Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    no, neřekl bych, od doby co žiju s dítětem v garsonce a mám velkou TV, tak i kvalitní IPS monitor, tak jsem PS4 připojil k monitoru a nějak se mi už nechce zase hrát na TV :D

  • dworkin

    Je super, že si hru lidi zahrajou i na PC. Ale velkou telku sebelepší monitor nenahradí a ten zážitek nebude takový.

  • Phillios191

    to jsou ty předrederované cutscény o desitkách GB, protože jsou líní naprogramovat realtime animace. Z velké části to, že hry tak bobtnají je díky lenosti vývojářů, ale RDR 2 je světlá výjimka.

  • PCMR

    Z technologického hlediska to na Star Citizen nemá ani omylem - a to je onlinovka. SC je na rozdíl od RDR2 skutečně designovaný na 4K rozlišení = nechutně detailní geometrie a 4K-8K textury.

  • jindra.veliky

    Tam prave ta jizda na koni zabavna je, narozdil od Witchera 3 😀

  • Phillios191

    ty zase nerozumíš tomu, že to je jen příklad, nesmíš to brát doslova :)

  • Veskoslav

    Wat? Stěžuje si na stále se opakující mechaniky...Ne na rychlost. I to ježdění na koni jde udělat zábavně.

  • Phillios191

    tohle mi přijde, jako recenze na Mafii z eurogameru, kde si autor stěžoval, že auta jezdí pomalu... Teda nevím jako ostatní, ale já když si koupím hru z divokého západu, tak očekávám, že se v ní bude dělat to, co se dělalo na divokém západě, jestli tam někomu chybí auta, tak si má koupit Need for Speed... To je jako bych si stěžoval na to, že v Kingdom Come nemůžu střílet AKčkem, tohle není problém hry, ale problém tvůj, protože si neumíš vybrat hru, nebo nerozumíš herním žánrům.

  • MalyZeli

    Takze misto dojet z tama a tam na konu je v GTA dojet tam a tam na motorce ci aute ci letadlem, to radsi vemu kona a budu pocitat s tim ze se po ceste muze neco semlet, to v gta nehrozi, a v gta je zbrani plno, ale vsechno se to chova stejne, vsechno ma 100% presnost, a strileni prestane bavit... nechcu nijak plivat na GTA, miluju GTA, ale co rikas sou keci. Jesi ti staci 3 ruzne dopravni prostredky misto jednoho, a ignoroval to ze v GTA nedelas nic jineho nez jezdis a strilis, a zavodis, abys z nejakeho duvodu usoudil ze hratelnosti je GTA bohatsi, tak si asi hral uplne jinou hru. 

  • witcher 3 taky mel minimalni i5 2500k a 3450 to rozjelo v pohode tak snad to pude... pri nejhorsim udelam upgrade

  • Jen opět upozorním - kroťte trošku svá očekávání.  Po technické stránce je to sice v mnoha ohledech revoluční a o generaci napřed před jakoukoliv konkurencí (tolik detailů konkurence nemá ani vzdáleně). Ale po stránce hratelnosti je to docela repetitivní záležitost. Oproti GTA to prostě vázne na tom, že je to v době, kde není taková rozmanitost dopravních prostředků a zbraní. 99% herní náplně je o tom, že jedete na koni z bodu A do bodu B (fakt luxusní krajinou, ale gameplay nula), že koukáte na hezké cutscény a že někde střílíte spawnující se vlny nepřátel (opět se super detaily jako stopy krve ve sněhu a já nevím co, ale hraje se to pořád stejně). A občas to proložíte lovem, který je tak detailní, až je to fakt opruz (není těžké něco ulovit. Ale pokud chcete kůže v nejlepší kvalitě, což je třeba pro některé upgrady, tak budete hru proklínat)

    Takže z technického hlediska je to to nejlepší co dnes existuje (takový nový Crysis). Ale z hlediska gameplay to není sice špatné hra, ale jsou prostě lepší a zábavnější hry.

  • Draken69CZ

    Bylo by fajn vědět sestavu na to 4K při 60 FPS a taky možnost si vybrat při stahování jen SP aby se nějaký ty giga ušetřila.

  • jiri.svak

    Procesor je trochu slabší, frekvencí je pod minimem té 2500K, ale myslím si, že bys to měl rozchodit, záležet bude více na grafické kartě.

  • XorxoxTalarius

    No aby to nebylo jak s tim ze jeden jejich vytvor potreboval 8 GB RAM a pak 3 GB RAM zabiralo prazdne misto.

  • TheSuffering

    No nic, holt vezmu pc ke kamarádovi, kterému jede linka 70MB/s.

  • myslite ze bude i5 3450 a gtx 1060 6gb stacit?

  • Mozna ani neni tak prekvapive, vzhledem k velikosti GTA V a RDR 2 na konzoli. Co by ale bylo super, kdyby dali lidem na vyber osekanjsi verzi s 2k texturami apod. a moznost dotahnout si kvalitnejsi assety pozdeji.

    Jinak to teda vypada fakt luxusne, hlavne postavy, jejichz prezentace se dostala na uroven ostatnich oblasti hry. 

  • TheSuffering


    Výňatek z jednoho článku:

    But with Red Dead Redemption 2
    and Call of Duty: Modern Warfare both requiring over 150GBs of disk
    capacity – which I believe is entirely down to the hefty moustache
    textures required by both titles – the holiday season could be an
    absolute gold mine for SSD manufacturers.


    Rozhodně to víc chápu u RDR, avšak jak nabobtnalo CoD, to je mi záhadou.

  • XorxoxTalarius

    Coze? 150 GB mista na disku? :D To si delaji zadni otvor :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit