Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted to děs není? chápu že plno nostalgiků ztopořilo ale co... vždyt je to to samé jen trochu graficky "lepší"... *7*
  • Jack1947
    Hehe, tak tak a já byl označen za tupce *3*

    Jakoby mínusy něco znamenali... klik klak klik klak... Prostě mínusy tu hru nemůžete nijak podpořit, tvrzení že to je parádní akce je to fakt max na 6/10 a to byl Pan Olejník ještě velkorysý *5* *14*
  • final boss ta posledni mise vypada jako z resident evil 3 nemesis *4*
  • toje sprosté od games.cz tenhle resident evil zero by si měl zasloužit 10/10 hral jsem to stažene z pirate bay ale koupil jsem si origins edition to spiš resident evil 6 by měl mit 6/10 nebo 1/10 doufam že resident evil umbrella corps dostane ještě horší hodnocení protože vypada to vy stylu call of duty ! ja si myslim že to bude propadák a odpad
  • TheGGG
    Zlaté remastry
    Konečně si mohu zahrát klasické hry v odpovídající grafice, jen tak dál...
    Jednou dám celou RE sérii od prvního do posledního dílu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 8/10. Hodně se mi líbí grafika a atmosféra.
  • nightborne
    A díky bohu za to, napoprvé to byl děs =)).
  • nerobia to nahodou japonci? podla tych detskych tvaričiek
  • BoB.2
    s.e.x *14*
  • no, we don't. What do you mean?
  • Nikdy nic není jako napoprvé. U ničeho, if you know what I mean. *5*
  • maros.goc
    Veľmi podhodnotené od Olejníka :) Troška nechápem čo by bolo skvelé na hraní v horšej grafike, keď spomínal možnosť medzi prepínaním do starého vizuálu. Čo sa týka partnera v bojoch, veď mu stačí nastaviť Idle v menu a už nebude strieľať v podstate po ničom ...Čo sa týka inventara, toto je lepšie ako tie trápne krabice, či už sa tu budete vracať po veci do nejakej miestnosti, alebo do miestnosti s krabicou ako v minulých dieloch, to je predsa jedno....Hlavne, ale že sme našli nejaké mínusy že ...
  • BoB.2
    Ono už to nikdy nebude jako napoprvé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit