Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    No vypada uplne stejne jako ctyrka i Primal, akorat tobe kdyz si ty dily nehral to tak neprijde:)
  • Jack1947
    Pak že jsou ostatní anonymové děsně Edgy pchfe *12*

    Nojo jako pořádná nuda to vypadá už od prvního oznámení ale nemyslím že tu jsou jen paka...
  • TheGGG
    bože to vypadá nudně... méně zajímavé nepřátele než tento spolek hipsterských houmlesáckých pseudo-altright-křesťanů už ty paka v ubisjwoftu vymyslet namohly... asi se zase při poradách chlastalo moc château mouton rothschild pauillac mixnutého se sodovkou...
  • Každý to vidí jinak. Já si to koupím až to bude za 15 USD tak za 4 roky, jestli mi to utáhne počítač. To už vzpomínky na FC4 který jsem koupil před týdnem budou dávno pryč. FC4 krásné prostředí, známá hratelnost a jako starší člověk už jsem konzerva takže nutně nepotřebuju nic nového, emerging gameplay apod. Takže rok 2021 to jistí :-D
  • Že je to furt baví vytvářet v podstatě jednu a tu samou hru pořád do kola akorát v jiném prostředí. Jediný v čem se zatím tento díl liší od ostatních je prostředí, což byl případ více či méně každého dílu krom jedničky. Obrovská mapa, cestování sem a tam, tuny outpostů, který je potřeba vysvobodit. Ve videu to už dokonce i potvrdili (sabotage their plants), takže sabotáží výrobních závodů tu bude tuna (tedy takový sidekick osvobození základen), pak tu máme zvířata, který si zase můžete ochočit, rybařit a podobný kraviny, no a samozřejmě nesmí chybět klišoidní příběh, který stejně bude zajímat téměř nikoho. Připomíná mi to vývoj série Call of Duty a že se to prodá o tom pochyb není. Jestli to ale bude zábava ale silně pochybuju. Koncept velkého a otevřeného herního světa je určitě zajimavý. Zrádné na něm je to, že se to dá velmi, ale velmi snadno pokazit. Tak se nechme po páté překvapit (jestli je to vůbec možný)..
  • Whoossain
    A to já si to asi naopak zahraju. Poslední dva díly (FC4, Primal) jsem vynechal a tenhle, po tý přestávce, nevypadá špatně.
  • Určitě a budeš je křížit jako v Pokemon Gold.
  • Šestý FC co vynecham. Kdyby udělali film Blood Dragon, byl bych v sedmým nebi, ale hrát to fakt nebudu.
  • Lukass
    Prvni FC co vynecham. Uz je toho moc. Mam Far Cry fakt rad ale ctyrka byla uz strop. Tady to jede furt dal. Takze nas ceka stupidni pribeh, furt stejna hratelnost plna opakujicich se veci, nudny vedlejsaky. Klasicky hezky bude prostredi, to ubi umi.
    Ale uz fakt ne, hry od ubisoftu sou jak pres kopirak, kazda hra je uplne stejna jenom v jinym prostredi.
  • Zvířata šlo ochočit a používat v boji už v Primal. A jak víme, Far Cry vždy využívá prvky předchozích dílů, takže opět reskin :).
  • jamar28
    Bacha, viděl jsem i lezení na vodojem.
  • Revolucne sa tam nebude liezt na obycajne veze, ale kostolne veze. Aby si si odhalil oblast.
    ehm revolucne
  • ucho
    tak tenhle díl vypadá nářezově.
  • já naopak doufám, že třeba budou moct mít i štěňátka *4*
  • madPav3L
    No doufám ,že se budu moci těch dvounohých a čtyřnohých parťáků zbavit...
  • palacinka
    slovo revoluce bych ve spojeni s Far Cry 5 moc nepouzival.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit