Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Commandos. To byla hra. *9*
    • neni problém je rozjet i dnes, nedavno jsem je koupil na boundle, nebo něco takového... asi za 70kč I. II. a III. díl. Je pravda že dá práci je rozchodit pod Win7 64bit, ale jde to. A i když třeba I. díl už asi dnes neobstojí a nikoho neosloví, II. a III. díl jsou stále skvělé hry a prakticky bez konkurence (desperadost se neseženou a stejně mě nikdy nechytly).
      • Desperados jsou za pár korun na GOG. Je to dobrá hra (první díl).
      • Keyz
        Já to hrál několikrát. Na W7 64bit jsem to nezkoušel. Mám origo CD s manuálem. To byly ještě manuály pěkný a důležitý.

        1 byla velice HC. Hodil jsi blbě jeden granát který jsi sehnal a byl problém. Jak zabít těch 5 šmejdu co vylezlo z baráku když byl poplach? Tank se tam neustále pohyboval a otáčel věží.
        2 jsem měl nejraději ale vadilo mi, že to šlo hrát agresivně a lehce. Rychle se prostřílet k vozidlu anebo nějakému kulomenu. Anebo ten zloděj byl tak rychlej, že ho za běhu skoro nikdo netrefil. Ale pěkné lokace a více možností to přebilo a jak jsem psal. 2 díl mě bavil nejvíce.
        • Právě nejlepší mi přišla 3. Tam už naši komandáci měli menší dostřel, než nepřátelé. Doteď první misi ve Stalingradu považuju za jednu z nejlepších, co hry kdy předvedly...
        • ja hral jenom jednicku a porad sem setril snajpra, az jsem s nim nakonec za celou hru vystrelil snad jen na nakyho fesackyho oficira, co se motal okolo svyho medaka *5*

          ale pamatuju se, ze posledni misi u takovyho hradu mi nejak nesla rozjet, porad jsem postaval za hradbama, at jsem zkusili co jsem zkusil, az jsem se vytocil, postavil se za sutr se vsema v jednom chumlu a miril jsem jenom na branu, a strilel nabihajici nacky jako kurata (to mi trochu otevrelo oci, ze jsem nemusel hrat celou hru tak opatrne)

          nicmene bylo to tenkrat jako zjeveni z cisteho nebe
          • Keyz
            Jo i v 1 díle šlo využít chyby jestli to tak lze nazvat. Ale musel jsi opravu najít dobré místo a dobře se postavit. Nešlo aby každý měl samopal jako ve 2.

            Značka commandos je asi již mrtvá *13*
  • celoush
    Tak jsem mrknul na rozhovor a pak mrknu na komentáře a to jsem tentokrát neměl dělat .... tolik zášti a netolerance jsem tu dlouho neviděl. Chápu, že vám jejich hudba, styl, vzhled nebo cokoliv, nesedí, ale proč hned reagovat takhle hystericky? Další takový rozhovor, ač není nijak zvlášť přínosný, mi ale rozhodně nevadí a klidně se na něj mrknu.
    • A tak, jsi v Čechách a tady se úspěch neodpouští :D
      • Úspěch ? Oni ? Kde prosím tě ?
        • 2000 prodaných placek už je docela dost :) nemyslíš?
  • Já myslím, že je dobrý spíše games poděkovat za pokus o takové zpestření, které by klidně mohlo fungovat se zajímavýma lidma, kterým nejde primárně o stupidní PR (na základce sem kreslil mapy pro lodě a hrál na trombón asi se začnu vnucovat games o rozhovor). Ono když se takhle vnutí dva vyfešákovaní zaříkávači "buzen" tak to moc sympatií nevzbudí.
  • Já už se po dnešní dávce, tohoto rozhovoru řádně vyblil *11*
  • Aha! Tady sem je viděl poprvé https://www.youtube.com/watch?v=IK7r4A12X90. Tak teď už vím i kdo to je. :) Prvně sem se lekl, že se Halina dala na gamedesign.
  • Ale byl bych rád kdyby přišel do podcastu James Cole :) nebo i takhle na pokec o hrách
  • ezechiel25-17
    Hoši mi fakt nejsou vůbec blízko, ale zdržím se zbytečného negativismu z toho plynoucícho.

    Jen by mě zajímalo, jestli dvojjazyčnost té jejich klipové hry byl umělecký záměr nebo dílo diletanta. Stejně jako třeba "LIFE YOUNG DIE FAST", že by to v nějaké preprodukci vidělo x lidí a nikdo si nevšiml takové hrubice, to se mi nezdá, ale zase netuším, jaký záměr by to mělo naplňovat.
  • co panker to fetka .. Hnus a běžte si stříkaat heroin do hlavy
    • hipsta jako gangsta?
    • Heroin jedině do hlavy.
    • Pete.palis
      aha, takže co hopík, to kvéra, pár zařezů, cadillac a děvky....co Metalák, to doma obřadní síň, zapálenej kostel na účtě a ukřižovaný prase na zdi....běž se vyšetřit *5*
    • Tak ty to máš rozdaný na betla...
  • Dost bylo Tafroba dostl bylo Witche, dost bylo frajeru co stali za pi!u...
    • Ale notak :D i když rozhovor se Sodomou by byl fajnej :D
  • Kdo bz to poslouchal. Ja radsi uplnou klasiku jako Bruce Springsteen. album Devil in the dust http://rockmag.cz/inzerce/?detail=159079

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit