Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    vyzera to absolutne fantasticky, genialne temne a s do kolien zrazajucou atmosferou :))) ..paci sa mi ze zachovali staticke kamery, proste vsetko ako to bolo v GC remaku, len vylepsili zvuk a grafiku :) sprava roka pre mna, neviem sa dockat, uzasne!! :)) snad dojde aj na 2ku, ktora je moja absolutna srdcovka a asi najlepsi survival horor aky som hral :)
  • "příští rok na PC a konzolích"nieco z toho smrdi kludne by ho mohli spravit za hodinu,ale tu nieco nebude v poriadku. *5*
  • KIMCID
    herní scéna je na tom fakt blbě nic nového a origoš nemá?
    • N0isy
      Spíš tenhle rok je na tom špatně. Počkej příští rok. The Witcher 3, The Order 1886, MGS 5:Phantom Pain, Bloodborne a další... To zas má peněženka na tom bude fakt blbě. *15*
      • Johnny
        Tak zrovna ani jedno mě nějak nezajímá. Možná, možná ten witcher, ale jednička byla děs a dvojka mě bavila jen chvilku... EDIT: Nějak sem přehlídl Bloodborne... Ano to ano na to se fakt těšim
      • KIMCID
        co?
        • za letošek: The Banner Saga, KickBeat, OlliOlli, Broken Age Act 1, Rekoil, Octodad: Dadliest Catch, Loadout, Dustforce, Outlast, Banished, Earth Defense Force 2025, Strider, Rambo: The Video Game, Magus, Tales of Symphonia Chronicles, South Park: The Stick of Truth, Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Titanfall, TowerFall Ascension, Luftrausers, Mercenary Kings, Smite, The Witch and the Hundred Knight, Goat Simulator, Moebius: Empire Rising, Secrets of Rætikon, Daylight, Child of Light, Botanicula, Sir, You Are Being Hunted, Watch Dogs, A Story About My Uncle, Among the Sleep, Murdered: Soul Suspect, Lifeless Planet, Enemy Front, Tales from Space: Mutant Blobs Attack, Xenonauts, Valiant Hearts: The Great War, Shovel Knight, Divinity: Original Sin, Quest for Infamy, Unrest, Gods Will Be Watching,
          • KIMCID
            ani jedna
            • neni sequel nebo remake
  • Resident Evil je jedna s mojich obľúbených sérii ale toto je už na smiech je to len Remaster remaku v 1080p a pozmenenou kamerou toť vše. Žiadnu hodnotu v tom nevidím okrem toho že ten kto nehral originál alebo Remake si môže pochopiteľne teraz vyskúšať v lepšom kabáte ale inak je to len prd do prázdna zo strany Capcomu. Ak remake pre nové generácie tak v úplne novej grafike s modernou mechanikou ovládania.
    • Ferdis2
      Resident Evil vyšiel pred 18 rokmi a remake pred 12 rokmi (a to ešte na málo rozšírenú platformu). I keď sa tomu divíš, tak počet hráčov, ktorí s ním neprišli do styku je značný, takže to prd do prázdna určite nebude...
      A vidina dalších HD remakov (Zero,2,3, Code Veronica) mi vobec nie je proti srsti...
      P.S.
      V článku je jasne napísané, že sa bude dať ovládanie prepnúť do pohladu z tretej osoby *7*
      • No to je jasné ale myslíš že dnešnú generáciu bude baviť dačo čo každú sekundu nevybuchuje a musia pri tom použiť rozum namiesto zbrane. Počítam že tento remaster poteší veľa nových priaznivcov série ale nejaké mega čísla to podľa mňa nebudú aj keď človek sa ešte môže mýliť. Bol by som rád keby sa Capcom nebal priviesť späť niečo čo si zaslúži riadny remake. Dino Crisis
        • Ferdis2
          Capcom pred časom oznámil , že hodlá svoje série vydávať s každoročnou kadenciou. Takže to vypadá, že sa budú nové diely striedať s remakmi tých starších.
          No mega číslo... Osobne rátam, že tento remake by si mohlo 1,5-2 mil. ludí kúpiť. Nebudú si ho zaobstarávať len mladší hráči. Ono nostalgia je naozaj silná vec a RE je proste legenda...Každopádne som presvedčený, že Capcom na tejto hre škodný nebude.
          P.S.
          Dino Crisis by bol skvelý, ale mám obavy, že si naň spomenie už len málokto.
          • Možno to zas tak zlé nebude. Ako hovoríš aspoň kvôli nostalgii sa oplatí aspoň vyskúšať to ale dal by som čokolvek za to aby sa raz Capcom vrátil k Dino Crisis ale to by nemohla byť asi trojka ktorú za riadne pokračovanie ani neberiem a pokazila serii reputáciu asi.
  • Loneck
    No vypadá to, že na pozadí hodili upscale, takže ve hrě budou postavy detailnější, ale pozadí jen roztáhnuté na 1080p. Bude to jak pěst na oko. Silně pochybuju, že by si v Capcomu dali tu práci a znova renderovali pozadí. To vše ještě k tomu předražené. No pro někoho asi lepší než drátem do oka. Po zmrvených remasterech RE4 a Veronicy přistupuju k pozdnímu Capcomu s velkou opatrností.
    • ucho
      na upscale to rozhodně nevypadá.
  • kennyB
    Paráda, už se těším na obrazárnu *3*
  • nejduležitější je že se vubec něco děje a někam se to pohlo a já doufam že už tím správným směrem....poslední díly RE byli o ničem,byla to jen prachsprosta chodička a střílečka která byla o ničem.....nej tituli byli od 1 až po code Veronica,naboju malo,ten spravný strach když člověk nevěděl kam vlezl a hlavně spousta logických ukolu k řešení,tohle je ten spravný RE jak má být *1*
  • Jack1947
    Po AC na staré konzole další správa která mně celkem potěšila inu si to ted bude moc zahrát každý hlavně když to bude stejně hororové jako původní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit