Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Casove omezene hry jsou ty multiplayerove. SP je povetsine za jednorazovou cenu. Nejsou blbi.
    Si predstavuju treba CSS s mikrotransakcema- nakup zbrani na realne prachy :D To by na CZ serverech byla jen knife-fight. Proto nakup blbosti do hry ano, ale nesmi to byt stylem- mam vice penez, jsem tedy zvyhodnen oproti zakladu.
  • Robotron3
    Me se strasne libi system OnLive, coz je taky digitalni distribuce, ale jeste na n-tou - cloud. Nejen ze ma radu vyhod, clovek si zahraje na cemkoli, co je schopne prehrat aspon video, hry se nemusi instalovat, zadne drm, integrace do os, navic ale jeste krome koupeni cele hry OnLive dava moznost si hru predobjednat na par dni za zlomek ceny. Takze novinku, akcni hru, co je schopen clovek dohrat za vikend, by za ni zaplatil jen treba 100kc.

    Na to se strasne tesim, az bude OnLive naplno i u nas... Tohle je pro me digitalni distribuce, co ma budoucnost. Mimochodem. U nas jde uz nejaky cas v poho spustit (i kdyz neni pristupna nasim kartam), ale mozna i tak by stalo zato OnLive vyzouset a neco o tom na Games napsat?
  • "Jsou prý lidé, které měsíčně zaplatí 5000 dolarů za mikrotransakce v rámci FIFA Ultimate Team módu, což je produkt dostupný momentálně zdarma." to uz sou pak MEGATRANSAKCE, ne? A copak si za tech 5000$ k te hre dokoupi? Nejaky "WALLHACK" na goly nebo co?
  • sleepless
    Hodne, pokud se rozhodnout delat to stylem Minecraft :)
  • Svět se točí v kruhu. Teď se prosazuje epizodace, DLC, mitrotransakce.... Za deset let to lidi opět omrzí a budou chtít zase krabicovky za jednorázovou cenu... Osobně se mně stýská po HC hrách 90. Let, silný SP, jedna hra, jedna platba - ta dnešní komercializace a ždímání peněz se mi nezamlouvá
  • No párada. To sme dopadli? Koľko bude stáť doživotné predplatné na Mirror's Edge 2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit