Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No remaster asi nemá moc hodnotu pro lidi co hráli originál. Ale pokud někdo nehrál, tak fakt doporučuji. Imho jedna z nejlepších SP stříleček. Vyladěná hratelnost, skvělé různorodé zbraně, hláškující hrdinové a celkově měl při hraní člověk super pocit, že má nad celým bojištěm kontrolu. Já z toho byl nadšen a je to fakt lepší než obyčjené tuctové střílečky, kde jen z deseti podobných zbraní kropíte hlavy, co vykukují zpoza krytů.
  • Nejlepsi hlaska

    https://www.youtube.com/watch?v=EguVww_RTbM
  • Původní hra byla celkem dobrá oddechovka. No ale kupovat to znova budu asi těžko *6*
  • TheGGG
    vím že tam byli docela slušný hlášky a macho atmosféra, ale důvod pro remaster nevidím, jsou jiné hry od jiných firem a vydavatelů, které bych viděl mnohem radši...
    • no duvod na remaster je jasnej , kvůli DRM kombinaci Securomu a GfWL již originální hra nejde legálně spustit na Win10
      • Jack1947
        To je ale velká chyba neschpných tydýtů.
  • Dostanu to zdarma když mám původní hru? (asi težko *9* )
  • Jack1947
    Celkem zbytečnej remake/remastr jako ostatně všechny ostatní. Bohužel který jen dá možnost zahrát v lepší grafice lidem co nehráli minulej díl kterej si už vůbwec nepamatuji. Vím že mě tam hodně věcí otravovalo.
  • jindra.veliky
    puvodni hru jsem nehral, ale tohle se mi ted fakt libi :D
    • Je to strašně sterilní, co tu hru zvedá z bahna je ten cybernetickej parťák, kterej občas něco utrousí.
  • Nebyla to špatná hra ... Ale! ..Nešlo v ní skákat a bylo opravdu sakra iritující zasekávat se za každým blbým šutrem co trčel ze země a který nešlo přeskočit, protože nějakej chytrej game designer se rozhodl, že v mega ační first person střílečce prostě hráčovi nepovolí skákat. *16*
    • videl si nekdy vojáky v reálnem boji skákat?
      • a zasekavat sa o kamene ? :D
        • Jack1947
          Co teprve létajicí tanky *15*
      • v týhle hře koupíš 20 kulet a stále žiješ ty reálnej boji.
  • XorxoxTalarius
    Hru jsem dohral a ta hra ma nulovou znovuhratelnost. Nechapu proc bych si mel porizovat remaster pokud mam puvodni verzi hry. A pro vsechny ostatni to bude jen dalsi strilecka (pokud to nebude stat par susnu).
    • ze stejného duvodu proč si porizuješ remaster ostatních her
      • XorxoxTalarius
        Neporizuju, k cemu mi bude?
  • Hnisavec
    Podľa mňa bol Bžúletštúrm úplna pííí...vina....stupídnejšiu a kratšiu hru som dlho nehral.
    • Spíš bych řekl že jsi to vůbec nehrál, a meleš akorát tak ho*na chudáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit