Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak samo 1.sv. a 2.sv. War leader se sice o to pokoušel ale nějak zapadl
  • njn na SK borovičkovém notobooku to hold nešlape
  • 30.letá váka ta by byla gutt
  • Hairy_Ass
    Nejen ona, ale třeba i Krymská válka, nebo Francouzsko-pruská válka a Prusko-Rakouská válka. Herní modely jsou pro to už vlastně vytvořené, (mariňáci, lodě, děla).
  • Toto je kvalitní názor!
  • Ani náhodou - to je snad jedna z mála věcí čeho jsem fanatickým odpůrcem - a to myšlenky, že nový Rome bude nějaký super nadupaný díl, jenž spousty lidí přivede do extáze, jenž zažili u jedničky. Potom by mohli pokračovat Medieval3 a potom Rome 4 atd... Osobně kdyby kolem toho nebylo tolik hysterčení, tak by mi Rome vůbec nevadil *4*...

    Ne ne jen ať pěkně experimentují - v jejich podání by se jim možná i ta WWI povedla.... Fall of Samurai je skvělým případem, kdy se na válečném poli setkají dvě zcela jiné taktiky....

    BTW Všiml si někdo jak by s tohohle šla nádherně udělat Americká občanská válka? :-)
  • Ach jo, ty hry jsou poslední roky fakt nuda... Pořád samé deriváty CODka, které se akorát přelepí jinou značkou (TES, ME, AC, ...).

    Kde jsou ty časy her jako je Gothic 1, 2...
  • lol, kromaňonec v akci *1*
  • zase pěkný!
  • No to neni jasne :D
  • Ani jeden gatling? :(
  • Kez by.
  • Jinak co se týče loadingů, tak u mě jsou časy kratší než v S2. Teď se mi to nahrává kolem 10-20 sekund což není moc, ale i tak :D zlaté časy Medievalu a Rome, tam to bylo ani né do 10 sekund
  • Jasné, že s Rome 2 :D
  • Hairy_Ass
    Jsem zvědav, s čím se série TW vytasí příště.
  • nedokukal lebo vas palyer je picovina *************** *** *********** * * * ** * cococtii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit