jsou... nicméně musel jsem si to tenkrát zjišťovat v nějakých diskusích, opravdu tyhle základní nedostatky jen potvrzují, že to v Maxisu odflákli a až teď po vydání se to snaží zachraňovat...
  • K té vodě - měl bys postavit čističku a vedle ní hned vodárnu - měla by se obnovovat..
  • Dost pokud to budou lidé číst *4*
  • Paulcz
    kolik článků o zpackaným Sim City nás ještě čeká ?
  • Btw.. peniaze sa medzi mestami posielat daju... *3*
  • strabo
    Vyšla Aktualizace 1.7. - Patch notes:

    • Vylepšení fungování dopravy: jemné úpravy vzniku hustého provozu a oprava některých dopravních problémů na křižovatkách.
    • Vylepšení fungování dopravy: vozidla záchranných složek volí trasu volnými jízdními pruhy, aby se vyhnula provozu na křižovatkách.
    • Vylepšení fungování dopravy: vozidla záchranných složek a přepravních služeb mají při opouštění garáže přednost před ostatními vozidly.
    • Všechny jednotky a budovy lze nyní zbořit buldozerem.
    • Vylepšení chodu hry na slabších počítačích.
    • Byl spuštěn nový server „Asie 2“!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit