Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok pojďme si to zrekapitulovat:

    1. Vyměněna jedna dysfunkčí DRM ochrana (GFWL) za jinou dysfunkční ochranu, díky které nebude hra za pár let fungovat (Denuvo).

    2. Majitelé původní hry nedostanou žádnou redukci ceny nebo bezplatný upgrade.

    3. Remaster hry, která komerčně propadla.

    V Gearboxu jim fakt hrabe ...
    • ringmancz
      protože propadla, tak ji těžko budou rozdávat zadarmo
    • Proč nebude hra s denuvem za pár let fungovat?
      • Ověřuje data na vzdáleném serveru a když je jí to znemožněno, vypne se :P
        • Třeba budou za deset let remastery spočívat v tom, že se hře vypne denuvo. Vstříc lepším zítřkům.
          • Sem pro - když tohle divadlo zaplatíš.
    • bukrr
      Doom pootevřel vrátka, nedivím se. *1*
  • Inquisitor
    To byla slušná akční jízda.
  • TheGGG
    vím že tam byli docela slušný hlášky a macho atmosféra, ale důvod pro remaster nevidím, jsou jiné hry od jiných firem a vydavatelů, které bych viděl mnohem radši...
    • no duvod na remaster je jasnej , kvůli DRM kombinaci Securomu a GfWL již originální hra nejde legálně spustit na Win10
      • Jack1947
        To je ale velká chyba neschpných tydýtů.
  • Původní hra byla celkem dobrá oddechovka. No ale kupovat to znova budu asi těžko *6*
  • XorxoxTalarius
    Hru jsem dohral a ta hra ma nulovou znovuhratelnost. Nechapu proc bych si mel porizovat remaster pokud mam puvodni verzi hry. A pro vsechny ostatni to bude jen dalsi strilecka (pokud to nebude stat par susnu).
    • ze stejného duvodu proč si porizuješ remaster ostatních her
      • XorxoxTalarius
        Neporizuju, k cemu mi bude?
  • No remaster asi nemá moc hodnotu pro lidi co hráli originál. Ale pokud někdo nehrál, tak fakt doporučuji. Imho jedna z nejlepších SP stříleček. Vyladěná hratelnost, skvělé různorodé zbraně, hláškující hrdinové a celkově měl při hraní člověk super pocit, že má nad celým bojištěm kontrolu. Já z toho byl nadšen a je to fakt lepší než obyčjené tuctové střílečky, kde jen z deseti podobných zbraní kropíte hlavy, co vykukují zpoza krytů.
  • jindra.veliky
    puvodni hru jsem nehral, ale tohle se mi ted fakt libi :D
    • Je to strašně sterilní, co tu hru zvedá z bahna je ten cybernetickej parťák, kterej občas něco utrousí.
  • Hnisavec
    Podľa mňa bol Bžúletštúrm úplna pííí...vina....stupídnejšiu a kratšiu hru som dlho nehral.
    • Spíš bych řekl že jsi to vůbec nehrál, a meleš akorát tak ho*na chudáku.
  • Jack1947
    Celkem zbytečnej remake/remastr jako ostatně všechny ostatní. Bohužel který jen dá možnost zahrát v lepší grafice lidem co nehráli minulej díl kterej si už vůbwec nepamatuji. Vím že mě tam hodně věcí otravovalo.
  • Dostanu to zdarma když mám původní hru? (asi težko *9* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit