Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach na toto sa tesim velmi. Aj som prispel na kickstarteri, dostalo ma to spracovanim, prostredim a luxusnym soundtrackom. Grafika mi nevadi je to jedna z poslednych veci co ma dnes na hrach zaujimaju. Hry hrajem viac ako 20 rokov a dnes uz na nich nie je tolko casu ako kedysi, takze si vyberam a hravam hlavne pre zabavu a verim ze toto bude vynikajuca zabava.
  • Ronox
    Já se tohohle zpracování snad nikdy nepřejím. Ta barevná paleta, ta stylizace a na pixely detailní animace. Ano hry jsou umění a ať si každý říká co chce.
    • sirWallace
      Prosim ?? Ja nehci zbytecne hejtovat..At si kazdej hraje co chce.. jak ta hra vypada, vidime vsichni...
      Ale: Na pixely detailni animace ??? *15*
      • Měl na mysli, že animace má hodně framů/snímků na to, že je pixelová. U starých gamesek se framy v animaci spritu(obrázek) hodně šetřilo kvůli technickému omezení. Dnes může mít jeden sprite několik desítek framů za sec a nebude to mít velký dopad na framerate (kdyby ten sprite byl 1024*1024px tak to asi tak jedno nebude, ale snad víte kam tím mířím).

        Ano a dá se říci že je detailní animace, protože hodnotí animaci ne vzhled spritu.
    • N0isy
      Konečně někdo normální. Jsem na tom úplně stejně. .)

      Těmi barvami mi to připomíná senzační FEZ.
  • Uz my tato retro graficka zpracovani lezou krkem.
  • ZX Spectrum vstalo z mrtvých? *14* *3*
  • Uvodni obrazek, nikoliv vsak hratelnost ve videu, mi pripomina jeden par mesicu ci let stary projekt na ipad (?). Pixelove, stylizovane proporce ale "realisticky" vzhled, mozna fantasy, byl tam totiz chlapek s mecem, trochu "umelecke". Netusite, co muzu mit na mysli?
    • KwisatzHaderach
      Sword & Sworcery ?
      • To je ono, diky.
        • doufám, že i ta další hra Below od Capybara Games se časem dostane na komply, Superbrothers pro mě byli jako zjevení, nejlepší herní soundtrack roku 2012 a boží atmosféra :)
  • Nemám nic proti 2d grafice ani pixel artu, vším jsem si prošel, ale spíš nechápu, že někdo nazývá grafiku této hry uměleckým dílem. Podívejte se, jak vypadaly hry jako Kyrandia, Dračí historie a nebo klidně i Polda - na ty hry se dobře dívalo když byly nové a dobře se na ně dívá i dnes a hlavně na takovou grafiku nepotřebujete milionové rozpočty, stačí pár grafiků, kteří UMÍ KRESLIT.
  • Jo tahle hra má prostě koule, i když hranaté!
    Mimochodem trailer není nový, je na službě steam greenlight přes dva měsíce. Jen jedna technická.
  • Malleth
    Tohle bude na Vitě vypadat nádherně
  • Nechápejte mě špatně, ale nepřijde Vám, že když někdo vydá hru se zastaralou grafikou, tak všichni nadávaj na její grafické zpracování, ale když někdo vydá hru s naschvál zastaralou grafikou, tak všichni mluví o umění?... *7*
    • GlaDOS
      Jsou obrazy zastaralé, když se už dlouho používá technika malování barvou na plátno a dnes se dá použít tablet?

      Když velké studio udělá hru s neuvěřitelně velkým rozpočtem, pak očekáváš určitou grafickou kvalitu. Těžko můžeš obhájit poslední díl Call of Duty tím, že autoři si kvůli financím nemohli dovolit zamakat na vizuálu. Od malého studia ale prostě nemůžeš očekávat zázraky. Hyper Light Drifter záměrně vyžívá pixel art a vzhledem k možnostem tohoto stylu hra vypadá skvěle. CoD Ghost záměrně využívá "realistickou" 3D grafiku, ale vzhledem k možnostem toho stylu hra nevypadá skvěle. To jsou rozdíly.
    • Nevidíš rozdíl mezi zastaralou grafikou a "zastaralou grafikou?" Promiň, ale asi budeš trošku hloupoučkej.
  • A co Wii U verze? Měla být také. O ní informace nejsou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit