Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžko najít mezi Aší a Ostravou horší případ prznění punk rocku než tyhle mazánky. A teď už na ně jeden narazí i tady. Tfujtajbl...
    • Prehanis
      • Ani v nejmenším. Chceš vidět punk? Letos jsou Pod Parou Cock Sparrer. Kapela hrající v nezměněné sestavě od roku 1972 !!!! Zkus zkouknout a následně porovnat s těmahle nagelovanýma vejškrabama.
  • Já bych třeba chtěl rozhovor s takovým Jackem1947, bylo by to omnoho zajímavější než s těmahle rádoby zpěvákama a jejich ''neslávě''. *3*
    • presne, akorát by to chelo asi simultalni predklad *9*
      • Tilwaen
        Když už jsme u toho překladu, nebyl to právě Jack, který tehdá překládal do znakové řeči při pohřbu Nelsona Mandely?
  • Chápu že se potřebujete živit, ale myslete prosím i na lidi, kterým už bylo 18 let. Pokud potřebujete více peněz, tak rozjeďte solidní donate program, viz kickstarter kampaň Warhorse a podíl Čechů = jsme tu a peníze máme, pomůžeme když se vy zavážete dodávat kvalitní obsah. Ale tento článek osobně beru jako podpásovku, fakt jakože přímo na solar.
    • A ještě, podpásovka nemůže jít na solar, to je jako říct, žes dostal ránu zezadu, přímo do nosu *15* zkus si nastudovat ty termity, než je začneš používat. *3*
      • nebo mu nekdo fouknul na koule a ty ho pleskly pres solar, ja jsem z toho south parku nejak rozneznenej, koukam *5*
        • Keyz
          *15*

          Taky zrovna hraji.
    • Nejsi trošku hysterický? Tak vydali rozhovor s celkem populární českou kapelou. Ty lidi se ti nemusí líbit, nemusí tě zajímat jejich hudba, mně se taky nelíbí a nezajímá, ale proč tu mluvíš o podpásovce? Víš vůbec co ta slova znamenají? Jako tě něčím podvedli? Zradili? No tak je tu rozhovor s lidmi, kteří se ti nelíbí. Myslím, že to přežiješ. Pleteš si kvaitu obsahu s tím, co chceš slyšet a vidět.
      Mluvíš o lidech nad 18 let, ale moc se podle toho nechováš.
      • Populární prej :D ty mě bavíš termite.
  • Nevím jestli jsou mi víc nesympatičtí tihle pop punkové, nebo jejich pop logo.
  • To teda musel bejt boj, sem flaknout tenhle clanek, kdyz pulka redakce posloucha jen hudbu, kde se uctiva satan a druha muze zas jen zvuky paricich se orangutanu ktere doprovazi hrou na hoboj kmen indianu citajicich 10 lidi.
    • kickasl
      Narazku na metal jsem pochopil, ale co ma být ta druhá skupina?
      • Krutoprisny za kazdou cenu alternativci...
    • podivej se ke klukum na last.fm treba a uvidis, ze jsi uplne mimo. i kdyz tenhle rozhovor byl teda taky dost mimo o_O
    • Shaker
      Druha skupina je mi sympatictejsi...
      • wenceslaus
        Raději Slayer než folk!
        • Mayhem, jedině Mayhem vole.
  • Tushan
    vidím nadpis a říkám si wtf a tím pro mě tahle záležitost skončila... totální miss pánové
  • rybickova kapela me sice hudebne miji (coz vicemene vsechno z cech), ale rozhovor dobrej, sice to taky chapu spis jako pr akcicku, ale cert to vem
  • Langeweile! Pro Jehovu, kdo je tam pustil!
  • Nějak mi přijde, že moc netuší o čem mluví... "AoEII se všemi datadisky" "simulátor NFS"... atd.

    Jinak jejich hudba mi přišla jen příšerná vykrádačka zahraničí. Ještě před x lety na střední, kde to tu a tam nějaká slečna poslouchala jsem z toho slyšel zmrveny Blink 182, od té doby už jsem o nich naštěstí neslyšel...

    ještě k tomu konci, já zase doufám, že je z žádné hry neuslyším.
  • hnus tahleta white trash skupina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit