Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    A kde je RDR 1 pro PC? *16* Jedno z mála, co konzolistům závidím.
  • Jelikož GTA Online na PC sype dost peněz a je to nejaktivnější platforma u nich, tak bych flintu do žita neházel, pokud tam chtějí mít stejný online mód možná to vyjde ale po delší době, nicméně osobně je mi to jedno kde to budu hrát...
    • Tak on už byl online v minulém RDR a nikomu nevadil. Takže u nového dílu bych nepanikařil, jak někteří.
  • Tak jak jsem předpokládal, pokud by šlo o remaster pro novou generaci konzolí, tak bude i na PC. Takhle zachovají exkluzivitu vydání pro konzole. Je to pro ně prostě jednoduší s velkým ziskem. Kvalitních her je na PC tuny i bez konzolí. :)
  • Zase další exkluzivita pro konzole, jinak by si totiž konzoli koupil jenom blb nebo chudák co nemá na PC. Konzole ničí herní svět, škoda, snad už brzo budou hry stejné jak na konzole, tak na PC. Do té doby PC MASTER RACE!
  • ringmancz
    ze které platformy mají největší zisky v GTA Online? řekli to někde?
  • Master Race :DDD
    • Ale vysel tam prece Crysis (s predstihem)
      • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PC_games

        Z mych oblibenych bych uvedl EVE Online, Dwarf Fortress, World of Warcraft, Stronghold, Sim City 4, StarCraft, RollerCoaster Tycoon, Mount & Blade: Warband, Jets'n'Guns, Space Engineers...

        Kdyz nad tim premyslim, Red Dead Redemption si klidne nechte, uz tak mam kvalitnich her tolik, ze je nestihnu dosmrti dohrat =D
        • Rdr si klidne nechame. Jinak hodne z her co jsi vyjmenoval jsou super a bavily me. Ale nejak nevidim duvod proc bych si kvuli nim nemel zahrat konzolove hry? Jeste jsem nevidel konzolistu bez pc. Ale pcckare bez konzole bezne. Schvalne zkus uhadnout ktera skupina prichazi o super hry? Ja s konzoli se nejak ochuzen necitim :-) Minimalne polovinu z toho co jsi vyjmenoval jsem hral. Kolik z konzolovych exkluzivit jsi si zahral ty? :-)
          • Necítíš se ochuzen? To já bych se cítil ochuzen, když ne o rozum tak minimálně o peníze, kdybych musel mít doma 2 krabice jen abych si mohl zahrát ty 2-3 hry co mě zajímaj navíc, přitom bych to v klidu mohl hrát všechno z jedný krabice a v lepší grafice.
          • Skate a Forzu. Zkousel jsem i jiny, ale strilecka na packovaci je peklo, strategie neexistuji a MMO taky ne. RPG si snad radeji zahraju na PC. O horsi grafice, 30 FPS, placeni za multiplayer, premrstenych cenach her, absenci modu atd ani nemluvim. PC > konzole. Jediny co tise zavidim je Forza, a i ta se koneckoncu uz ted objevi na kompech.
  • Tak to pristi rok vyjdou dve megabomby, Horizon Zero Dawn a RDR2.
    • Oprava, nejméně 8: Divinity: Original Sin 2, For Honor, Mount and Blade II: Bannerlord, Warhammer 40,000: Dawn of War III a Halo Wars 2 s remakem jedničky na PC. Máme se prostě na co těšit. *4*
      • sunlessaint
        Ono toho bude daleko, daleko víc. Dneska už si hry vybírám neuvěřitelně pečlivě a i přesto se zdaleka nedostanu ke všemu, co bych si rád zahrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit