Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    V tom případě nechápu hodnocení 9/10.... *1* *1* *1* ...v recenzi jsme neslyšel jediný zápor..... *1* *1* *1*
  • Jediný co bych týhle hře vytkl je, že je málo klanů třeba za císaře si nemůžu zahrát na severu bylo by dost krutý bejt uprsotřed nepřátel *16*
  • Sice ma Lukas G. v pslednej dobe len sklamal svojimi hodnoteniami a postojmi, ale chybali mi jeho VR a som rad ze je naspat. Konecne opat nieco normlane na SVK/CZ scene
  • ankitamishra
    Co bude příště?

    Jsou tu dvě až tři hlavní varianty.

    World at War Total War, což by znamenalo někde od r. 1850 do 1950, ale patrně na několik částí.

    Wallenstein Total War - třicetiletá váka na novém enginu

    Sparta či Alexander, Rome Total War.
    Nejpravděpdobnější je varianta č. 1, kde by se daly přidat letadla. Chybí nám ještě dodatek American Civil War.
    • Hairy_Ass
      Wallenstein Total War - to by byl dobrý název, zvlášť pro Čechy. *15*
  • Skoda, ze jste v recenzi nezmínili palbu z první osoby
    • ankitamishra
      Tu jsem tam taky dodal. :-)
  • Mě osobně by zajímalo jak by se dala zpracovat WW2. Sice bitvy by podle mě byli spíš něco na styl wargame EE (jen s dobovou technikou) což mě zas tak moc neláká (ale třeba se to změní). Ale i tak bych to koupil už jen kvůli kampani hrát za Hitlera, Hirohita nebo Stalina by TW byl požitek
  • Neni hra zasazena prave do doby Ruroni Kenshina aka Himura the Battosai ?
    • Tak tohle je přesně hlavní důvod, proč si Shoguna (alespoň původní verzi bez datadisku) nezahraju. Demo na mě mluvilo anglicky s nějakým děsivým přízvukem a když jsem si ono slovo našel v psaném helpu, zjistil jsem, že stejně nevím, která bije. Japonské názvosloví, jména...

      Nevím, jestli Daimyo jeo jméno osoby, místa, funkce osoby, typu zbraně, nebo jednotky. To aby člověk hrál se slovníkem *1*

      Přeci jen vím, co můžu čekat od jednotky light infantry, nebo heavy cavalry. Ale co je naginata nebo no-dachi?

      Proto se těším na fall of samurai... gatling je něco, čemu rozumím *3*
      • Daimoo je titul něco jako titul lord v evropě vlastník pudy naginata je variece na mečo-kopí
        nodachi je zase velký mec proti pěchotě
        • Díky, to všechno jsem si našel. Jen mi to trochu komplikuje herní zážitek. A ty stylizované ikonky taky moc nepomáhají....
    • Ano a shodou okolností máš porazit armádu Makoto Shishia a zachránit Kaoru *3*
  • Ach jo, ty hry jsou poslední roky fakt nuda... Pořád samé deriváty CODka, které se akorát přelepí jinou značkou (TES, ME, AC, ...).

    Kde jsou ty časy her jako je Gothic 1, 2...
    • smejki
      No nevím. Vytahovat jako etalon kvality hry, které jsou průkopníky primitivity designu ve svém žánru?

      G1 i 2 mám rád, ale v porovnání s jinými RPGčky i své doby je to docela chudokrevnost, kterou zachránily dobré postavy, atmosféra a originální soubojový systém (když se do něj člověk dostal).
      • Trol.diskuzni
        Pro mě je zase vrchol primitivity SW:TOR a ME... A jak jsou z toho lidi udělaní, že dokonce i jindy velmi erudovaně se tvářící diskutující na úrovni se snaží přesvědčit ostatní o tom, jak jsou to "objektivně ultraskvělé hry".

        Gothic je úplně jinde, považoval bych za urážku těchto skvostů se je vůbec snažit porovnávat s dnešními balastem, kterému se tady sází devítky a desítky jak na bežícím pásu, aby si všichni namastili kapsy.

        Gothic 2 dostal v recenzi na tomto webu osmičku... Kdybych to měl porovnat, tak by ty dnešní srágory mohly mít tak čtyři/pět max.

        (IMHO)
  • zase pěkný!
  • Ani jeden gatling? :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit