Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radši zalez, na ty tvoje výjevy degenerovaného potrata není zvědavý už vůbec nikdo. Hraj si svoje Dragon Dogma a neblej ty svoje moudra tady. A vůbec, skončila ti vycházka a své klecové lůžko už máš ustlané, tak šup.
  • až na Skyrim *1*
  • Tilwaen
    Už jen pominu-li veškeré herní nedostatky, tak za memory leaky popisované v článku by měli jejich programátoři pěkně dostat za uši. V dnešní době Valgrindu a jeho Windows alternativ si něco takového přeci žádné (i neherní) studio nemůže dovolit. To je facka uživateli.
  • Tak hra by mela hlavne oslovit na zacatku, aby lidi meli chut pokracovat a ne aby je to otravilo. A pokud te hra vytoci uz po par minutach nebo hodine, tak to rozhodne nehodnotim nijak pozitivne.
    Z hlediska recenze, ale souhlasim, ze by mela byt delana tak, aby recenzent prosel znacnou cast obsahu a mohl tak zhodnotit dany produkt.
  • Krescz
    to uz cloveka ani nenastve a spis mu to prijde líto....toto co se dneska deje je smutne....z legend se stavaji bullsh*ty...clovek by rekl, ze to u tak slavne znacky ani nejde *7*
  • wenceslaus
    Podle toho bych se zrovna moc neorientoval. Kludně to může být jen hlasitá menšina.
    Málokdo se hrne, aby pěl chválu po pouhé víkendové betě - zato zanadávat si chce každý :-D
  • Takže po prečítani ohlasov na streame viem aspoň jedno. Ani jeden pozitívny ohlas. VŠetko veľmi rozčarovaný hráči.
  • Jednička byla naprosto super porto že měla prvky které do té doby žánr Diablovek neobsahoval, byla to alternativa k Diablu 2 na kterou se čekalo. Dvojka pro mne nenaplnila očekávání, ale byla zábavná a na můj vkus se snažila být až moc originální. Trojku hraji teprve chvíli, ale je to hrozný odpod tvořený podle mne primárně na konzole. Doufal jsem v návrat k jedničce. A co mi přijde nejvíc uhozené jsou čtyři hrdinové z nichž se mi nechtělo hrát ani za jednoho. V S1 jsem si naopak nemohl vybrat za koho hrát protože jich bylo tolik známých. Hráč je zviklá hrát za sorcerku, s chutí si vezme upírku jako originální postavu, ale přežeňte to a hráč hru nebude hrát. Na konzole rozhodně ano i když D3 je na ně asi lepší. Na PC pokud nechcete hrát D3 zahrajte Adventure of Van Helsing a nebo Torchlight
  • jo jednička měla taky svoje mouchy, spousta bugů v questech a ne zrovna vyvážený classy, ale zas přinesla spoustu věcí co jiný action rpg moc neměly - open world mapu, tvorbu v vlastních komb, boj na koni, generovaný questy, obří "civilní" město.. to všechno zahodili a udělali tenhle brak :/
  • x_ander
    Takže po obdobném Dungeon Siege další zmrvená trojka? První Sacred byl sice docela kýčovitý, ale měl nějaké nepopsatelné kouzlo, které mě donutilo ho dohrát už dvakrát (hudební stopu z Mascarellu z hlavy nikdy nedostanu). Dvojka mě bavila taky, byť jsem u ni nevydržel do konce. Ale to mám v plánu někdy napravit. Ale trojka mě ani z videí vůbec nelákala a jak tak čtu ty recenze a ohlasy hráčů... do toho opravdu nepůjdu.
  • ucho
    ano, ale v porovnání s konzolemi méně...
  • Súhlas. Torchlight 2 taktiež hravo prekonáva Diablo.
  • Myslis napriklad ta moznost behat pouze do 8mi smeru. utocit pouze tam, kam postava kouka i kdyz kurzor mysi ukazuje na druhou stranu. Teoreticky by rovnou mohli mys jako takovou zahodit, protoze z ni pouzivas jen tlacitka a tech je na klavesnici dost..

    A nebo rovnou mohli zakazat klavesnici a rict, controller only :).
  • Odulin
    Tohle je prostě špatný....a i jako fór to není dobrý. Hanba. RIP Sacred.
  • Diablo 3 aspon nabizi rozvoj postavy a zabavnejsi prostredi a interface. Tohle mu bohuzel nesaha ani po paty a to bohuzel i pri srovnani s prvnim vydanim Diabla 3. Navic s ovladanim si blizzard pohral a je rozdilne zda to hrajes na konzoli pres ovladac a nebo na klavesnici. Nekdy nechapu nenavist okolo blizzardu. Vzdyt prave blizzard se zamysli nad ruznymi detaily, diky nimz ty hry zustavaji hratelne po radu let.
  • tak mě pošli fotku s rodinkou ty tlustoprde...
  • The Bureau: XCOM Declassified *7*
  • Jak nema nic spolecnyho ? Ja jsem taky zastance klasiky, ale i tak me novej xcom bavil a pak i napodruhy s enemy within. Zakladni myslenka je stejna, akorat herni pojeti je jiny, coz je dobre. Jsem rad, ze to vyslo, protoze tu ted jsou i xenonauts a ted si muzu vybirat na co budu mit naladu. Rozhodne si myslim, ze novej xcom byl delanej i trochu srdcem, narozdil od tohohle.
  • Pixie
    Takových lidí co nám je přes třicet a občas si zahrajem nějakou tu hru,třeba i s dětmi,je mraky ty jelito *3* Ale omlouvá tě to,že jsi ještě v pubertě a dostaneš rozum časem.Například u nás v legii (Aion-mmorpg) hrajou lidi v rozmezí 15-50 let.Pracující i školáci.Hrají tam i páry,manželé atd.. nevím v čem je problém? Každý si najde nějakou tu svoji chvilku na hru a pokec na Teamspeaku,občas srazy.Hry nehrajou jen děti.
  • Zahraj si Dragon Dogma, Final Fantasy X atd.. ty historický idiote. Libí se mi, jak příjde čtyřicetiletý panic a začne mudrovat od kdy hraje. Kurvaa kdo je na to zvědavej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit