Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duncan66

    Ikdyz mi hry nic nerikaji a nejsou muj salek caje, tak serial jsem si docela uzil a jsem spokojeny. Nejvetsi vytky mam v drobnostech, zejmena ty barevne kontaktni cocky, ktere bily do oci. Proc je mela i ta mala princezna, kdyz ma v realu modre oci jako v serialu?!?!?  Take bych uvital ve tvari peknejsi hlavni hrdinku(postavicku mela ale jinak moc peknou), zvlast, kdyz je jejim protejskem superman a na druhe strane mi vadilo, ze Cavill musel mluvit neprirozene hlubokym a chraplavym hlasem, aby to znelo jako vetsi tvrdak, jako by normalne nemel hlast dost charismaticky. Pusobilo to na me dost hloupe a uvital jsem, ze ve druhe polovine serialu hlavni hrdina vetsinou jenom mrcel a brucel a moc toho nenamluvil :D

  • Jack1947

    Tak je to takové 50:50, čekal jsem trochu více akce v tomhle to spíše zklamalo a to že Zaklínač vpodstatě byl v posledním díle upozaděn taky nic moc, jinak je to asi dle konce jasně udělané aby se člověk těšil ( spíše čekal) na rok 21 kdy bude druhá serie.

    Jinak to bylo ok, prý se až na pár blbostí drželi knih. Potvory se povedli ach jen ten rozjezd krátkej... poslední díl to vyzdvihl no poslední dva. I když jsem čekal, něco málo více... nerazilo spíše i trochu překvapilo ale akce bych pro příště chtěl více. Já to vlastně ani nijak nebral jako že to je nějako Slovanské prostředí spíše něco jako např vidějí Japonci západ... takové neurazilo, knihy jsem nečetl a hry moc nehrál ale tohle se dalo hlavně že jsem od toho moc nečekal takže 8/10... ty díly byli některé trochu moc dlouhé na to kolik se toho tam nedělo ale to je klasika dnešní doby.

  • ----

    ale musíte se na něj soustředit, nezapnout si ho jen tak k jídlu, zatímco s někým chatujete na Facebooku. To z něj pak, pokud neznáte zdrojový materiál, nebudete mít absolutně nic.-----

    Takto sa nikdy nepozerá dobrý seriál, ani taký, kde sa dá ľahko orientovať. Takto sa pozerá nejaká 200 dielna kriminálka, kde naozaj netreba poriadne sledovať čo sa deje. Alebo tie denné seriály, ktoré už aj u nás rašia. 

  • rudysakal

    Jedna velká nevýhoda je, že Cavill je moc velká hvězda, která zastiňuje děj a všude vyčnívá. Taky jsem si nevšiml, že by někdy přestal hrát roli "Supermana", jakkoliv (poctivě) se na roli připravoval a nestačí ani to, že je to fanda knih o Geraltovi.  Cavilluv výkon v Supermanovi chválim, ale považuji za drzost přijít za scenáristkou a říct: chci hrát Geralta a ne neberu jako odpověď. Třeba v Pánovi prstenů chtěl herec Christopher Lee hrát ve filmu Gandalfa (jako velký fanoušek Tolkiena), ale dostal roli Sarumana. Gandalfa si zahrál Ian McKelle. Prostě na to neměl vyzáž. Koho bude hrát Cavill příště?: Obi-Wan Kenobiho?! Black Pantera? Když si to bude přát, tak asi ano :)

    Serial se podobá poslední serii Hry o trůny, respektive vyvolává stejné pocity :(

    Třeba od "DC" serial Swamp Thing byl rozhodně lepší, ikdyž se nepovedl, tak jak si mnozí představovali

    Avšak naděje umírá poslední a není vše ztraceno. Poláci si jistě s chystaným seriálem Witcher dají víc práce a nebude to rychlokvašný produkt jako je ten s Cavillem na který jak doufám brzy zapomeneme. Bojím se, že se streamovacími stanicemi jsou filmy a seriály odsouzeny k průměrné produkci za cenu rychlého uspokojení poptávky po daném tématu :(

    Tady je  ještě pár odkazů na recenze (5,3 na Meta?!)

    https://www.metacritic.com/tv/the-witcher

    https://ew.com/tv-reviews/2019/12/20/netflix-the-witcher-review/

    • TheSuffering

      No já si zase naopak myslím, že Cavill je to jediné pozitivní na celém seriálu.  Co já nemůžu opravdu vystát, je ten tragický vizuální styl. Říkal jsem si chvílemi, jestli to netočili na Barandově.

    • drasta

      Nahodou Cavill je jako zaklinac uplne genialni! Pokazdy kdyzse snazi hrat vic tak je to k potrhani a jeho genialni "hmmm" me vzdyckuy dostane do kolen. Ten serial se mi opravdu docela libi. Je to proste takovy prijemny becko stejne jako knihy.

      • TheSuffering

        Jo, tak u toho jeho "hmm" jsme se doma také náramně bavili.

        • yeniczek

          C

          • rudysakal

            S vizualnim zpracování je to bída. Je to jako:

            Zaklínač 2002 - zaplať Pánbuh aspoň za to

            Zaklínač 2019 - jako za co? A proč? Myslej to vážně?!

            PS: tohle se natočilo na Barandově: Britannia (docela slušný :)

            • Jack1947

              Pół Wieku Poezji Później2019 které bylo ohrožené vydáním Witchera , si asi dám... nějak mě to nahlodalo.

  • "The Witcher 3 has more Steam players now than it did on launch"

    uz to dosahlo 94,000 soucasne hrajicich a stale to roste :)

    IMDB 8.6/10 139,045takze jednoznacne uspech na vsech frontach!


    • TheGGG

      to proto, že po tom otřesném seriálu všichni běželi hrát witchera 3 na PC, aby si trochu zpravili chuť :D :D :D

      • Je to divne trojka je jedinej dil co me nebavil :D

      • drasta

        To si moc nepomohli :D

  • tomekbobek

    Za mě seriál OK. Sice ta zkratkovitost je někdy trochu hustá, ale čekal jsem horší :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit