Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petice pro PC verzi pak nebrečte... https://www.change.org/p/rockstar-games-release-red-dead-redemption-2-on-pc-071822ef-c66c-4a45-9b97-e218d264c34b
  • spoock
    Těším se, škoda, že zřejmě bude zase jen jedna postava, tak nějak jsem od GTA V trochu zmlsaný tím jak šlo změnit styl hry podle hrdiny. Rozhodně pecka příštího jara, zas jednou opráším PS4ku.
  • Uz treti rok nic nevychadza na XBOX360, len mi zapada prachom. Ked buduci rok na jar vyjde RDR2 a kupim PS4 Pro, do 2 rokov vyjde PS5. Oplati sa to kupovat?
    • dalsi kramy, postaci pc :)
  • PC verze bude vypadat nádherně!

    *1*
    • Taky si myslim ze to na PC nebude no, je to proste exkluzivka.
      • exkluzivka, protože je to na PS i na Xbox *7*
    • přesně tak, uplně vidim ty západy slunce se ENB modem, fps co nepadá pod 60, přestřelky na klávesnici a myši kdy rozdáváš pohodlně headshoty bez auto aimu, 12K textury.. tak snad se někdy dočkáme, já kdybych si mohl vybrat tak při launchi jdu automaticky do PC verze, oni moc dobře vědí, proč vydaj napřed tu konzolovou verzi a na PC až s odkladem, jinak by si to totiž na konzole nikdo nekoupil *5*
      • na youtube si to určitě PC hráči užijí.... *3* *3*
      • Můžeš jenom snít dál tohle se na pc nikdy nedostane. Doufám, že to nepoškodí tvojí pc master race pýchu.
      • Paulcz
        No hlavně mody, jestli někdo hrál GTA V bez Realistic Driving tak přišel asi o 50% zábavy :)
      • Bohužel to na PC ale nebude, je mi to líto.
      • A bude vubec PC verze? GTA je precijen neco trochu jineho, ta serie zacinala na PC. Tohle je console exclusive nebo ne?
        • Ohlášení PC verze bych nečekal dřív než půl roku po vydání hry na konzole. Ale pokud plánují něco jako RDR 2 online, podobně jako GTA V online, tak by byly asi sami proti sobě, kdyby to na PC nevydali.
        • je to možné, ale počkáš si
  • Jednička byla hezká hra, ale osobně se mi pořád o dost víc líbí GTA. RDR je v podststě totéž, jen v jiných kulisách a víceméně bez humoru.
  • Meh...
  • Kdyby to radši vydali spolu s prvním dílem i na PC. Šmejdi. *12*
  • A zase to zacina, muj vnitrni boj sam se sebou. Koupit konzoli? nekoupit konzoli? Achjo :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit