Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto idem hneď vyskúšať
    http://youtu.be/NWk4g6D00Cs
    *1*
  • Jak všichni řeší jen grafiku. Hahaha.
    • jindra.veliky
      zajimavy no....v diskuzi u HW naroku ktery jsou s grafikou spojeny *8*
      • A co úroveň umělé inteligence? Tu nikdo z hardwarovejch nároků nevyčte?
        • proto to čtyřjádro *2*
          • Nepochybně *15*
        • lol... ty si vazne tak naivny?
          • Jo, jsem tak naivní, že jediný, co mě zajímá, je úroveň grafiky.
    • Trol.diskuzni
      I hardcore ps3 believer jejdásek furt řeší jen grafiku *2*
      • *6*
        • Trol.diskuzni
          Veskoslave? Amaroune? *3*
          • ja amarouny nezeru ja zeru rizek
  • aka grafika take naroky.
    • jindra.veliky
      takze to spustim na pentium 4? *4*
  • No shit, grafika z roku raz dva a poďme. *15*
  • Trol.diskuzni
    Ach bože, další konzolový port... Ultimate high-fidelity hyperdetailed experience!

    To beztak původně (s)tvořili na konzole, ale jelikož by měli máslo na hlavě s tím přijít v době launche nových topinek, tak to teď převádějí na PC <- hardwarové požadavky hovoří za vše. *2*
    • jestli to bude špatný konzolový port, uvidíme hned jak se podíváme do záložky Options
    • vlastik.plaminek
      Pořád lepší, než Ultimate Trol-debility hyperdemented experience.
    • misho8723
      Inak PC verzia ide podporovať veľa vecí a funkcií, ktoré aj veľa čisto PC hier nemá, čiže s tými vyjadreniami o konzolovom porte by som počkal minimálne do doby vydania hry: - Auto saving option (implying quick saving exists)
      - UI options (turn off everything or just some things)
      - "Shortcut bar" (traditional PC hotkey bar)
      - Gamepad support
      - FOV slider
      - Controller and mouse sensitivity options
      - Auto aim strength and aim assist options (youll want to turn these off)
      - Mouse smoothing and acceleration sliders and on/off options
      - Graphics options which include "full spectrum" of resolutions, AA, "various others" )
      a podľa článku v PC Gamerovi sa hra lepšie ovláda práve myškou a klávesnicou ako gamepadom
      • Gamepad support kua to je fičúra *1*
        • Miroo_7
          pro mě osobně jedna z nejdůležitějších..hraju už jedině s gamepadem.
        • misho8723
          Pre mňa to je dôležitá vec, lebo niekedy hrám radšej hry s gamepadom - aj keď Dishonored som vždy chcel hrať s M+K, ale napríklad taký Mass Effect 1 + 2 alebo BioShock 2 ma dosť nepríjemne prekvapili tým, že nepodporovali gamepady
      • jindra.veliky
        az na nastaveni uzivatelskyho rozhrani ma vsechno kazdej druhej port *7* *6*
        • misho8723
          - UI options (turn off everything or just some things)
          - "Shortcut bar" (traditional PC hotkey bar)
          - FOV slider

          toto má každý druhý port? zaujímavé, ja som napríklad tento rok toto videl len u najlepšieho portu za posledných rokov - spolu s Deus Ex HR - Alana Wake.. zober si, že Darksiders II podľa toho čo som čítal, tak nemá možnosť ani zmeniť grafické nastavenia a takisto žiadna možnosť zapnúť AA.. čiže u portov nemáš niekedy možnosť grafických zmien.. a to už nehovorím o tom, že ktorý port sa hrá lepšie s M+K, ako s gamepadom? práve preto PC verzia Dishonored vyzerá byť na poctivý kus dobre odvedenej roboty
      • jj podle mně tam jsou naroky hlavně na procesor protože tam je v podstatě vždycky aspon 8,9 možnosti jak zabít cíl nebo ho vyřadit z veřejného života jako je to s pendletonovimy že je jde poslat do dolu které vlastní aby tam pracovali atd to musí hodně věcí spracovávat
  • Ja tie konzole milujem a tom mám 2x lepší počítač ako požadujú na túto blitku. Už ma nasralo, že sa tam nejde schovať za múrik, tak toto páni nie!
    *1*
  • Vtip od autora článku nebo co? Není možné aby hra která vypadá totožně jako Darkness II, měla větší nároky než BF nebo zaklínač 2. To jako nejnáročnější hra současnosti vypadá takhle? Nic proti grafice mě se docela zamlouvá, ale nároky jsou naprosto vražedné. Taky jste se zapomněli zmínit že minimální grafika je NVIDIA GeForce GTX 460 nebo ATI Radeon HD 5850 (asi záměrně)
    • Na konzoli to pojede v pohode.
      • A v tom je ten vtip. A přitom v konzolích je železo 10 let staré:-))
        • kdyby chtěli tak na max detaily by to zvládla i ATi 4870, ale co by tomu řekli výrobci hardwaru, že?
        • zrejme to nebude konverzia na PC, ale prašivá xbox verzia prehnaná emulátorom
          http://ps3emulation.com
          http://xbox360emulator.org
          • Jazz
            Brej fake. :)
  • zas gembrijo? :D
  • No aby nebyly skromné, vždyť i Dark Messiah z roku 2006 (Source engine) od téhož studia vypadá lépe.
    • co to meleš. všichni koukaj furt na textury. zkus si porovnat modely a nasvícení scény. dark messiah měl strašně hranatý prostředí a otřesný nasvícení.
      • Postavy v Dishonored vypadají jak OPICE a maj pracky jak lopaty (jak ve Fable, Risen, fujtajbl) a k čemu mě je že dostanu hezky nasvícený exkrement? Pořád to bude exkrement. Děkuji nechci, ty se s tím hovnem klidně maž dál a obahuj si to. *3*
        • aneb z ho*na bic neupletes a kdyz upletes, tak nezapraskas :D
  • MrSanta
    Takže to nepůjde hrát na XPéčkách? Doufám, že to jenom zapomenuli napsat. Jinak mám rozhodnuto, kterou hru si nekoupím.
    • Taky se divim. XP sou nejrozsirenejsi OS na trhu, a nekdo si dovoli vydat hru co na nem nebezi. Nejprve placaj ze nevydaj nic na linux protoze neni rozsireny a pak nevydaj hru na XP ktere sou nejrozsirenejsi. No proste logika.
      • Pro kancelářskou práci stačí XPčka tam jsou i možná nejrozšířejnější, ale tím to končí.Je to již 11 let starý systém, který má řadu omezení viz. výše.
        Stěžovat si na to, že Win7 sežerou minimálně 1gp paměti mi moc smysl nedává.Dneska už není standart 1gb nebo 2gb pamětí, ale minimálně 4gb.
        • to ze je standard vice pameti snad znamena ze system musi zrat taky vice? ja bych spis cekal, ze behem vyvoje kdy se zvysuje mnozstvi pameti, tu pamet taky budu mit k dispozici a nenecham ji systemu.
          • takovej zpátečnickej názor.. to, že maj sedmičky o něco vyšší hw nároky je holt daň za tu pěknou řádku výhod co sebou přinášej.. si tam rovnou hoď win 3.11 viděl jsi jaký hw nároky maj? pro tebe jasná volba.. *1*
        • takže když má hra nároky 4 GB, znamená to, že už se tam počítá s tím, že OS si z nich ukousne ten 1 GB, tzn. je to čistej údaj?
          • Mr.Lolendo
            Pozor!! Samotná hra jako proces nemůže sežrat více jak 2GB RAM pokud je 32bitová což jsou dneska hry všechny pořád. Crysis jednička a Two Worlds jsou jediné hry s možností 64bit. Tohle je právě to největší omezení kvůli kterému trpí hry na PC kvůli konzolím a to ještě nemluvím o kompresi VRAM. Protože to je taky velký mínus.
    • Ježiš, to ne! Korporátní zisky jsou v ohrožení!
    • to este niekto naozaj preferuje XP?
      • MrSanta
        Pročpak bych si kupoval novej OS, když mi ten starej běhá naprosto v pohodě a bez problémů? Her, které si na XPéčkách nezahraju moc není a z těch co mě zajímají je Dishonored vlastně první.
        EDIT: poté, co reagoval jindra, jsem jednu část zvýraznil.
        • jindra.veliky
          duvodu je spousta:

          lepsi prace s vicejadrovyma CPU
          lepsi prace s pameti
          lepsi podpora od MS
          lepsi podpora dalsich mnoha aplikace
          nekolik her
          Direct X 10 a novejsi verze
          lepsi podpora snad vsech vyvojaru HW
          a nejaky geek najde dalsi *4*
          • ještě mě napadá že u sedmiček odpadá nutnost defragmentace disku
          • Lepsi prace s pameti, chah

            to jako mito 500 mb ktere sezerou xpcka sou 7dmicky lepsi protoze sezerou minimalne 1gb. Logika v praxi
            • jindra.veliky
              kdyz si takovej dem*nt a instalujes si sedmicky na stroj s 512 mb ram *1*
            • ee, ja som na pamat pes a tiez som sa bal pri prechode na 7. Ale musim povedat ze 7dmicky narabaju s pamatou velmi dobre.
          • Oficiálna podpora Windows XP emulácie, cez to som spustil Vampire: The Redemption v 1.1 aj s CZ. *3*
      • Jasne, spousta lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit