Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    SMITE má zase podobné "hrdiny" ale v tps pohledu. YAWWN !
  • pochopitelne je to tvoje vec, ale alespon se podívej na nejaký gameplay, než to definitivne zavrhneš
  • Díky za tip, ale určitě ne. Stačilo mi si přečíst recenzi a to je ještě víc posunutý k MOBA. Takže DoW3 si nechám ujít *3*
  • zkus dawn of war 3
  • Tak narozdíl od autora bych MOBA hrám neříkal strategie. Z pohledu hráče RTS to vidím asi takhle: super období pro RTS beru roky 95-2001, v týhle době vycházely super tituly jako c&c, Starcraft, Warcraft 2, Total Annihilation, Knights and Merchants (kdo zná je remake - doporučuju), Tzar atd... Jasně že často se akorát vykrádaly, kopírovaly se, ale existovaly mraky her se systémem "natěž-postav-pošli-znič". Každý si moh vybrat. Pak se začaly do RTS her dávat RPG elementy - když se dobře implementovaly, tak v pohodě. 1. pol nového tisíciletí pokračoval trend dobrých strategií. Red Alert 2, Earth 2150, Earth 2150, i když už bylo vidět určitý zjednodušení třeba v těžbě surovin (Dawn of War). S příchodem Warcraftu 3 to Blizzard s RPG prvkama podle mě přehnal. Jednotky tam byly silný proti hrdinovi asi jako creepové v LoL, limit populace příšernej...bylo vidět, že Blizzard už tíhne hodně k RPG. Následovaly kvalitní hry kolem roku 2005 jako SW: Empire at War, Battle for Middle Earth 2 a Armies of Exigo. Tady už bylo vidět, jak se strategie proměňují, jak už nestačil (opravdu nestačil?) koncept jako v hrách v 90. letech. Strategií vycházelo míň, ale většinou byly kvalitní. V letech zažili hráči RTSek žně v podobě C&C3, RA3 a Supreme commander. Zvlášť příjemně překvapil SC jako duchovní nástupce Total annihilationu (vydaný 10 let před SupCom). RA3 naopak mírně zklamal. V roce 2010 vydal Blizzard Starcarft 2 - super záležitost. Ale ani SC se nevyhnulo zjednodušení v posledním datadisku. Jasně že i v poslední době vyšly dobré kousky jako Act of Agression nebo Ashes of singularity - ale zase to nejsou úplně klasiký strategie ve smyslu malýho důrazu na výstavbu základny. Jinak to jsou dobrý, kvalitní hry. Taky maďarský Reconquest stojí za zahrání, úplně tradiční RTS, bohužel jenom průměrná. No tak a teď čekám, jestli vyjde nějaká dobrá normální RTS nebo ne. Dokud ale budou herní trh tak moc ovlivňovat konzole, tak to nevidím moc dobře.
  • Tu mas pohlad cez satelit z vysokej vysky.

    http://www.eugensystems.com//wp-content/uploads/2015/07/2015-07-10-15_54_43-Act-Of-Aggression-DirectX-11-Release-X_-64-Bits.png

    to nieje o tom ze sa nechytila ta hra lebo bola zla, ale o tom ze pre rts nieje miesto. Jedina osvedcena klasika StarCraft, stare AoE a konec. Ziadne ine RTS nepritiahnu masy hracov, kazdy hra drble MOBA
  • Tak jasný,starší kousky už jsou spíš na LANky s kámošema než nějaký to internetový klání :) čest vyjímkám
  • vyborne je AoA, ten military feeling je dobry.
    A boje v budovach, tak mas tam banky ktore obsadzujes. Je to zabavne, pouzivas transportne helikoptery, vysadok, vycistenie banky, obsadenie atd.
    Len na zaciatku tam bol uplne iny model. 3 suroviny, inak sa stavala zakladna, vela upgradov, budov. Bolo to podla mna zbytocne chaoticke a zbytocne si travil cas stavanim budov pre zasoby a rafinerii, jednotky boli pomalsie atd.
    Mas tam aj satelitny pohlad vysoko nad zemou, pre stavbu zakladne, a ostrelovanie artileriou. Hlavne americky HIMARS ma obrovsky dostrel.

    Fakt vyborna hra, pre toto neznasam starcraft, ze je to v kozme, chrobaky, marinaci a ine prisery. Ovela viac ma bavi military rts. Jedine co mi strasne vadilo na tej hre, bolo neobmedzene stavanie Income buildings, takze pri hrach 3vs3 sa vzdy niekto zakempil a potom len spamoval.
  • A přitom prvotní vydání SC2 jasně ukázalo, že trh pro RTS tu je a to v řádu nízkých stovek milionů dolarů (výroba tehdy stála přes 100M USD a zaplatila se, dnes jsou náklady zase o řád/y níž).

    Ale jestli se manageři divěj, že po 4. datadisku (DLC) vlastně toho samého a po 7 letech ždímání lautr toho samého a vlastně i prznění původní hry místo skutečných vylepšení, popularita SC2 klesá, je něco špatně s nima ne s trhem.
  • Já vím, dělal jsem si srandu, alespoň je vidět, jak jsou si obě hry podobné *4*
  • Pěkně řečeno. OW je hra pro pussinky, devoluce FPS žánru...
  • Je to z League of Legends. Cho'Gath, Teemo, Ryze, Ashe, Katarina, Kayle, Mordekaiser a Alistair.
  • Nebýt to tak okatě P2W - (nemožnost nasadit předměty nasadit jednotkám/budovám vzácnější předměty, ale jen ty "zelené" byla hodně nefér), a nemít tak hnusně komixovou grafiku, tak by to šlo. Kdyby se orientovali na mikro-transakce za skiny, tak to možná mohlo vyjít. Ale takhle člověk koupil národ a víc nepotřeboval a servery se jim po čase nevyplatili. Navíc hodně lidí nakrklo, jak to bylo nadodělané zazečátku. Chyběl tam úplně skirmish, který snad po nějakém čase dodělali, ale mám pocit, že se stejně musel extra dokoupit, ale v tu dobu už jsem to nehrál a pak to nějak umřelo celé. Ještě mám někde doma krabičku, která už je ale úplně na nic...zalté offline hry, i když padne studio, tak minimálně single vám zůstane, pokud to není EA/Ubi always online single player+savy v cloudy, ale pirátská verze funguje normálně.
  • to je z určitě Doty, je tam Venomancer, Enigma, Drow Ranger, Skywrath, Sven s palcátem, Spirit Breaker, Templar Assasin s novejma vlasama a nějakej mončičák (asi kurýr)
  • Lukass
    Kpupil sem ted CC Tiberium Wars a u hry se narame bavim. Poctiva RTS, dobry questy, jeste slusna grafika.
    Moba je moda, pouze modni vec, ale RTS tady budou furt, kvalitni bohuzel za posledni roky malo. Act of Agresion nebyla uplne spatna, Cossack 3 me taky bavil. Hrozne me chybi strategie obecne hry jako Settlers, nebo Knight and Merchants s klasickech RTS potom KKND a podobny skvosty mech mladech let.
  • Johnny
    Ovce... né lidi
  • Myslel jsem ze te strategie nezajimaji.
  • Overwatch... nástupce RTS? Co takhle FPS. Fandové Team Fortress, kteří měli pocit, že jejich charaktery neprdí dost ohnivých koulí. Overwatch je výsledkem degenerace posledních generací hráčů, kde se kumuluje masivní počet weebů a wannabe hráčů, kteří se na nic jiného nezmůžou.
  • Jack1947
    Je třeba si uvědomit že bez strategií by zde žádné MOBA hry nikdy nebyli neb bi neměli jak zvniknout *4*
  • Jack1947
    Smyslem je zničit věže a titána nebo pobít co nejvíc hráčů... nebo zničit věže a poslat ty ty ( vypadlo mi jméno jo guardiany)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit