Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zagro
    Další černoprdelník :)
  • Zagro
    Co to meleš?! Starý zákon je jeden velkej masakr.
  • "Hňump" u mě nemůže klesnout níž. Je to takový Homer Simpson aneb NESKUTEČNĚ TUPÝ AMERIČAN... s ním to amíci teda "vyhráli"... jestli vypukne 4. světová, tak ji podle mě "způsobí" tenhle hňup a tak, že to bude zápletka fakt jak z nějakého dílu Simpsonů, ale k smíchu to sakra nebude...
  • A starej dobrej časopis Vpřed s Rychlými šípy! To byly časy....
  • Jack1947
    Tímhle si u mě Bílý dům a Trump neskutečně klesly, nojo ale dnešní doba kdy hry pomalu budou moct i za nevyhlášenou 4tvrtou světovou *7* smutné.
  • Nikoliv, Bůh je Otec, Ježíš je Syn, Duch svatý je činná síla, kterou provádí svou vůli. A Bůh Ježíše opravdu v okamžik smrti opustil, přestal nad ním držet ochrannou ruku, aby mohl skonat násilnou smrtí. Ježíš umírá pomalu a osamocen v odloučení od svých blízkých, proto řekl: "Bože, proč jsi mne opustil." Jakoby říkal i ty Brute.
  • MickeyMutant
    Petr: "Jezis Kristus je Buh, ktery ma tri osoby."
    ↑↑↑ Křesťanská víra v kostce.

    P.S. - Mě ale vždycky zajímal ten Duch svatý. Co to je, ten Duch?
  • Takze ty mu zakazujes psat o cem uzna za vhodne? To je ta tvoje "nenasilna" vira? *15*
  • Nepis o tom, cemu nerozumis. Kdyztak se jen slusne zeptej. Jezis Kristus je Buh, ktery ma tri osoby. To co popisuje byl jeho vnitrni vztah s Otcem.
  • MickeyMutant
    Kristův život nebyl dokonalý, jak píšeš. Čožpak i on na kříži o Bohu nezapochyboval mocným hlasem volaje: "Eloi, Eloi, lema sabachtani?", tedy "Bože, Bože, proč jsi mne opustil?"
  • Kompost
    absolutne kazdy masovy vrah v historii pil vodu. voda stoji rocne mnozstvo ludi zivot z najroztodivnejsich pricin. co nase deti? myslel na nich niekto ked im nalieval do pohara toto tekute zlo? ziadam dorazny zakaz vody! podporujem propylenglykolovu alternativu!
  • Ano, cenzor by mel zasahnout pokazde, kdyz mas bolest v zadku a zjisti se, ze si upravujes argumenty tak jak se hodi. *3*
  • ucho
    ty jsi asi dlouho zadny komiks nevidel, co? :D
  • Trest smrti používají některé země i dnes...
    Jinak Starý zákon stanovil co je to hřích, ukázal na to že všichni lidé jsou hříšní. Starý zákon byl tedy vychovatelem, který vedl ke Kristu, který jako jediný jej naplnil, tedy nezhřešil. Sám pak položil svůj dokonalý život za všechny hříšné lidi, aby lidé z právního pohledu nemuseli za svůj hřích zemřít. Kristus tedy Boží zákon nezrušil, ale povýšil na zákon lásky. A Bůh se nezměnil, zůstal stejně spravedlivý...
    Domluvil jsem vy pohani *3*
    PS: čekám kolik teď dostanu mínusek*1*
  • Ale tohle je běžná praxe snad od dávnověku. Chceme-li něco zakázat (resp. nařídit), tak najdeme pomluvu (resp. klady), masově ji rozšíříme a následně, když je alespoň většina proti (resp. pro), to zakážeme (resp. nařídíme). Další kousek svobody ukrojen a davy jásají.

    K tomuto postupu lze najít asociace ze spousty (dnes tzv populistických) nařízení, jako byla v US doba prohibice, v EU zákon o migrantech, u nás zákon o kouření, v Rusku Zákon o zákazu protestů atd...

    Tahle to prostě v politice funguje. Vyskytne se problém a hledá se nejsnažší řešení, nikoliv nejsmysluplnější, bohužel.
  • jeanczarny
    Já se občas divím, že jsem dětství přežil se všemi končetinami, prsty a stejným počtem očí...když si vzpomenu, co jsme prováděli, z toho by dnešním rodičům zšedly vlasy na hlavě :D
  • Cirkev i Zakon se pise samozrejme s velikymi pismeny. A podle mne by uz cenzor skutecne mel zasahnout a smazat Vas i s jamarem.
  • A neměl by se vinit z těchto tragédií pachatel? Proč se vždy hledá omluva?
    Jo tak on hrál na compu, takže byl vlastně pachatel obětí videoherního průmyslu!
  • Tak o to se již pokoušeli. V 50. letech byly právě tyhle obavy, že komiksy, jako relativně mladá věc jsou to, co narušuje mravní vývoj mládeže a docházelo k jejich cenzurování, zakazování a dokonce i veřejnému pálení.
    Komiksy to nakonec přečkaly, tak snad to přečkají bez úhony i hry, pokud k něčemu takovému dojde. Ale samozřejmě lepší, když se tohle stádium úplně vynechá.
  • Ještě jeden odkaz http :/ /zbrane-zabijeji .mujglock. com/
    Je tam pod dohledem zbraň, můžete pomoci ji hlídat, aby někomu neublížila :) Je tam už nějaký ten pátek, a zatím si tam v klidu leží ani se nehnula.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit