Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejde mi spustit rayman legends na windows 10 jenom tam problikne modrý krožek a nic pomocte mi pls.
  • Prosím Vás, jak nastavime na PS4 hru rayman tak aby jsme mohly hrát 2 a více lidi ??
  • Cauky mam Raymana i crack vsechno a nejde mi spustit pise to ze aplikaci se neporadilo spravne spustit , umi nekdo vyreit tento problem? Diky.
  • Podle mně strašně profláklé a nedoplácané, prostě do toho šli na jistotu a neudělali nějakej risk nebo cokoliv co by hru nějak moc odlišilo. Plus mně naštvalo že na konci jsem si odemkl poslední část a byli to jenom remixy původních hudebních levelů, v origins tam aspoň bylo něco novýho (livid dead). A taky žádnej final boss bylo trochu mínus :-/ Dal bych to někam ke 6 až 7 z 10. Chvíli to pobaví ale po nějaké době strašně omrzí a i na ty kravinky zvyšující herní dobu se zapomene.
  • Ristoro
    Vynikající hra. Naprosto souhlasím s hodnocením. Baví mě to mnohem více než některé mainstreamové blbosti. A mise, kde byl level udělaný tak, že tam hrál Spiderbait - Black Betty a hrálo to do rytmu s Raymanovými pohyby, byla zkrátka skvělá.
  • Neviem, či som jediný, ale nefunguje mi v hre vôbec zvuk, nezávisle na tom, ako sú nastavené hejblátka v options. Vo Windowse samozrejme ide všetko už tak ako má. Stretol sa s tým niekto?
    • Jasne, aktualizoju si direct x ovladac a pujde ti to, znamy mel ten samy problem a update to vyresil.
  • Proč to po mně chce nainstalovat nějaký Uplay, abych mohl spustit hru? Tento nucený sw se mi nelíbí, hru si nekoupím, ale počkám si na nějaký crack, aby hra jela bez podobných nesmyslů, které nechci. Nutit mě do ničeho Ubisoft nebude, to teda ne.
    • Protože hra je od UBIsoftu a jejich herní software pro odměny a achivementy je Uplay. Stejně tak jako je Origin a Steam. A jestli to nechceš, nekupuj hry od UBI. Nekupuj hry přes STEAM a na ORIGINu. Potom můžeš jít do obchodu a koupit si krabici, dokud to jde. Za chvilku ale nebudeš mít co hrát *3*
      • Jak jsem psal, hry už tolik nehraju, není prostě čas. Btw píšeš abych zašel do obchodu a koupil si krabici, šel bych kdyby hry na placce nevyžadovali registrace přes tyto služby. Jako kdyby to byla jen registrace tak bych do toho šel, jenže to jsou jistě (při spuštění) patche, aktualizace, různá ověření a spomalím internetem než bych se dostal k hraní by byl večer. Btw krabicovka Rayman Origins žádný Uplay nevyžadovala.
    • Jack1947
      Proto, uz mam zpravidla radsi Konzolovou verzi, No stress, more play *3*
      • Víš, já jsem přestal hrát aktivně hry před cca 6lety to jsem seděl o kompu cca 5hodin denně. Ted je to cca 10hodin za týden. Internet mě dosti limituje nemam Steam, Uplay, Origin prostě nic. Škoda že krabicové hry tyto služby povinně vyžadují nainstalovat. Takto si musim nechat zajít chut a nebo najít crack ale u všech her ten crack nejde. Nad konzolí už jsem přemejšlel. Ty nemají žádné povinné registrace atd?
        • Jack1947
          Je " No online, you dont need to - proste pohoda.
    • co s tim mas za problem ?? Pro lidi co si to kupuji legalne je to naprosto bezproblemovi, vzdycky budou vyrvavat jen warez k*ndy!
      • Můj problém je internet, mam jen mobilní a ten je pomalej na stahování. Hry už moc nehraju ale Rayman je moje srdcovka - hrál bych se synem , vlastním všechny díly v originálu a musím mít i tento ikdyž mě štve že krabicovka je s DRM - ostatní nebyli. Jak jsem napsal koupím ale cracknu - pochopte mě že přes mobílní internet se toho moc stáhnout nedá...
        • V dnešní době nemít internet je jako jezdit v trabantu. Prostě rarita *3*
    • Tak si kup originál a pak to crackni. Budou spokojený obě strany- vydavatel dostane prachy za tvůj kup a ty nebudeš nucen něco aktivovat - online multák to stejnak nemá takže cracknutí nevadí. Já to tak taky udělám.
    • jasný, pak ale počítej s tím, že na PC už hry nebudou vycházet vůbec. Uplay je dneska naprosto bezproblémová záležitost, jeho instalaci zvládne i Lukáš Grygar, a to už je co říct.
      • ale já to nechci, já chci hrát tu hru, proč mi násilně nutí nějaké jejich nesmysly, které nepoužívám? Doslova tě postaví před ultimátum, buď si nainstaluješ naši sračku nebo si nezahraješ..
        • V tom případě je to pak jednoduché, odpovídám takto: zahraju si a nic z toho mít nebudete. Proč ? Protože můžu. Se mnou vyjebávat nebudou.
          • spravne, zadne kup si to a pak to crackni a bla bla ...ne , proste to stahni kdyz jim to nebude nikdo kupovat oni to zmeni, neni tot tak ze zkrachuji jak se tady par nubu snazi naznacit.
            • Uzena_klobasa
              jestli sis toho ještě nevšiml tak kvuli takovým jako ty některý hry nevichází na PC
  • JazzJackrabbit
    Ještě bych chtěl dodat, že mě trošku mrzí, že všechny ty princezny co zachraňujete jsou jenom přeskinovaná Barbara. Přecejen jsou to všechno hratelné postavy, tak mohli alespoň malinko pozměnit animace. Možná bych chtěl po vývojářích moc, ale raději bych nechal jen Barbaru a k tomu třeba nějakou další zajímavou postavu než desítky v podstatě stejných postav. Jinak ale nemám hře co vytknout. Zatím :-)
  • Svatosvatěse zapřisám, že už tu nebudu číst recenze. Jednak se tu každou chvíli někdo udělá ze hry a dává deset z deseti, přitom to by musela ta hra být naprosto bezchybná, a to jistě není. Superprofi americké servery, kde recenzují lidé, kteří hrají hry třeba třicet let vs jakási totálně neznámá holčina z ruska. Co z toho si má člověk vybrat? Dyt je to pořád jen pěkná načančaná zkurvená 2D plošinovka.
    • Rasisto.
    • jenze problem je ze legneds dostava same dobre recenze ,min nez 9 nikde nedostal ty jantare, ono v dnesni dobe tupostrilecek je tohle vysvobozeni ,ale ty si rac zapnes call of vymast co? Co jsem tak vypozoroval tak na raymana nadavaji jen decka co si mysli ze vrchol hratelnosti je postrilet co nejvic lidi na obrazovce.
      • Na Gamespotu dostal 8/10, což je za řemeslně dobře odvedenou práci myslím Ok. Nevím, proč mě obvinuješ, ale vážně je pro tebe Rayman opakem tupostříleček? Mačkat dvě tlačítka v ten správný čas? oujé, pane složitej....
        • GlaDOS
          Dvě tlačítka? Takže nevíš o čem mluvíš. Jinak je každá hra o mačkání tlačítek ve správný okamžik. Je hezké, že vytahuješ Gamespot. Ale existují i jiné stránky, jako IGN, Giant Bomb, Game Informer nebo Joystiq, kde hra dostala víc.
          • uhm, aha aha, oho oho. Co jsi říkalo?
        • spatne jse me pochopili kluci, chtel jsem tim rict ze v dnesni zaplave her na stejne brdo-hlavne tech zminenych tupostrilecek, je tohle proste vysvobozeni ,me reknete jak casto vyjde takhle nadherna plosinovka? A jak casto vychazi nejaka strilecka typu cod...
      • A jeste by me zajimalo, jaky je rozdil mezi zabijenim megapesti a nebo nekoho zastrelit? Cim se Rayman lisi od nejake te tve "tupestrilecky" kdyz v nem delas to same. Dostat se z bodu A do bodu B a behem te cesty pesti pozabijet padouchy. A ze je to udelane v "humornem" havu nemeni nic na principu hry. *3*
        • Jasný a cesta do večerky pro rohlíky je vlastně to samý, jako Frodova výprava do Mordoru. Taky jde jenom o to, dostat se z bodu A do bodu B a zpátky. Jasný, Frodo musel po cestě čelit trochu složitějším problémům, ale to na principu nic nemění.
          • Ano, uvest zcela nesmyslny a absurdni priklad je zpusob argumentace. Nicmene mezi cestou na nakup a frodovou cestou je 1000x vetsi rozdil, nez mezi "tupostrileckou" a raymanem takze jako pokus to nebylo ani vtipne ani vystizne. *9*
        • kubi-wan
          Vy ste tu pěkně vyndaný *7*
        • To nemyslíte vážně, že ne?
          • A co na tom neni pravda? Chces poprit, ze Rayman je plosinovka, kde je tvym ukolem dostat se z mista A do mista B a tak porad dokola? A na te ceste mas nejake prekazky a zabijes par desitek az stovek bubaku svoji super pesti apod. Co z toho neni pravda?
      • Nejsem decko, o tvem vrcholu si myslim svoje, ale stejne me Rayman nebavi. Je to hra pro deti. Me osobne to vubec nezaujalo. Klasicka hospacka, kterych sem se nahral v mladi dost. Dnes mi to vubec, ale vubec nic nerika. Zkusil jsem to kvuli hodnoceni, protoze jsem cekal nejakou pridanou hodnotu, ale je to jednoduse 2D hopsacka nic vic, nic min. Uz jsem z toho asi vyrostl.
  • strky
    9,9/10 protože tam chybí ten online coop. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit