Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou i horší recenzenti jako Lucie Jiříková, napr. Aleš smutny, daniel kremser nebo Grygar.
  • MickeyMutant
    Tenhle článek je podrobný popis hry. Kde je recenze?
  • Tak to zírám. Za celou dobu mě nenapadlo hru pauzovat přímo tlačítkem. Teď jsem si to musel ověřit a opravdu se pak odkryje možnost tahů. Nečekal bych, že mě to mine i po tolika hodinách.
  • Sr_Lobo
    Díky za detaily a doplnění! Snat nám kvuli tomu zase nezavřou diskuzi *3*
  • Souhlasim, az na to, ze je to fakt tahovka, Coz je dobre. To ze defaultne je nastavene, ze se tahy ukoncuji automaticky v casovych intervalech, z toho realtime nedela.
  • Škoda toho vizuálu.
  • Recenze je dost uspěchaná, neúplná a s hodně nedostatky, tak raději pár věcí doplním.
    Vůbec se nejedná o tahovou strategii, ale záležitost. Hráč může hru akorát zastavit, rozdat úkoly a poté opět spustit čas, ale různé „gangy“ (lépe řečeno přežívající frakce s někdy pěkným příběhovým pozadím) jsou také zmrazeny a nejedou na kole. Prostě normální real-time hra.

    Hráč opravdu dostane pod palec přeživší, kteří mají různé zaměření, ale dají se přeškolit (pokud máte potřebnou budovu). Každý tím pádem může plnit skoro každý úkol, ale jejich rychlost a efektivita právě záleží na dané zručnosti. Jsou ale momenty, kdy se během úkonu něco přihodí. Vy se musíte rozhodnout, co daný panák udělá. Pokud nemá dostatečnou schopnosti nebo vybavení, jsou některé možnosti uzamčeny. To se také týká příběhových misí.

    Docela se divím, že byla vynechána příběhová část, ta je hlavní novinkou. Jestli si dobře pamatuji, hráč projde asi dvacítkou měst. Nejedná se o oscarový příběh, ale svůj účel má, některá rozhodnutí se projeví v dalších misích, nuda to prostě není.

    Rebuild 3: Gangs of Deadsville má ale hlavně jedno obrovské plus. Jedná se o hru pro každého hráče strategií nebo fanouška zombií. Pokud člověk hledá něco spíše odpočinkového tak menší obtížnost nehází moc klacky pod nohy, občas může dojít k obtížným momentům, ale jinak se vše ubírá v příjemném flow hraní. Hráč může vypnout, užívat si budování a prostě se baví. Jakmile ale přidá na obtížnosti, tak se vše mění na dramatické peklo a každý krok je mnohdy nevyzpytatelný a v pozdější fázi to vůbec není sranda a hra se stává ideálem pro ty, kteří chtějí po strategii pravý opak. Rozhodnutí mohou mít fatální následky a chyby se trestají.
    Toť v kostce, hru mám prolezlou skrz na skrz (bavila mě už od flashových verzí), tak se klidně ptejte, jestli vás něco zajímá. To ať si uděláte lepší obrázek než z textu, který spíš připomíná popis základní funkce hry.
  • Ty jo, zombici..to jsem dlouho nikde nevidel, velmi originalni *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit