Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle konečně udělat normální pancíře kde se bude počítat průstřel střely a ne tanky s HP-čkama... Furt si hrají na realitu ale tahle základní věc furt není.
    • Ale ved to je uz v A2. Vo fire-geometry kazdeho modelu sa da nastavit rozny material s roznymi vlastnostami na rozne casti modelu. Je to iba o sikovnosti addonmakera, ako tieto moznosti vyuzije.
  • Xcomik
    V případě že by někdo měl zájem o dedikovaný server na hry BIS (OFP, ArmA, ArmA 2) ať se mi ozve na mail Micro@risenhost.com

    Nedávno jsem si v tomhle ohledu procházel hostingy (které by podporovali tyto hry) v čechách a moc jsem jich na českém trhu neoběvil takže pakliže bude zájem stačí napsat zbytek věcí se dá dohodnout po mailu
  • mmrrxx
    bottleneck pre Armu vidim v AI, tam treba zapracovat hlavne
  • Tesim se, pul roku po premiere s 6-7 patchi to bude suprova zalezitost. *5*
    • USER47
      Jen aby. Zrovna hraju starý dobrý OFP a je to v kampani snad ještě zabugovanější než dřív (nedlouho po vydání jsem to dohrál bez větších problémů). Připadá mi, že tak dlouho patchovali AI (kvůli editoru a custom misím), že jim to totálně rozhasilo strukturu kampaňovejch misí (designovanejch na jiný AI vlastnosti).

      Stejně tak první Armu jsem hrál až pár let po vydání a už drsně opatchovanou, přesto jsem několik misí musel ukončovat cheatama a bugů tam byla spousta.
      • Je fakt, že v původním OFP nadělal nejsposlednější patch docela paseku, alespoň co se týče kampaně pro jednoho hráče. Taky mi nejde do hlavy, jak je možné že se s poslední záplatou stejně většina věcí podělala a kampaň jde sice dohrát, ale s velmi velkými obtížemi. Ono už kupříkladu hned v první ostré misi má Black hawk přistát s Bravo týmem kousek od okraje lesa, ovšem namísto toho to pilot pokaždé flákne mezi stromy a to se děje ve verzi 1.96. Ono by o nic nešlo, kdyby to druhý družstvo nespouštělo snímač pro animaci, ve které má dojít k briefingu o situaci před útokem od tvého velitele, takže to v praxi vypadá tak, že tam stojíte půl hodiny a nic se neděje, protože druhý tým se upekl někde v lese behem " šikovného " přistání a jeho waypointu. Řešením je alespoň to, že se může člověk rozběhnout k vesnici a u určité vzdálenosti se skripty spustí tak jak mají, ale problémem zůstává to, že podobné situace a "změny" se ději po celou kampaň, takže je to na pytel. Mám odzkoušeno, že pro bezproblémový chod je nutné hrát v jiné verzi, například u 1.42 to jede vše v pohodě a nebo je možné kampaň také bezproblémů odehrát pod vlivem nějaké modifikace, osobně vždy vsázím na balík s ČSLA, což se mi osvědčilo. Ale jinak jak říkáš, 1.96 sice přidává nějaké vizuální a pohybové možnosti, ale taky pěkně část hry roze*rá a překvapuje mě, že se to nějak nepořešilo...
        • S tou kampaní máte pravdu, nicméně za sebe musím říct, že jsem si nedávno po letech nahrál Cold War Crisis a Resistance a obě kampaně projety bez větších problémů. Patche nejvyšší možné. Občasné zjevení bugu např. ve formě toho přistávajícího Black Hawku je bohužel daní za poměrně rozsáhlé změny mezi verzemi 1.00 a 1.96. Pokud by se někdo snažil optimalizovat kampaň na poslední možnou verzi, obávám se, že by to stálo nemalé množství úsilí, času a také peněz.
          • Nechápu , jak někdo zodpovědný optimalizováním a přidáváním nových fičurek může poté veřejnosti předhodit patch co doj... celou singl kampaň . A přesně o tom je celá ARMA i BIS ...
  • Prosím ať se to BIS povede. Arma serii prostě miluju celý život a na další díl se prostě těším víc než na BF 3. Ten poslední trailer z Arma III byl skvělej.
    • Mě zas army neokouzlily tolik, co klasický Operace Flashpoint. Myslím, že příliš mnoho svobody může být ke škodě věci. Arma dvě má ještě hodně nevyužitý potenciál, ale ten leží v multiplayeru a ne v singlu. A kdo z Vás si může ten multiplayer dovolit zahrát? Navíc myslím, že stále čeká na nějaký kvalitní mod, jako třeba "project reality". Protože co jsem koukal na videa z youtube je asi strašně cool, když každý druhý běhá s odstřelovačkou, nebo heavy anti-tank missle, ale to zrovna moc realné není (což je ve hře, která by měla být reálná průšvih)

      zasazení do budoucnosti může být velmi přitažlivé....ale moje srdce bije pro 70-80. léta :-)

      P.S.: Doufám že mezi Armou2 a 3 bude stejnej rozdíl, jako mezi Arma1 a 2
      • Český Flashpoint a Army vždycky znamenaly hlavně svobodu tvorby. Pokud chce designér mise, aby hráči měli omezenou možnost výbavy ve formě "kitů," ta volba tu je. Pokud chce, aby si hráči vybrali libovolné zbraně a pobíhali po lesích v "hejkal" oblecích se zlatými puškami a protitankovými střelami přes rameno, ta volba tu také je. BI nechť nadále pokračují směrem, kterým mají našlápnuto, tedy cestou svobody, volnosti a neomezování tvůrčí komunity (která z velké části stojí za úspěchem všech jejich her).
      • Multiplayer je třeba hrát s vybranou sortou lidí, která uznává pojmy jako týmová práce, dělení úkolů, spolupráce, hierarchie velení . . . atd. ;). Poté si to člověk užije, jelikož je malým kolečkem ve velkém dobře pracujícím stroji, který míří za splněním daného úkolu.
        • Jako třeba u 102-pzpr.com :)
      • Moje pro 80tá. Jak vidim hru, která má v názvu "cold war", hned začnu slintat.
        • Jo jo, taky mam raději hry v tomto nebo starším období, než v současnosti či budoucnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit