Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky na to dostal jedinyho odpovidajiciho reagujiciho - Jacka *15*
  • Tady byl někdo 20 let v komatu , jinak není možné, aby v době, kdy vychází 50 her denně napsal toto:

    "Taky na delsi debatu by bylo nasili ve hrach, nekdo kdo by chtel hrat hry neobsahujici krev a intensivni nasili, taky nema moc na vyber." *8*
  • Presne jacku, pysni se tim ale nerespektuji ani kulturu islamu ani krestanstvi, jejich uctu k zenam ani nabozenstvi. To je divne. Ja nikomu svoji viru nevnucuju ale ani nechci aby mi nekdo vnucoval tu svoji nemravnou "kulturu". Chci jen mit vyber.
    Taky na delsi debatu by bylo nasili ve hrach, nekdo kdo by chtel hrat hry neobsahujici krev a intensivni nasili, taky nema moc na vyber.
    Ale to je vec vyvoje a doufam ze spolecnost k tomu postupne dospeje. Jako napr. lootboxy ve hrach, driv se to prehlizelo a dneska uz se to resi jako hazard.
  • Jack1947
    Bylo Wildlands a ted Origins jenže widlands neměl žádnej život takže svět o ničem... AC:O má svět větší a něco víc se tam děje asi se každým rokem ubák zlepšuje noo.
  • Jack1947
    Jo z ních jako klasickej sjw ignorant...
  • Mne vadi nahota ve Far Cry (duvody nechci rozvadet). Nevim proc to neudelaji bez toho, spousta lidi to ma taky tak. A pro ostatni, kterych je mozna vetsina, at udelaji DLC s nahotou a nezahalenymi sexualnimi scenami. A treba at to DLC daji zadarmo, podobne jako blood & gore v serii Total War. Proste at mame na vyber.
    Hlavne ze se chlubi jak ty hry dela multikulturni tym slozeny z clenu ruznych nabozenstvi. No asi majoritni nabozenstvi islam, krestanstvi ani zidovstvi no nebudou kdyz prakticky k nim nechovaji uctu. Takze jen fraze.
    P.S. Komenty typu: vzdyt je to prirozene, nahota ti vadi a nasili ne? atd. si nechte pls.
  • Ja ted hraju black flag a havana mi pripada dost super
  • Egypt v Origins je super a z hlediska hratelnosti je to mnohem míň stupidní než předchozí díly, ale pořád se většiny nešvarů ubisoftích open worldů nezbavili a pokud bys to chtěl hrát stealthově, nebo dokonce s vypnutým HUDem, tak se víc navztekáš než pobavíš.
  • jindra.veliky
    az to udelaj pro ps4
  • jamar28
    První a druhý Assassin's Creed mají oba nádherné otevřené světy. A Origins se prý také hodně povedl.
  • Co se tyce UBI tak nechapu hlavne jednu vec. UBI uz roky ch**je lidem na hlavy a jeste se jim u toho otevrene smeje do x*chtu. A lidi mu za to kralovsky platej. Tohle nikdy nepochopim.
  • Ubisoft se snaží udělat nějaký otevřený svět, který by měl vypadat reálně, bohužel tomu v žádné hře tak nebylo a zřejmě nikdy nebude. Vše je tak plastické a nepřirozené až to do mozku vyrylo některým jedincům oblibu této ukrutné značky. Ale bohužel nikdy nebudou mít tak krásně pohyblivý a vymyšlený svět jako má například Rockstar. Ubishit dělá hry hodně odfláknutě a to mě opravdu mrzí a přitom by ty hry mohli mít tak velký potenciál.
  • Jo, jo pamatuju. Když si moc healoval (alkoholem), tak ses potom poblil.
  • Copak musis nabijet? *4*
  • Nuda
  • Zastrilejte si radsi v Tarkove, to je konecne po letech poradna hra
  • Redneck Rampage? *12*
  • Vždyť píše, že vypadá dobře, po přestávce. Já to taky zkusím, naposled jsem hrál dvojku a americký venkov mě prostě láká.
  • Já jsem za to rád. Hrál jsem pouze Far Cry 1 a 2, ostatní díly mě prostě minuly. Pětka mě láká právě tím zasazením, kde jinde si můžu zastřílet na americký vesnický burany. A nechápejte mě špatně, proti Americe nic nemám.
  • Paradoxně mě Primal bavil víc než 4, ale je to hra tak za 15 USD objektivně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit