Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, akorát tomu Stalkerovi bych spíš věřil, že vyjde dřív.
    Bohužel Robertse spíš baví akort brát prachy za obrázky lodí a pozemky, místo aby se trochu pohnuli s tou jejich hrou.
  • Nojo, když už si PCčkáři jednou za dvacet let koupí hru, tak to musí být zrovna zabugovaná multiplayerová kravina. Tolik k hernímu vkusu PCčkářů. *1*
    Ono pokud vím, tak PUBG na warez serverech provozovat nejde, takže kdo chtěl hrát, tak musel koupit. Kéž by takové prodeje měly na PC i hry se singlplayerem.
  • " proto třeba Witcher 3 nebo Diablo 3 prodali na PC víc jak konzolích"

    cituji te...

    Zastrel se uz proboha, nebo bez si hrat ten brak Pillars a dej pokoj konecne uz...
  • Přesněji 2.19x při srovnání 2 platforem vs 1. Lol. To je neskutečný rozdíl v generování zisků, pohádkáři...
  • Díky za opravu a nakálení si na hlavu. 42% prodej NA JEDNÝ PLATFORMĚ (kterou právě srovnáváš s 2 major konzolema) je skutečně velkým důkazem, že PC se nevyplatí, protože tam většina krade a že tam kupuje jen 10%. Oh wait... není.

    Tzn. tvoje irelevantní bláboly o shazování někoho platí tak maximálně pro toho, na koho sem reagoval. Díky, žes si ty sám shodil jeho hloupý argument, konzolový white knighte.
  • Nakoupili? Sakra... já myslel, že na PC se jen krade a kupuje 10% hehe...
  • Určitě ne. To je jen místní trolík s imaginární skleňenou koulí.
  • 0011
    Zajímavé, odkud bereš čísla? Pokud vím tak kolik procent Diabla 3 se prodalo na jakou platformu Blizzard nikdy nezveřejnil a co se týče prodejů tak mám čísla přímo z konference CD projektu a nějak ti to nevychází

    https://tinyurl.com/ybf2x46h

    Když si uděláš jednoduchou matematiku tak zjistíš, že konzole mají 58% procent z celkových prodejů, když už chceš někde někoho shazovat "důkazy" necucej čísla z prstu. Nevydat nového Stalkera 2 na konzole si podle mě netroufnou, ale nepředbíhal bych, zatím máme jenom rok vydání a i to je trochu málo na jakékoliv závěry.
  • specialuzuji se na herní projekty, ty jsou extrémně dobře čitelné.
  • Heh, říká zástupce platformy, kde jste nakoupili 30 mega kopií zabugovaného nedodělku PUBG, takže bych radši pomlčel.
  • Doporučivat do hry češtinu, no nevím. Každý na tom nemusí být nutně tak špatně, aby z angličtiny nic neměl.
  • Kompost
    spravis mi za pajcku citanie z kavoveho logru alebo vestis len herne projekty?
  • máme tu další Star Citizen, ale tak někteří blázni to jistě podpoří a koupí si kus virtuální, nuklearní půdy aby podpořili hru, která nikdy nevyjde. V roce 2021 se vám všem vysměji.
  • nic jako PC exluzivita neexistuje, v současnosti už ani neexistují velké projekty, které by si někdo odvážil vydal jenom na PC, poslední taková hra bylo Crysis, což byl mega fail s milionem prodaných kopií.

    V současnosti je PC baštou Číňanů hrající PUGB a další pytloviny a pak lidi, co hraji nostalgické retro hry, které komunita sama dotuje a dostanou nulový vývoj v 25 let staré hratelnosti.
  • Witcher 3 prodal na konzolích první rok několikanásobně více než na PC, tam se generují chlapečku zisky, že se pak na PC prodá ve slevách, to už nikoho moc nezajímá.
  • Určitě dohrej všechny díly a klidně začni Clear Sky, který se vlastně odherává před prvním dílem Stalker Shadow of Chernobyl ( ten bych dohrál jako druhý ) a poté Call of Pripyat. Určitě si to dej s tím módem co vylepšuje celou kostru hry ( grafickou stránku atd atd.. ) No a určitě s češtinou, protože bez ní nebudeš moc chápat o co vlastně jde a příběh u Stalkera není rozhodně jeden z těch jednoduchých. Možná jak se budeš dozvídat co se kde stalo a kdo vůbec jsi atd.. tak tě hra více vtáhne. Poprvé mě to taky bavilo pouze chvíli a ten začátek není tak úplně záživný, ale postupem času začne přituhovat a budeš mít lepší vybavení atd, tak tě to určitě chytne a hlavně atmosféra v pozdější části hry. No myslím, že nebudeš litovat.
  • Já jsem taky hrál shadow of chernobyl asi 100x, ale snad jen jednou jsem se dostal dál. Tak jsem to tento rok vzal pěkně popořádku, Řekl bych že to je i od nejhoršího, i když clear sky není špatný, po nejlepší a nejdelší Call of Pripyat.
  • Zkus Stalker Lost Alpha je to fanouškovský počin, měly by tam být pasáže, které vůbec v originalu prvního dílu nebyly nebo byly následně odstraněny. Grafika je upravená takže je tam ještě, řekl bych, hutnější atmosféra. A hlavně je to zdarma !
  • Morraw
    Původního Stalkera jsem asi 5x rozehrál, ale nikdy se moc daleko nedostal. Přitom mě to vždy hodně přitahovalo. Metra jsem dohrál obě dvě.

    Z dnešního pohledu, který díl Stalkera by jste mi doporučili nejvíce nebo si mám zahrát všechny ? A přidat nějaké modifikace nebo jen čistou hru ?
  • Hmmm... a proto třeba Witcher 3 nebo Diablo 3 prodali na PC víc jak konzolích. To je docela dobrý důkaz, že tvůj post nedává smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit