Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chtěl bych se zeptat jestli rozjedu Arma III ?? Procesor: dvoujádrový Intel® Pentium B980 2.40 Ghz
    Displej: 15.6" (39,6 cm) HD BrightView s LED podsvícením (1366x768)
    Paměť: 4 GB DDR3
    Pevný disk: 750 GB (5400 ot./min)
    Optická mechanika: DVD+/-RW DL SuperMulti
    Grafika: AMD Radeon HD7670M/2GB

    Děkuju moc za radu
  • Nemusí mít warez verzi. Já to opatchovaný mám, ale nezdá se mi že by to bylo v klidu. Problém je v enginu, který prostě vykreslování nezvládá. Toť můj názor. Jinak je to super hra, a už se na 3. díl těším.
  • USER47
    Jednou z novinek je ragdoll, aplikovanej právě v těchto případech.
  • Nechápu , jak někdo zodpovědný optimalizováním a přidáváním nových fičurek může poté veřejnosti předhodit patch co doj... celou singl kampaň . A přesně o tom je celá ARMA i BIS ...
  • :/ No jestli to spíš nebude tím , že na novém HW tak nějak bude ARMA hratelnější , než tehdy když vyšla . Rapidního zlepšení výkonu jsem si totiž po patchování taky zatím nějak nevšimnul
  • Pár poznatků:Operace Flashpoint:Cold War Crisis ( první půlka 80 let ) Resistance ( konec 70 let)
    ARMA: ( Nejspíš 90 léta)
    ARMA 2 +Arowhead Současnost
    Jinak mám domal Armu i se všema vylepšeníma a zhruba pře týdnem jsem dohrál kampan od Soumraka - Krize Namalsk ( výtečná modifikace ) a mohu říct jediné hra se z posledním patchem hraje dobře a těším se na další díl
  • Když vylepšujou fyziku tak doufám vylepšení animace padajícího vojáka aby to na oko bylo lepší , takový sniperem pěkně z dálky *2* *2* *5*
  • Ach jo jo, to zase bude bug fest na entou. Arma 2 jsem nikdy nedohrál, protože jsem si koupil jen prvotní hru a ne datadisky, neboť dávat peníze do něčeho u čeho jsem si nebyl jistý zda to bude fungovat se mi nechtělo. Takže nemohu posoudit jak moc ji vylepšili, poslední patch jsem měl ten krátce po vydáno Arrowheadu a navýšení výkonu jsem nezpozoroval.

    Umístění do alternativní reality s alternativními zbraněmi se mi vůbec nelíbí, proč místo toho neudělají třeba 50. či 80. léta ?
  • Vezmi si, že dělají primárně simulator pro USA, Velkou Británii, Kanadu a Austrálii, nedávno to myslím začalo používat i NATO (Virtual Battlespace Simulator - VBS), věř, že to až až zaplatí vývoj hry, kterou dělají pro zábavu mezi lidi, my nehrajeme tu cvičnou hru. I kdyby byl vývoj prodělečný, zaplatí si to ještě úsměvem :)
  • no ved prave a v tom je rozdiel oproti inym hram, ze armu hraju a su za nu vdacny prave ti ktori hladaju to co prave v arme najdu *1* A ja patrim k nim *1*
  • Jako třeba u 102-pzpr.com :)
  • Problém pro něj je, že warez patchovat nejde ;)
  • Komunita něco takového neuživí - jenže když už je engine hotový pro VBS, 3D modely taky, zvuky a textury taky... hned je vývoj levnější :)
    Totéž platí třeba i pro nedávno recenzovaný simulátor A-10, to byl původně taky trenažér pro armádu...
  • proč srovnavat COD a ARMU nesmysl .arma je proste hardcore a je jasny ze nesedne každýmu .multak, co asi hraji hraci nejcastejc , je u kazde hry uplne jiny.
  • kdyby prodali milion kusu, tak vydelaji miliardu...samozrejme cisty zisk by byl mnohem mensi, ale i tak by byl mnohonasobne vetsi nez kolik podle mne stal vyvoj
  • nejaky update resil podporu vicejadrových procalu uz v arme 2 mam doma 4 jadro a hraju armu 2 na plno a v poho mam verzi 1.59
  • Arma se mi nelíbí, ale to s tím nemá co dělat. Nicméně je fakt, že čísla prodejů nezveřejňují, team má cca 40 lidí, dělali to dva roky ... Ale i tak by museli prodat zase přes milion kusů, což je u takové hry zázrak. Další možnost je, že to fakt dotují z těch vojenských simulátorů.
  • smejki
    Bohemia Interactive dělá zakázkové simulace pro armády, zdrojem jejich financí nejsou jen "hry" *3*
  • smejki
    no jo, to si taky musíš tu starou Armu2 opatchovat *3*
  • Pokud vím, tak původního Flashpointu se tehdy prodalo nějak jeden a půl miliónu, což je na PC super úspěch, vynásob si nějaká čísla a ekonomická stránka ti vyjde dost pěkně. :)
    Jak se prodávají Army, netuším, ale předpokládám, že propadáky to nebudou. Čili naprosto nechápu, na čem je tvé "přemýšlení o ekonomické stránce založené" - na tom, že se ti hra nelíbí, takže musí být logicky prodělečná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit