Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Wii U verze? Měla být také. O ní informace nejsou?
  • Uvodni obrazek, nikoliv vsak hratelnost ve videu, mi pripomina jeden par mesicu ci let stary projekt na ipad (?). Pixelove, stylizovane proporce ale "realisticky" vzhled, mozna fantasy, byl tam totiz chlapek s mecem, trochu "umelecke". Netusite, co muzu mit na mysli?
    • KwisatzHaderach
      Sword & Sworcery ?
      • To je ono, diky.
        • doufám, že i ta další hra Below od Capybara Games se časem dostane na komply, Superbrothers pro mě byli jako zjevení, nejlepší herní soundtrack roku 2012 a boží atmosféra :)
  • Ronox
    Já se tohohle zpracování snad nikdy nepřejím. Ta barevná paleta, ta stylizace a na pixely detailní animace. Ano hry jsou umění a ať si každý říká co chce.
    • sirWallace
      Prosim ?? Ja nehci zbytecne hejtovat..At si kazdej hraje co chce.. jak ta hra vypada, vidime vsichni...
      Ale: Na pixely detailni animace ??? *15*
      • Měl na mysli, že animace má hodně framů/snímků na to, že je pixelová. U starých gamesek se framy v animaci spritu(obrázek) hodně šetřilo kvůli technickému omezení. Dnes může mít jeden sprite několik desítek framů za sec a nebude to mít velký dopad na framerate (kdyby ten sprite byl 1024*1024px tak to asi tak jedno nebude, ale snad víte kam tím mířím).

        Ano a dá se říci že je detailní animace, protože hodnotí animaci ne vzhled spritu.
    • N0isy
      Konečně někdo normální. Jsem na tom úplně stejně. .)

      Těmi barvami mi to připomíná senzační FEZ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit