Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Pokud hrajes na verejnych serverech tak se nedivim... Musis mit partu lidi, zalozit vlastni mesto a muzes s idelat co chces... A na mise stejne chodis s partou
  • GTA online je hlavně o debilech, kteří zabíjí na potkání....ale to i DayZ,Rust atp... :)
    nedalo mi to a na pár dní jsem vzal GOLD :) hrajete vůbec "staré" verze? X360.. :)
  • CrocoRay
    No já teď vrazil všecko, co jsem vydělal do procesoru a navýšil RAMku, ale teď se jen modlit, aby mi to moje slabá GTX 650 zvládla na nejnižší detaily v rozlišení 1920x1080, kde s častějšími propady pod 30 fps počítám. Případně bych mohl ještě krapet snížit rozlišení, ale zase nějaký deformovaný paskvil sledovat nechci.
    Každopádně hru si kupuji tak jako tak hned při vydání a pokud to bude nehratelné, tak hurá do práce a vydělat si i na grafickou kartu *1*
    Na ty požadavky jsem fakt zvědavý.
  • Samozřejmě by nebyl vypnut *1* Myslíte,že by většinu(hráči GTA:online na PS4 a Xbox1) omezovali jenom kvůli menšině(PC hráčům)?!? *1*
  • Tak ten by byl samozrejme vypnut *5*
  • Miserius
    GTA Online ja hlavne o coopu, ale to bys vedel kdybys t hrál *1* *6*
  • Miserius
    Jo, SAMP, to fakt vali... prazdny mesto, neni co delat, akorat strilet ostatni hrace a jezdit sem tam.. .Vrchol zábavy je litani s letadlem a mit hrace na kridle... Přímo královská zábava *1*
    GTA: Online pro chudý
  • Tam jde zapnout auto aim,takže to co píšeš není pravda *1* .Pc maniak s napařenejma 300 hod. by dostaval headshoty od 7-mi letého dítěte *1*
  • ne, b vole! *4*
  • To už by nebyl každej PCčkár jenom warezák ale taky cheater :D
  • na tabletu lepší zabavu nenajdeš to je fakt *15*
  • Nejpovedenější ... no jedině oficiální, SAMP nabízí teda mnohem lepší zábavu, až na vytváření postav, tam opravdu GTA:O válí, tolik oblečení, a cusmot-alizací.
  • Ale vem si ty chudaky z konzoli ti by se pokakly, kdyz po tisici hodinach treninku by jim to s mysi nandal i ten nejvetsi PC noob co to prave pred minutou poprve zapnul *1*
  • jj R* a jejih zájem o PC hráče: http://www.grandtheftautov.cz/gtaVpcgamers.jpg
  • oznámení hardwarových nároků PC verze již brzy.... tak to je pruuuser voni zase vydaj zmršenej port když doteď nemaj JASNO *10* *11* *12*
  • PC verzi hry mám objednanou už cca 2měsíce a je mi u dvoupůlek jestli bude online nebo first person pohled atd atd , já už tu hru chci mít hlavně doma na svém PC , kdyby raději místo těchto prohlášení udělali překvápko na ježíška a hru vydali 24.prosince , to bych jim to prohlášení zblajzl a jako dezert bych si dal časopis udice se 100% spokojeností
  • a?
  • Multiplatformní multiplayer by je vynesl do nebes.
  • MARTASLJ19
    "Děkujeme vám za zájem o PC verzi a jsme nadšení, že můžeme hru přinést PC herní komunitě," stojí na webu hry."

    No hej, ale za ako dlho? Predtým PC verziu ani nespomenuli a bola im úplne ukradnutá. Teraz to už vyjde na PC tak treba na PC pekne rozprávať však.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit