Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád vzpomínám na stařičkou a geniální plošinovku Heart of darkness. Tohle taky nevypadá špatně, ale dle videí (nehrál jsem to) to na mě možná bude moc zběsilé a rychlé, podobně jako Mario a tenhle ultra běhací styl mě nějak nechytl.
    • Na, vezmi si muj like, Heart of Darkness je dodnes i ma neprekonana srdcovka... ale Raymana bych se nebal, poridil sem si ho a muzu rict, ze ackoliv bych desitku zrejme neudeloval, prece jenom to zas tak revolucni neni, zabavne je to pekelne, a nemuzu si pomoct, ma to tak skvelou hudbu - ktera pro me dela ve hre strasne moc - ze to zveda zazitek o peknych par stupnu vys.
  • skoda ze nejde ten coop online... :/
  • Výtečná hra, neskutečně se u toho bavím, levely velice rozmanité, grafika jako již tradičně skvělá a množství různých upgradů a dalších pičičovinek zabaví na opravdu dlouhou dobu.

    Obtížnostně je to občas vážně záhul, nemyslím si, že by hra byla tak úplně pro děti, spíše pro zkušené plošinovkáře:)
  • Super jsou ty denní chalanges. Co je škoda, že ta fotbalová vsuvka se dá hrát jen offline se slínením klávesnice nebo controllerů. To by mohli dodělat. Je to jinak naprosto dokonalá hra, a předčila zatím vše co tenhle rok vyšlo. Pod nádherným grafickým zpracováním se ukrývá variabilní obtížnost, která později graduje. Pobaví se jak malí tak velcí
  • Ellendway
    Proč mě nepřekvapuje, že tato hra má takové hodnocení? Ona se vlastně neinovuje, takže tam není co pokazit.
  • Super hra. Koupi opravdu nelituju. Jen mám problém že se mi někde v menu a ve hře zobrazují černý fleky a v některých částech se seká což by nemělo PC na to mám víc než dostačující. Nevíte někdo co s tím?
  • Veskoslav
    A dalším důvodem ke koupi je to, že tam není ten naprosto otravný a věčně nefungující uPlay:)
    • Aha, a kde jsi to koupil? Na uloztu?
      • PravyMonty
        Tam to mají strašně předražené...
      • Mato1987
        :):):) on tam asi pravidelne nakupuje
    • smejki
      Title: Rayman® Legends
      Genre: Action, Adventure, Platformer
      Publisher: Ubisoft
      Release Date: 29 Aug 2013
      3rd-party DRM: Uplay
      • Veskoslav
        Máš pravdu. Teď jsem se díval na svůj Steam a je to tam.....Takže moje chyba a hloupý mystifikace...
      • asi myslel warez verzi
        • Mato1987
          JJ , tie väčšinou na 100% nemajú online multiplayer *1* *5*
      • Mato1987
        ouch....dva ze dvou, dva ze dvou.
  • hra bez použivania mozgu odychovka ,ale tých 10 to je žart nie ? môj splinter cell dostal 8 čo je hra božská
    • chtel bych te videt jak pokoris level v origins-livid dead, mimochodem ten tvuj zmineny splinter cell je dost dobra strilecka u ktere ten mozek moc pouzivat nemusis, splinter totiz skoncil dilem chaos theory...
  • 11 z 10!

    Všechny callofbattlefieldové světa, vyližte si p*del *5*
  • Skvela hra. Muzu doporucit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit