Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prosté. Hry za 50E se už tolik neprodávají. Ekonomové tedy velí: rozsekat na díly a prodat za stovku... Ale možná to nakonec bude mít jednu výhodu - přes "Free to P(l)ay" se nám vrastně oklikou vrátí dema *1*
  • tak nápad to je v podstate dobrý, ale radsi bych si teda koupil krabicku a mel peknou sbirku ... muj nazor
  • Jo.. prý.. a kolik jich tak asi je? Těžko těch pár uživí asi celé EA :-)
  • claymen
    možná na té kartě nemáš povolené platby přes net, nejlepší je zajít si do banky pro tu papírovou, kterou platíš jenom přes net a nikam ji nenosíš :D
  • jakou kartou jsi platil me steam pise ze mi banka blokuje kartu Visa *9*
  • podla mna na cz a sk ani nebudu..
  • Byli doby kdy bych to u CoD take uvital ale ted uz mi je sumak hra jako celek. *5*
  • jasně... hráči si sami vyberou.. hlavně, že jsme měli možnost si na steamu předobjednat DA2:SE!!! ...maximální demence z EA..
  • Robotron3
    Je treba si ale uvedomit, ze jeste u nas nejsou ani servery. Podle me pak odezva bude mnohem snesitelnejsi...
  • Problém je odezva a horší kvalita obrazu. Taky si myslím, že tohle je budoucnost, ale ještě bude nějakou dobu trvat než bude možné streamovat 1080p bez odezvy.
  • Digitální distribuce je fajn.Letos jsem si počkal na vánoční slevy na Steam a koupil od každého žánru co mě baví jednu hru.Mám na rok co hrát a za pár stovek.Už můžu říct, že hry jsou dostupné i pro méně movité občany.Pravda, že s tím moc nepodpořím vývojáře, ale od toho je tu většina mladších a bohatších. *3*
  • nezájem
  • ne, má to i efekt na pirátství. spousta lidí stahuje z netu, protože je to jednoduché, stáhne jednu věc a nic dalšího neřeší. jenže spousta hráčů chce i další věci, chce to mít kompletní, tak holt pustí další peníze (obzvlášť, když na to třeba má). takhle jsou schopní z platících zákazníků vyždímat ještě víc peněz než za jeden prodej, proto jim to přijde jako lepší řešení...
    (mně osobně nevadí na rok čekat třeba rok a mezitím hrát něco jiného a pak koupit kompletnější edici).

    ale jinak vítej v dnešním komerčním světě, kde se vše točí o penězích. ale tak člověk se jim nediví, ti herní kolosy jsou pěkní žrouti peněz a udělat dnes áčkovou hru stojí sakra moc peněz. ale však postupem času vzniknou další nezávislá malá studia a určitě se objeví nějaké zajímavé hry, které půjdou proti proudu.
  • Většinu těch her měl Steam ve vánočních slevách za stejnou cenu a máš je napořád a ještě bez lagů...
  • MrSanta
    Mikrotransakce nebo zaplatit jenom za část produktu - proč ne. Třeba u her typu CoD by se mi líbila možnost koupit si SP kampaň bez možnosti hrát MP třeba za 300 Kč. Ale doufám, že zůstanou i krabicovky pro staromilce jako jsem já. Přece jen hru která mě hodně láká mám raději v krabičce a rád si připlatím i za sběratelskou edici. Snad mi možnost nákupu krabicových verzí nevezmou.
  • no ja bych tenhle model docela bral u Warhammer online platim si pulrocni predplatny a hraju tak 3x za mesic :( bo nemam jako pracujici moc cas na hry *9*
  • Robotron3
    Ja si pamatuju, ze v nekterych obchodech u nas v tech 90tkach se i ten shareware Dooma prodaval za par penez na asi trech disketach, nebo kolik :) Coz si v ID pod pojmem shareware asi nepredstavovali. No to jen tak, jaci tehda byli vykukove *4*
  • Ysquanir
    Když řekneš 90. léta, tak mě krom tebou zmiňovaných HC her napadne shareware model distribuce. Commander Keen, Doom, Jazz Jackrabbit, etc.. Aneb vyzkoušej si jednu epizodu naší hry zdarma a pak za každou další zaplať. Svět se vskutku točí v kruhu. :)
  • Robotron3
    Schvalne se tam podivej. Hry jako Alien vs Predator 3, Metro 2033, Alpha Protocol, Assassins Creed 2, Borderlands, Batman Arkham Asylum a dalsi... jsou dukazem, ze nejde jen o multiplayer, ale i u singlu das nejakych tech 100-120kc a hrajes tri dny.
  • xixixao
    No, vždy to bude stylem - kdo má nejvíc peněz, je nejvíce zvýhodněn - jinak by nemělo smysl ty peníze investovat :). Jedinou výjimkou jsou zkrášlovací věci - ale na těch by se F2P CSS asi neuživilo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit