Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a? On tu nekdo cte recenze??? *8* Hra je to dobrá, víc mě nezajíma a pokud si někdo potřebuje morálně odplivnout v diskuzi, jeho problém *3*
  • jestli to treba nebylo tim, ze zadny muzsky recenzent nenapsal takovy paskvil *7*
  • je pravda že recenze je neosobní. Není špatná, není dobrá, je nijaká.
    Dobrý recenzent musí napsat subjektivní názor na danou věc a v recenzi ho obhájit - přesvědčit čtenáře o kompetentnosti jeho názoru, případně je přimět vidět problém (hru) jeho očima což je nejideálnější.

    Co mi čtenáři nenávidíme jsou prázdné řeči které nám neřeknou to, jak se hra někomu líbila ale řeknou nám co všechno v ní a není. Tohle je bohužel strojová práce, časem se vypíše nebo si hru zahraje déle než na půl hodiny záleží co z toho schází :)
  • zapisuju si te do denicku jako dalšího mojeho stalkera. Kurna to musí dat praci hlidat co kde napisu:)
  • vonTossis
    ...a zase ta Lucie! *9*
  • Mart9
    Redaktoři recenzují hry a čtenáři recenzují recenze, nádhera. *1*
    Navrhuji zavést číselné hodnocení recenzí.
  • houmrhoumr
    mejd maj dej *1* *1* *1*
  • Ty si raději procvič pravopis.
  • vazne? Minule u jeji recenze byl takovej pravek ze museli uzamknout celou diskuzi, protoze to co tam nekteri psali bylo pomalu na zalobu. Nikdy jsem nevidel aby se takhle nekdo choval k muzskemu recenzentovi. priste uvazuj vic globalne a nesoustreduj se jen na sebe, neznamena ze kdyz neco napisu tak to zakonite pasuje na kazdeho..i kdyz..potrefena ovce se vzdycky ozve, ze:)
  • Čéče maxi, proč ty sem vlastně ještě chodis, když ti 80% redakce vadí? :)
  • Sr_Lobo
    Jelikoz mame tu emancipaci a rovnopravnost, tak by se melo drzkovat a picovat na redaktory rovnomerne bez ohledu na pohlavi, rasu, narodnost ci nabozenstvi, takze nejake positivne genderove diskriminace nebrat! *15*
  • Vojta_Ilavsky
    Zato tvůj duchaplný příspěvek originalitou doslova přetéká..
  • Jako jo, tady je někdo solidně vypláchnutej.... ale počítám, že ses ho chtěl jen na něco zepláš
  • Keyz
    Pocity *15*

    To si zajdi na debatu do hospody k něčemu. Tam máš pocity a co si kdo myslí i když neví jak to je, ale stejně si to myslí, že to tak je. Ale obhájí si to, protože má vlastní pravdu jako další experti v hospodě kde řeší pocity a co si kdo to myslí. Kdyby obhajovat vs fakta tak to již není subjektivní. Myslet, znamená h*vno vědět. *3*

    Aneb na dotaz jak to je, dostaneš odpověď jak si někdo myslí jak to je. Na to jsi se ale neptal. Ptal jsi se jak to je, ne jak si myslí, že to je. Navíc se nepláš na prognózu za 25 let.... To, že si nedal práci jako kdyby psal odbornou publikaci a tedy to neví, ale něco si myslí, je rada na nic. Koupit či nekoupit? To nevíš.
  • Jack1947
    Je to trochu nuda... z nudy si kopeme do pana/paní autorky/ra recenze. *7* Pak se tu ohánět dospělostí lol to je konev.
  • PreidaQ
    Mě také rodiče učili, že se mám slušně chovat ke starým lidem. Ale také mě naučili, že stáří ne vždycky přichází ruku v ruce s moudrostí. No a přesně tohle vidím u tebe v praxi. Minimálně už kvůli vymýšlení hloupých paralel mezi kritikou "recenze", špatnému chování k ženám a pravěkým způsobům.
  • max ma pravdu, nevim proc se tady porad do ni navazite. Je to jako kdyby jste byli nasrany ze to pise zenska nebo co. Přitom kdyby uplne to samy napsal třeba P.Dobrovsky tak nikdo ani necekne.

    Místo debilnich kecu, zkuste byt trochu konstruktivnejsi a třeba napiste co vam presne vadi, a hlavne slusne, jestli vas rodice neucily jak se chovat k zenskym tak se to nekam napred bezte naucit nez se zacnete chovat jak neadrtalci co tahaly zensky z jeskyne do jeskyne za vlasy kvuli sexu.
  • Toto je opis, nie recenzia. Kde je subjektívny názor, pocity, atď. ?
  • je vedecky dokázano že lide čtou hlavne první a poslední odstavec dlouheho textu. Ja osobne jsem z ty recenze četl jen číslo, první a psolední vetu a dozvedel jsem se že je to kvalitní tahova strategie, ktera se vam dostane pod kuži.
    vic vedet nepotrebuju. Lucka je fajn holka
  • MickeyMutant
    Maxi, jestli nemáš nic konkrétního, nereaguj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit