Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou trolové. Ti se nemůžou těšit na nic. Jim jde o to štvát lidi a bavit se tím. Ideální adepti na 7,92 × 57mm Mauser.
  • PreidaQ
    Clear Sky je po stránce hratelnostní trochu lepší než původní hra (hlavně to vylepšené hledání artefaktů, které je v původní hře uděláno dost nešťastně), ale po příběhové stránce je úplně o ničem a navíc končí naprosto do ztracena (jednička drží jako celek dobře).
    Já jsem asi před rokem, kdy jsem obě tyhle hry hrál (Call of Pripyat mi ještě zbývá doplnit), byl úplně po*raný z Bloodsucker Village v jedničce (v CS už je tahle lokace dost v pohodě). To byla tak děsivá věc, dávat si pozor, z jakého domku se na mě vyřítí další hrozivý Bloodsucker, že obě podzemní laboratoře v příběhu byly proti tomu úplný čajíček.
  • GGG se zklidní, Jack se dostane do normálu, Veskoslav je taky už v pohodě. A zvláštní utajovaná škola pro dementy vypustí tebe. No to potěš...
  • Vtipny ste vsichni...to proste nemuzete doufat a tesit se ze mozna vyjde stalker a je jedno na cem?
  • Jo to opravování zbraní po zásobníku a půl chtělo omodovat. Ta hra pak byla 2x těžší. Nicmeně učinnost zbraní bych nechal tak jak to bylo. To k tomu pro mě patřilo, že jsi mohl chytnout headshot od borců ve fullbody armoru.
  • Asi Clear Sky byl už takova docela hratelná verze Stalkera. Jinak jednička původní byla svům způsobem skvělá. Málem jsem se v chemičce pos*al jak jsem poprvé narazil na Controllera. Upíři mě tenkrát taky sra*i,... v tom dobrým smyslu mrazení v zádech.. *1*
  • 0011
    Pánové a případně dámy poslouchejte: upozornění na nepravdu je dramatizace a cherry picking, což mimochodem dobře vím co je a nevím jestli jsi si toho vědom ale to je přesně právě to co děláš, to je hloupý že anonymové nemůžou upravit původní příspevky, co? *3*

    "Hmmm... a proto třeba Witcher 3 nebo Diablo 3 prodali na PC víc jak konzolích. To je docela dobrý důkaz, že tvůj post nedává smysl."

    jinými slovy "hm a teď si vycucám nějaká čísla co jsou 'důkaz' proto, že tvůj argument je nesmysl"

    Doslova jediné co v tvém příspěvku šlo napadnout byla ta vycucaná čísla, které prezentuješ jako "důkaz" a to je taky to jediné, co jsem napadl, tvoje odpověď? Dokonalý učebnicový příklad dvou argumentačních faulů, čili toho, co je to cherry picking a red herring. Já nepsal o tom, že Polo má pravdu v tom, že na pc všichni kradou atd., nevím proč mi vnucuješ něco k čemu jsem se nevyjádřil, ale klidně dál pokračuj já se bavím královsky, jinak bych si s tebou nevyměňoval tyhle eseje *1*
  • "Důkazy o tvém nákliku nejsou třeba, protože to nesouvisí s debatou a navíc mi je ukradený jestli tomu někdo věří."

    když to nesouvisí s debatou, tak proč tu opakovaně píšeš a dokonce jsi kvůli tomu vytvořil další vlákno?
  • Důkazy o tvém nákliku nejsou třeba, protože to nesouvisí s debatou a navíc mi je ukradený jestli tomu někdo věří.

    Takže prosím, vynech křivých blábolů. Háže to na tebe stín, že nemáš co říct a jen pokračuješ v trollingu... oh wait... to právě děláš, protože to jinak neumíš paciente heh..
  • Ale sedí to. Doporučuju komenty od mistra argumentu xaxuse. Hodně to tady rozbil kvalitní logikou a rozumem.
  • po všech tu žádáš důkazy a statistiky, tak podej důkaz, že jsem tu cokoli naklikal, pokud nemáš důkaz, tak prosím vynech křivých obvinění, háže to na tebe stín, že jsi lhář.
  • Hele, xaxus naklikavací pacient dorazil se svojí fantasmagorií. Úplně to tady rozbil argumentana... hahaha... vždycky mě pobaví.
  • proč si přilíváš sůl do ran, dobře víš, že jsi tu opět za vola, opět jsi dostal v další diskuzi, opět jsi předvedl, že neumíš argumentovat, jsi nula, ani ty diskuze neumíš... Smutné.
  • "Já napadl tvůj argument, ty jsi "napadl" mojí osobu konzolovým whiteknigtem a v tom okamžiku si prohrál argument"

    Ne, nenapadl. Tys napadl jeho část + ignoroval zbytek a pointu. Tzn. cherry pick, argumentační klam, tzn. rada do budoucna:

    Dovzdělej se v detabě, ať se příště vyvaruješ ztrapňování se.
  • tak to je pánove slušný kid rage, tohle je PC hráč, co hraje ISO RPG. Ukažme si na něj.
  • "to s diablem byl šťastný odhad když sis následně dohledal statistiku (rada do budoucna - statistiku si najdi před tím, než něco zveřejníš, ano?"

    Tak tohle je fakt na léčbu. To, že sem si následně dohledal statistiku víš jak, fantasmagore? Že sem to napsal až ve 2 postu, po tom, cos mě o to požádal? Loooool...

    Takže rada to budoucna pro tebe. Nedělej ze sebe telepata a nepiš nesmyslný obvinění a fantasmagorie bez důkazů. Jen se ztrapníš a vypadáš jak trol, co mele prázdnou slámu, protože nemá už co smysluplného říct.

    Ale co čekat od konz. white knight trolíka, co na několik odstavců cherry pickuje jeden můj výrok a ignoruje po 4 pointu mojí reakce.

    Smutný případ. Prohraný už od momentu, kdy si začal psát heh...
  • a ty jakožto arbiter toho kdo je zbytečná existence či není zbytečný nejsi ?

    tedy si někdo potřebuje pustit Červeného trpaslíka Díl Inkvizitor.
  • jeanczarny
    Psal jsem to tu nedávno ale doporučuji Call of Chernobyl. Je to mod pro Call of Prypiat, který v zásadě spojuje všechny tři hry dohromady a přidává dost obsahu. Jediné, co mi trochu kazí moje nadšení je absence příběhu. Je to spíš freeplay v obrovské Stalker mapě.
  • @0011

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cherry_picking

    Nastuduj si trolíku, co tu právě předvádíš...
  • 0011
    Dech mi fakt nedochází, pokračuj, ale už mě od smíchu bolí bránice, tak prosím něžně *14* tak já ti napíšu proč si napsal blbost, to s diablem byl šťastný odhad když sis následně dohledal statistiku (rada do budoucna - statistiku si najdi před tím, než něco zveřejníš, ano?) a s witcherem ses netrefil. Možná jsem použil špatný výběr slov - napsal si úplnou blbost a s půlkou ses náhodou trefil. Já napadl tvůj argument, ty jsi "napadl" mojí osobu konzolovým whiteknigtem a v tom okamžiku si prohrál argument

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit