Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tohle je prostě špatný....a i jako fór to není dobrý. Hanba. RIP Sacred.
  • Ľudia nemôžem si pomôcť, ale ta hra je v takom stave až sa pýtam:

    Robia nám to naschvál?

    Pretože za toto by ich mali súdiť. *1*
  • Místo toho jde o izometrickou akci, kde vaším největším spojencem budou rychlé reakce a mačkání několika málo tlačítek.

    A Diablo 3 je co? *6*
    • Diablo 3 aspon nabizi rozvoj postavy a zabavnejsi prostredi a interface. Tohle mu bohuzel nesaha ani po paty a to bohuzel i pri srovnani s prvnim vydanim Diabla 3. Navic s ovladanim si blizzard pohral a je rozdilne zda to hrajes na konzoli pres ovladac a nebo na klavesnici. Nekdy nechapu nenavist okolo blizzardu. Vzdyt prave blizzard se zamysli nad ruznymi detaily, diky nimz ty hry zustavaji hratelne po radu let.
  • Corvus
    Už když jsem před měsíci viděl první obrázky a video, bylo mi jasné, že to směřuje do toho nejtemějšího koutu prd***. První díl byl vynikající, ale jakmile hra přešla do 3D, tak to bylo v řiti. Pro mě absolutně ztratila atmosféru, duši. Nic nemůže vynahradit tu míru detailu a nádherná, ručně vypiplaná prostředí z prvního dílu. Třetí díl je naprosto zbytečbá hra, naprosto zbytečně investovaný čas a peníze vývojařů/studia. Nechápu jak může někdo odklepnout takový projekt, když museli vidět jak vypadá např. Van Helsing, Torchlight nebo absolutní pecka Divinity: Original Sin (i když je to, řekněme, drobet jiný žánr).
    • Co na tom nechapes ? Proste s tou znackou nemeli zadny dalsi plany, tak se rozhodli dorejzovat ji na tech par blbcich, co si to koupej podle screenshotu a naivni domnence, ze kdyz byly minuly dily tak dobre hodnoceny, tak trojka po takovy dobe bude urcite super. Legalni podvod a ostuda.
      • nepochybne chteli vyuzit znacku, ale imho si udelali mensi pruzkum trhu a zjistili, jaci hraci co hraji a cely to navrhli tak, aby byla cilova skupina zakazniku co nejvetsi, protoze je to jen o penezich, prodat toho co nejvic, nejlepe co nejrychleji, pokud mozno s dalsimi pridavky....cele je to o herni komunite, ktera ochotne plati za cokoliv, o hracich, kteri hraji cokoliv a nemaji zajem na nicem slozitejsim...dokud se nezmeni zakaznici, budou se tyto produkty nabizet...(BTW kolik puvodnich znacek bylo v posledni dobe pouzito k ziskani pozornosti ke hre, ktera je alespon castecne jina nez jeji predchudci? namatkou XCOM, Thief....vsecko se meni, vzdycky se najde nekdo, komu se to libi a komu ne..pravidlo je jednoduche, nelibi se ti to, nekupuj to, hlasujte svoji penezenkou)
        • Tak zrovna xcom a thief bych se sacred vubec nemel odvahu srovnavat. Rozdil je v tom, ze sacred3 se vyrobila a prodala naprosto cilene jako trash s neodpovidajici hodnotou.
          • ale treba xcom je prave krasnou ukazkou toho, jak lze znacku zneuzit k prodeji hry, ktera nema herne s predchozimi tituly prakticky naprosto nic spolecneho....
            • The Bureau: XCOM Declassified *7*
            • Jak nema nic spolecnyho ? Ja jsem taky zastance klasiky, ale i tak me novej xcom bavil a pak i napodruhy s enemy within. Zakladni myslenka je stejna, akorat herni pojeti je jiny, coz je dobre. Jsem rad, ze to vyslo, protoze tu ted jsou i xenonauts a ted si muzu vybirat na co budu mit naladu. Rozhodne si myslim, ze novej xcom byl delanej i trochu srdcem, narozdil od tohohle.
  • Mé obavy ohledně Sacred3 se nejen potvrdily, ale dokonce předčily i ty nejhorší noční můry, takový konec si tahle série opravdu nezasloužila. Ale vývojové studio by si zasloužilo pořádně nakopat do ...
  • Já jsem to zapl a pak hned vypl, to konzolove ovladani mi málem vyvolalo infarkt
    • Myslis napriklad ta moznost behat pouze do 8mi smeru. utocit pouze tam, kam postava kouka i kdyz kurzor mysi ukazuje na druhou stranu. Teoreticky by rovnou mohli mys jako takovou zahodit, protoze z ni pouzivas jen tlacitka a tech je na klavesnici dost..

      A nebo rovnou mohli zakazat klavesnici a rict, controller only :).
  • Tenkrát z gothicu to bylo myšleno, že jowood. Chtěl vytřískat. Akorát ta arcania zas takovej propadák nebyla, kdežto tohle...
  • Tak oni maj právo na vrácení peněz. Nedostali, co dostat měli.
    Tohle se Sacred nemá nic krom názvu společného a dostane to 4/10... no comment.

    K tomu jeste cena 50 euro 4 nejake mise 5 euro jedna postava 3 euro a zbran 1 euro.
    Ono to převzalo Deep SIlver takže vinu nese ono, chtěli ze značky vytřískat, co nejvíce.. Jako tekrát z gothic. To studiu. Nemá žádné zkušenosti s "RPG", proto to tak dopadlo..
    Mně už bylo divné z videí, že je to takové bludiště.A pak jsem se podíval na gameplay a bylo. Jednička super dvojka paráda.. A tenhle hnus...je prostě hnus.
  • Tohle mi připomíná Assassina: AC 1 = pecka, AC 2 = pecka , AC3 = odpad
    Nechápu jak tohle mohl někdo dopustit Sacred byl skvělý a dohrál jsem ho několikrát. Dvojku už jsem nedohrál ale bavila mě hodně dlouho a určitě se k ní ještě vrátím. Tento 3. díl Sacredu jsem ronou odsoudil a budu dělat, že nic takového jako 3. díl nevzniklo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit