Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zajímavý rozhovor, jen doufejme že neusnou na vavřínech to by byla škoda.
  • KronosDeret
    Zamyšlení: jsou všichni kreativní lidi nesnesitelně arogantní koko*i? Kdyby nebyl takový arogantní egomaniak, tak by neměl nutkání kompenzovat si salbůstky vlastní tvorbou -> rozumněj, jak říká, nucením lidí aby dělali co chce. Měl by takový fanatický zástup fanoušků? těžko, protože jen normální člověk pochybuje o tom co říká a dává si pozor na pusu. Well... jo a ještě jednou opakuju tu hru už nikdo neopraví, je utopená pod kopcem mechanik co o sebe zakopávaj a museli by to předělat z gruntu.
    • To máte tak, všichni co chtějí něco dokázat musejí jít tvrdě za svým. Arogantní většinou tihle lidé připadají těm, co by chtěli taky něco dokázat, ale nemají na to koule. Jsem tak na 50ti hodinách, mám pouze první patch a bojím se jakéhokoliv dalšího, aby se nezkurvily mechaniky, co dělají z týhle hry epic. Jako 40cátník, co zažil kvalitní hry někdy v minulosti, všechny výkřiky o bugech jsou mi k smíchu (nevím jak je to v budoucnu hry, třeba něco, kvůli čemu by nešla dohrát objevím), ale tady neni co opravovat. Těch bugů, kdyby nebyl internet zasviněnej, bych si kolikrát ani nevšiml, díky této hře jsem se vrátil do mládí, kdy jsem hry prožíval a nečuměl na stupidní rádoby utahaný filmečky bez možnost přeskakování. No a když se kácí les, tak lítaj třísky. Díky bohu za to, že hra neni dělaná pro "spotřebitele", ale pro opravdové hráče roleplaygame.
      • přesně tak, pod tohle bych se podepsal, po Shadow Tactics konečně další vynikající hra.
    • a
    • No ja jsem ho osobne nevidel ale na fotce se usmiva celkem prijemne, takze mi neprijde moc arogantni jak pises. Take vim pravidlo, ze kdo neco dokaze, tak vetsinou vlastni pili a kdo ma pili, tak vetsinou neni arogantni, ale dric a kdo je dric, musi byt i pokorny, aby vydrzel tu drinu. Na Warhorse hru jsem si zatim neudelal nazor, ale chvili jsem ji hral a za tu chvili me moc nechytla, a co tak vim tak asi ani nechytne :-)
  • KronosDeret
    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/117175-zero-punctuation-Reviews-Kingdom-Come-Deliverance

    tohle si tu odložím, dvakrát podtrhnu a podepíšu.
    • Doma zkouknu :-D Jeho recenze jsou často super. A KC:D mu dává opravdu hodně materiálu k diskusi :-D
    • ... A tím vlastně přiznáš, že jsi totální lempl jako autor toho výblitku
      • Úplně bych neoznačoval autora videa jako lempla, ale jestli někdo bere Yahtzeeho "recenze" vážně, tak to je celkem ... smutné.
        • KronosDeret
          cože? proč smutné? je to nejlepší herní kritik vůbec.
          • Ten Deret je luxusní šašek
          • A v cem je nejlepsi? Vzdyt cela recenze je o soubojovem systemu, kteremu on neprisel na chut a neumi ho. Jednak hra neni pouze o tom a druhak ten soubojovy system je dobry, kdyz se to clovek nauci hrat a pouzivat spravna tlacitka ve spravnou chvili.
            To je jako by nekdo sel poprve hrat tenis, dostal klepec a stezoval si, ze ten micek nelita kam chce a proto cely tenis stoji za houby a nema ho cenu hrat.
      • KronosDeret
        prej lempl, jako by byla povinost to hrát, když mě to nebaví...
        • Kompost
          ja napriklad nemam rad kremove polievky. to ale neznamena ze by som v restauraciach poucoval cudzych ludi aby ich nezrali.
          • Tilwaen
            Ty nemáš rád krémové polívky?! A kdy tys sám naposledy udělal dobrou polívku, že kritizuješ, hm?
            • Tilwaen
              Ježiš, lidi, to měl být pokus o vtip. Nepovedený, očividně.
            • Kompost
              s"pozvem ta na veceru? navarim dobroty, preskumame si mandle, pozrieme na spektre dokument o pareni tucniakov?"s
  • https://www.youtube.com/watch?v=UaxrKLftcaM

    tady ukázka, jak se rozpadne combat a obtížnost hry v pozdější části hry. Velká chyba, která je úplně např. v recenzi na Games.cz ignorována.
    • madPav3L
      To mě také vadí, mám objevenou sotva půlku mapy a každého dám na 1-2 rány s mečem, který mám skoro od začátku hry (získaný výhrou nad potulným rytířem), oni mně nedělají skoro nic a to jsem přestal nosit plnou plátovou zbroj.
      • Od Sázavského kapitána dostaneš pěkně tuhý úkoly. Pravděpodobně tam opět navlečeš plátovku :)
    • Co je na tom rozbitýho? Cápek se umí krýt, má přelevelovanou postavu pro mid-game quest, a tahá nejlepší zbraň ve hře. Co čekáš že se bude dít?
    • Normálka, na konci hry přece nemužeš být pořád stejný lempl

      https://www.youtube.com/watch?v=evCtzMqNJiU
    • Nic se nerozpadne, takhle prostě má fungovat RPG bez level scalingu -postavu si maximálně naskilloval a šel přepadnout bandu lapků se špatnou výbavou. Já ve Falloutu 2 vystřílel celou Enklávu a rozhodně jsem si u toho neříkal, že by ta hra byla rozbitá. P
      • "lol" To si děláš srandu ne? Hrál jsi za nighta i druhou polovinu? Už u Runta to bylo wtf, když jsem ho jednou píchnul bylo po souboji. A nijak zvlášť jsem se nesnažil levelovat, několik tréningů abych pochopil co a jak a to bylo všechno. Všechno co jsem v první půlce tak zbožňoval, ve druhý zmizí, protože jsem pan nesmrtelný a je to jako to hrát na godmode, pokud jsi se teda od začátku bojům nevyhýbal. Vlastně jsem si nikdy ten souboj neužil tak abych využil jeho potenciál, protože od druhý poloviny, kdy mám odemčených už dost comb a mám pocit, že už to docela umím, všechny zabiju dřív než dám tu třetí ránu, natož abych nějak musel taktizovat. Souboje jsou skvělý, ale po třiceti hodinách jsem neměl protivníka, jediný co můžu dělat je fidlat se dřevěnýma s tím Bernardem. Prej takhle má fungovat RPG... *7*
    • ucho
      přijde mi to celkem v pohodě. to spíš lidi to chtějí víc hardcore i v pozdějších fázích hry.
  • Krescz
    tvl se mi to nechce číst, je to dlouhý jak 3 týdny před výplatou....mluví tam kdy vyjde ten patch? už mě ty bugy s*rou *12*
    • jamar28
      Nemluví, je to starý rozhovor z levelu, ještě před vydáním hry. Patch 1.3 by měl vyjít do konce týdne.
      • Krescz
        já vím :D
        • *7*
  • Nemám rád ľudí, ktorí všetko hatujú a potom plačú, ked niekto zhatuje ich nepodarok. A už vôbec nemám rád ľudí, ktorí cez falošné účty na soc sieťach píšu nezmysly, aby to následne mohli označiť za slnieckarstvo alebo iným výrazom, ktorý ľudia s iq pod 90 bodov v obľube používajú. Čo sa týka tohto rozhovoru, tak som ho úprimne nedocital do konca, boleli ma z neho oči.
    • Chapu, je to moc dlouhy :-).
    • jamar28
      A kde tam pláče?
  • Lukass
    Ten pocit kdyz Vavra chodi vsude a dava rozhovorovy vsem jenom na tebe kasle.
    • Jeho chyba, že nechodí na web, kde to nejvíce žije. On by měl prosit, ne redakce *5*
      • Jo, tady to fakt žije.
        Jen si nejsem jistej, jestli tím správným způsobem.
    • Proc ti nedal rozhovor?
      • Protože Vávrovi vyhrožoval, že mu rozbije hubu. Stejně jako třeba Olejníkovi.
  • Nejvíce předražena beta v historii her
    • Většina AAA her prožere těch $20M ještě před tím, než se k betě dostanou. Star Citizen vybral $150M a je pořád alfa.
      • Protože to hráči z nějakého záhadného důvodu tolerují. Přitom hra je produkt jako každý jiný.
        • Bohužel to z nějakého důvodu ignorují i úředy apod (třeba cokoliv na ochranu práv spotřebitele). Hry jsou v dnešní době asi jediný produkt, který můžeš dostat úplně rozbitý a ničeho se nedovoláš (přitom by měla fungovatn ormální reklamace - nahlásím chybu a do měsíce buď orpavit, nebo vrátit peníze), nebo můžeš dokonce dostat úplně něco jiného, než ukazuje reklama a všem je to jedno. (když koupíš mobil a bude mít na obalu napsanou jinou abrvu, než produkt v krabici, tak ti to prodejce nebo výrobce s omluvou hned pořeší). Když trailery na hry ukazují rendery které se hrou nemají nic společného (mnohdy je tvoří i externí studio, které nedělá ani tu hru), tak to taky není moc ok. (Deus Ex human Revolution - trailer, který je úžasný, ale se hry tam není nic). Případně ti nemusí prodat kompletní produkt - koupíš hru az plnou cenu a až po nainstalování se dozvíš, že další části hry musíš dokoupit (DLC) na což tě na krabici nebo při prodeji nikdo neupozorní.
          Bohužel se to bere pořád "už si na to měli zvyknout" a všem je to fuk.
    • No. Na první místo bych dal MInecraft.
  • stejna situace jako s mafii 2...
    • ta aspoň byla nadabovaná česky a to se vůbec neodehrávala v čechách....
      • to je mozny, ale taky v ni bylo toho dabingu 10x min (casove)
        • a jak to souvisí s tím že hra která se celá odehrává v čechách má jako primární dabing angličtinu???
          • A proč by ve hře z 15 století měli mluvit moderní češtinou? *3*
            • Pocit ze hry... Pocit ze hry by hlavně měl být, že je hráč kovářský synek a všichni s ním mluví srozumitelně, tedy JEHO řečí. Hráčovou. A většina hráčů mluví anglicky, německy nebo francouzsky. A ty dabingy tam jsou. Takže když se probudí, volá na něj máma "Jindro, vstávej" jeho jazykem, který v 90 % není čeština. Tenhle pocit ze hry by měli mít, ne že se tam mluví "dobově autenticky s příhlédnutím na lingvistickou specifičnost dolního toku Sázavy". Pro Čechy je to samozřejmě škoda...
            • ucho
              je fuk, jak mluvili tehdy. jde o pocit ze hry. hra se odehrava v ceske krajine, s ceskymi postavami. cesky dabing by hre slusel, dodal by ji atmosferu. pusobilo by to prirozeneji. chces tvrdit, ze ne? chces tvrdit, ze prirozeneji tam Cechum bude znit anglictina? zkus se prenest pres ten duraz na autenticitu a zamyslet se. urcite to zvladnes pochopit ;)
          • Vole tak asi kdyz je ve hre dabingu malo, tak je mozny ho udelat i pro mensi trhy. Nevim, co na tom nechapes. Je jedno, kde se jaka hra odehrava.

            Prozradim ti jedno tajemstvi, okolo kteryho se vsechno ve svete toci - penize.
            • Jasne voni chudaci nemeli za 5+let a hromaduy odkladu cas, protoz adabing delaj grafici a programatori (ostatne, vubec bych s nedivil, protoze to tomu presne odpovida)

              A na to aby se naucili udelat save taky cas nemeli. Textury to taky nezobrazuje, LOD nefunguje vubec ... meli vubec cas na cokoli? Za tu dobu co tohle placali se da udelat her nekolik.
            • Až na to, že Vávra sám přiznal, že o peníze nešlo a problém byl hlavně čas, který prý neměli. Jestliže vývoj hry stál cca 750 miliónů korun tak prachy na dabing by se určitě našly. Vole!
            • presne penize to je oc tu bezi a proto je ode mne WH neuvidi kdyz se neobtezovali s cestinou... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit