Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude vic hratelných narodu
  • Nevíte jestli půjde hrát za barbarské kmeny vikingy atd. ? Římany moc nemusím ale hrát proti nim by mě bavilo :)
  • SixThe9th
    Pateri problemu v tak epicke serii jako je TW je a byla predevsim AI. I presto,ze Shogun 2 prisel s nekterymi inovacemi, stale to bylo daleko optimalniho chovani AI a to jak v bitvach tak v strategicke casti anebo (nedej boze pak treba v diplomacii). Vzhledem k tomu, ze tento kolos bude jeste epictejsi nez to vsechno, co jsme dosud videli dohromady, tak i pres ujisteni vyvojare o tom, ze co se AI tyce, provedli nekolik zmen, mam neblahy pocit, ze herni zazitek z noveho Rome bude opet optimalni az s nastupem modifikaci (idealne pak od Darth Vadera, u ktereho netusim, proc jeste neni soucasti programatorskeho tymu CA).

    Takze i presto,ze tento rozhovor byl dost informativni, nejak ze mne skepsi z celeho projektu nesmazl. Holt porazet pocitac na nejtezsi obtiznost a v bitvach prohravat jen kvuli tomu, ze toto nastaveni vpodstate predevsim handicapuje vlastni jednotky co se do vydrze moralky tyce, nebylo ve vanilla provedenich vsech TW titulech prilis koser. Nezbyva tedy, nez doufat... *3*
  • Tak to je jasný, ne? Není se o čem bavit :D :D
  • už jsi skončil, češtine ?
  • No vidíš to jsem napsal napsat... A vůbec se mnou se nediskutuje *1*
  • Magister_Peditum
    Tys je hrál ještě před tím, než bylo Creative Assembly založeno, ne? *15*
  • Mně jako TW veteránovy a legendě ( víte já byl první kdo hrál v ČR stařičký Shoguny!!! a byl jsem taky první kdo začal kritizovat vše od starých dobrých Rome - protože tak se veterán TW vyznačuje, konzervativním přístupem) se ten rozhovor líbil ...*2* *1*
  • Jsem rád, že vylepší obléhání, protože v případě hraní za Řecko/Makedonii (RTR) stačilo fláknout 1-2 falangy na hlavní třídu a tím veškerá taktika končila *4* . Ale u té diplomacie a AI se moc dlouho nezdržel, snad nepůjde jen o kosmetické změny *4*
  • Magister_Peditum
    Milej zlatej, já začínal Shogunem 1 v době, kdy vyšel. *15*
  • tak sem p!ca je nebo kdo? tak treba namatkou ty hw naroky: "zachovali sme minimalni pozadavky jako u Shoguna 2 ale kdo ma silny hw ten vyuzije jeho potencial". Preklad PR bullshitu: no tak s shader 2.0 s rozlisenim 800x600 a bez efektu vam to tech 15 fps treba pujde. Po par patchich i 16fps. No a pokud mate 16jadro i10 a novou grafiku za 20 litru tak si budete moct dat ultra detaily. to je co! a kdyz budete hodni tak casem pribude moznost vyhlazovani. nulova informacni hodnota jak sem rikal. a kdo tohle povazuje za prinosne informace je proste naivni vocas
  • tady asi hromada lidí začínala sérii TW Shogunem 2 či co :-)
  • Magister_Peditum
    CainPullo: Do vydání je času dost. Stejně plánuju upgrade, takže se toho zas tak nebojím. *3*
  • Tak teď už asi nebudou mít tak přísnej polycount jako před osmi lety. Tohohle bych se fakt nebál.
  • Mě se to podařilo. Ono jde totiž o to, že počítač při bankrotu vůbec nerozpouští jednotky (koneckonců ani vy je nemusíte rozpouštět, jen si už nepostavíte žádné další). On jenom přestane stavět. A v tomto stavu je schopný vydržet do doby, než ho buď dobijete, nebo ten tlak nepomine. Což je asi nejracionálnější strategie, neboť díky velké armádě může stále zatápět a popřípadě čistit obchodní cesty od slabších blokačních jednotek.
    Ovšem ve hře to samozřejmě uplatnit nelze, protože i vás to blokování něco stojí (navíc tím vážete poměrně dost svých jednotek).
  • ales.smutny
    Az na informace o systemu bitev, rozsireni mapy, vnitrni politiky, cile s minimalnim HW... Proste vubec nic nerekli...:)
  • tak diky za rozhvor ale reknu vam nic moc. klasickej nicnerikajici PR bullshit jak bude vsechno tentokrat lepsi.
  • Dobrej mod je i roma surrectum II ale EB se me osobne zda vic hardcore :)
  • smejki
    thx for tip!
  • 13_11
    O důvod víc, aby většina z vás, co ještě nehrála, opět po letech nainstalovala původní Rome a vytunila ho modem Europa Barbarorum. Pro milovníky antické historie to bude naprostá lahůdka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit