Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle konečně udělat normální pancíře kde se bude počítat průstřel střely a ne tanky s HP-čkama... Furt si hrají na realitu ale tahle základní věc furt není.
  • Xcomik
    V případě že by někdo měl zájem o dedikovaný server na hry BIS (OFP, ArmA, ArmA 2) ať se mi ozve na mail Micro@risenhost.com

    Nedávno jsem si v tomhle ohledu procházel hostingy (které by podporovali tyto hry) v čechách a moc jsem jich na českém trhu neoběvil takže pakliže bude zájem stačí napsat zbytek věcí se dá dohodnout po mailu
  • Je fakt, že v původním OFP nadělal nejsposlednější patch docela paseku, alespoň co se týče kampaně pro jednoho hráče. Taky mi nejde do hlavy, jak je možné že se s poslední záplatou stejně většina věcí podělala a kampaň jde sice dohrát, ale s velmi velkými obtížemi. Ono už kupříkladu hned v první ostré misi má Black hawk přistát s Bravo týmem kousek od okraje lesa, ovšem namísto toho to pilot pokaždé flákne mezi stromy a to se děje ve verzi 1.96. Ono by o nic nešlo, kdyby to druhý družstvo nespouštělo snímač pro animaci, ve které má dojít k briefingu o situaci před útokem od tvého velitele, takže to v praxi vypadá tak, že tam stojíte půl hodiny a nic se neděje, protože druhý tým se upekl někde v lese behem " šikovného " přistání a jeho waypointu. Řešením je alespoň to, že se může člověk rozběhnout k vesnici a u určité vzdálenosti se skripty spustí tak jak mají, ale problémem zůstává to, že podobné situace a "změny" se ději po celou kampaň, takže je to na pytel. Mám odzkoušeno, že pro bezproblémový chod je nutné hrát v jiné verzi, například u 1.42 to jede vše v pohodě a nebo je možné kampaň také bezproblémů odehrát pod vlivem nějaké modifikace, osobně vždy vsázím na balík s ČSLA, což se mi osvědčilo. Ale jinak jak říkáš, 1.96 sice přidává nějaké vizuální a pohybové možnosti, ale taky pěkně část hry roze*rá a překvapuje mě, že se to nějak nepořešilo...
  • mmrrxx
    bottleneck pre Armu vidim v AI, tam treba zapracovat hlavne
  • USER47
    Jen aby. Zrovna hraju starý dobrý OFP a je to v kampani snad ještě zabugovanější než dřív (nedlouho po vydání jsem to dohrál bez větších problémů). Připadá mi, že tak dlouho patchovali AI (kvůli editoru a custom misím), že jim to totálně rozhasilo strukturu kampaňovejch misí (designovanejch na jiný AI vlastnosti).

    Stejně tak první Armu jsem hrál až pár let po vydání a už drsně opatchovanou, přesto jsem několik misí musel ukončovat cheatama a bugů tam byla spousta.
  • Moje pro 80tá. Jak vidim hru, která má v názvu "cold war", hned začnu slintat.
  • Tesim se, pul roku po premiere s 6-7 patchi to bude suprova zalezitost. *5*
  • Mě zas army neokouzlily tolik, co klasický Operace Flashpoint. Myslím, že příliš mnoho svobody může být ke škodě věci. Arma dvě má ještě hodně nevyužitý potenciál, ale ten leží v multiplayeru a ne v singlu. A kdo z Vás si může ten multiplayer dovolit zahrát? Navíc myslím, že stále čeká na nějaký kvalitní mod, jako třeba "project reality". Protože co jsem koukal na videa z youtube je asi strašně cool, když každý druhý běhá s odstřelovačkou, nebo heavy anti-tank missle, ale to zrovna moc realné není (což je ve hře, která by měla být reálná průšvih)

    zasazení do budoucnosti může být velmi přitažlivé....ale moje srdce bije pro 70-80. léta :-)

    P.S.: Doufám že mezi Armou2 a 3 bude stejnej rozdíl, jako mezi Arma1 a 2
  • Prosím ať se to BIS povede. Arma serii prostě miluju celý život a na další díl se prostě těším víc než na BF 3. Ten poslední trailer z Arma III byl skvělej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit