Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED
    Jesli se chtej vyhnout kritice, ať to vydaj jenom na konzole a žadny kritiky se nedočkaji, ať je to jaky chce *1*
    • na druhou stranu, Rockstar si kvalitu svých her umí pohlídat, zatímco většina konzolových exkluzivit je přehypovaná až hrůza, RDR je opravdu dobrá hra
      • ALHAZRED
        To maš pravdu, Rockstar je značka kvality, ale taky GTA 5 žadnou kritiku nemělo, pokud to bylo jenom na konzolach, až pak když to vyšlo na PC, žadna kritika, jako za sociku, 100% lidi voli komunisty, to sou naši konzolisti *1*
  • Jednička byla hezká hra, ale osobně se mi pořád o dost víc líbí GTA. RDR je v podststě totéž, jen v jiných kulisách a víceméně bez humoru.
  • Jedna z mala hier, ktore mozeme konzolistom zavidiet...
    • vzhledem k poslednimu vyvoji na poli emulatoru jiz neni co zavidet to same co maji konzole si na PC zahrajeme take *1* A netreba k tomu domaci zbirku hromady jednouceloveho navzajem nekomatibilniho HW
      • Jo a mit doma samej kram konzole :(
    • Ty si mykáš?
    • Konzole potrebuji tyhle podpasove taktiky jako je exkluzivita, protoze v primem zapasu s PC by jinak neobstaly.
      • Závist je hřích nerdíku.
  • má to i nějakou jinou než tu generickou mapu, která je na všech screenech?
  • Ja kvuli jednicky koupil konzolu a u dvojky to udelam take, ta PS4 stoji par supu a krome tehle hry si vyzkousim i tech par dalsich exkluzivit a bude tam dost veci co me zajima - Uncharted 4 + Lost Legacy, Bloodborne 1 + 2, Horizon, God of War, GT Sport, Nioh, Ratchet, inFamous, Detroit, Spiderman, Days Gone, Shadow of Colossus a hlavne TLOU 2. Myslim, ze za to uz ten kram stoji. :-)
    • ten krám se vyplatí i kvůli samotnému Bloodborne, ta hra mě neustále fascinuje svým světem a atmosférou a pořád se tam vracím. Je to temně pokřivené, vše je tam špatně a já to prostě miluju. Prostě totální masterpiece. Ta hra má problém, že dvojka dle mého vždy bude horší, pochybuji, že jde vytvořil lepší atmosféru ve hře. Snad dvojka nevznikne a pokud ano snad to bude prequel o otcích zakladatelích...

      Promintě nechal jsem se unést...
  • Uz treti rok nic nevychadza na XBOX360, len mi zapada prachom. Ked buduci rok na jar vyjde RDR2 a kupim PS4 Pro, do 2 rokov vyjde PS5. Oplati sa to kupovat?
    • dalsi kramy, postaci pc :)
  • Kdyby to radši vydali spolu s prvním dílem i na PC. Šmejdi. *12*
  • Meh...
  • Já si myslím, že to na PC opět nevyjde, ačkoli je to s podivem, protože hry od ROCKSTARu se prodávají všude dobře...Opravdu nevím co je k tomu vede, nicméně už tentokrát jsem pojištěn a mám konzoli. *1*
    • Tak jak se z lesa volá, tak se z něho ozývá viz recenze na Steamu kvůli modům. Mají to v R* zapotřebí, když konzole jim vydělají xkrát tolik co PC?
      • Nesmyslná logika. Konzole nikdy nevydělá tolik, jako konzole plus PC. Proto existují porty, milý Watsone.
        • To co vydělalo GTA V na PC je jen špička ledovce. R* už je v takové pozici, že už potřebuje udržovat nějaký status firmy a marketingu. Když se zadá GTA V na Google, tak ti vyskočí hned jako první řádek Steam a GTA má 6/10. Teď všichni vidí tohle hodnocení. Nevyskočí ti Metacritic a 97% od profíků, ale 6/10 od nasraných puberťáku. Tohle je hodně na zamyšlenou, jestli tohle chce R* akceptovat, protože PC platforma má hodně, hodně, hodně retardů a může to škodit celé firmě a marketingu.
          • Jak sám dokazuješ, hodně retardů je na obou stranách :)
          • Nemáš pravdu, protože... prachy nesmrdí. Na PC portu vydělají extra. Důvod, proč RS (a jiní) nedává vše na PC, je exkluzivita = prodej konzolí má vyšší prioritu, než zisk navíc z portu jedný hry.
            • ty nemáš pravdu, udržet si v dlouhodobém hledisku dobré jméno je pro ně důležitější, než těch pár dropsů co vydělají na PC, kde jim pak tardi srážej všude možně review bombingem hodnocení a kazej image...
          • no ty jsi úplný marketingový guru *1*
            • To je
            • myslím, že je to naprosto logické. Může to být ten poslední hřebíček do portu PC verze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit