Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a potom príde COD elite a assasins creed a... ja sa asi radšej stanem alkoholikom lebo tolko penez nemám :P...

    konzoly o 10 € drahšie ceny? WTF? kôli čomu? aby som si ešte kupoval online pass alebo DLC lebo ma vyhodí do lobby každú sekundu lebo nevlastním nový map pack? už len kôli tomu zážitku rozmýšľam iba nad battlefield 3jkou a assasinom... alebo rovno že s hrami seknem :D
    • na konzolích není takové pirátství, tak si chtějí namastit kapsy *1*
      ...já osobně si jednu koupím a jednu stáhnu, taky nejsem milionář *16*
      • no kedže ja si kupujem na konzolu veci čo moja mašina už neutiahne aj to ešte občas zasponzorujem steam... ale aj tak tie ceny sú naozaj zdieračské... presviedča ma o tom aj pohľad na ich honosné akcie v L.A. atď atď...
  • NO je to zase žabomyší válka a jediný hráč to zase odskáče na plno,jen doufám že horší už to nemůže bejt .
    *10*
  • Mám všechny díly Call of Duty a vždy jsem se u nich skvěle bavil. Stejně tak mám všechny díly Battlefildů a také jsem se u nich bavil. Takže si koupím oboje přesně jak pan Bowling říká. Nemám problém jak někteří retardování jedinci tady, co musí neustále plivat bud na CoD (převážně) nebo na BF. Momentálně hraji Black Ops od listopadového vydání, v Mp mám nahráno přes 700 hodin a s kamarády se skvěle bavíme. Až bude MW3 a BF3 tak přejdeme a věřím, že se opět budeme dobře bavit u obou her.
    • Ctrl+V z Eurogameru? *1*
      • Nejdříve CTRL + C a pak ctrl + V :D
  • Chci vedet jak to dopadne se Soapem, Pricem a Makarovem ale nechci se snizit k warezu takze si pockam az bude MW3 mozno poridit za pro me prijatelnou cenu to jest cca. 599,- pak si ho koupim. *5*
    • tak to se pěkných pár let načekáš )))
  • Přesně tak já mam BF a CoD hrozně rád a přeju jim aby se jim to povedlo a taky že povede ja si zaručeně koupiím oboje
  • Ja som len rád, že sa medzi sebou žerú a predbiehajú vo vyhláseniach kto je v čom lepší. Aspoň to bude mať pozitívny vplyv na kvalitu obidvoch hier pre nás zákazníkov hlavne čo sa týka doladenosti a prepracovateľnosti prostredia a bugov. Takže žerte sa žerte vývojári a vydavatelia až sú tie hry dokonalé a my nekupujeme len polovičatý produkt. *3*
    • tak hlavnym dosledkom tejto konkurencie zatial je, ze BF sa v tuzbe priblizit sa predajnosti CODu, priblizuje CODu i hratelnostou .. co teda je pozitivne skor pre fandov CODu nez BF .. ale sak uvidime .. chce to poriadny reality mod na to urobit
      • To ale bez moddařských nástrojů nepůjde...
        • ty podle me uvolni az vytahaji nejake penize skrz DLC ... kecy o slozitosti enginu pro moddery nezeru ..
  • Jako vždy si koupím obě hry :-) Každá má svoje kouzlo a i když je MP u Battlefieldu pro mě dlouhodobě zajímavější, rozhodně věnuju pár desítek hodin i MP v Modern Warfare *3*
  • BF3 mam predobjednany a rusit objednavku urcite nebudu. Prijemnym bonusem je slibena ocelova krabicka i kdyz kvalita hry samozrejme nelezi v jejim obalu.
    Novy COD si mozna koupim taky,ale jedine v nejake sleve,tak jako Blackops za 500Kc a leda pokud nabidne odlisny zazitek v multiplayeru, nez mel prave BlackOps.
  • Mam nahratych 2400+ hodin BF2. BF3 je to co by si fanusikovia COD serie predstavili ako VYSNIVANE idealne COD. Tymto tento produkt generuje zaujem hracov z oboch skupin - fanusikov BF serie aj COD serie. Bohuzial BF3 nebude skutocnym a adekvatnym nasledovnikom BF2. Je to ovela viac nextgen COD. Takze fanusikovia BF2 sice noveho battlefielda kupia ale to ze to bude arcade konzole cod fail nikto nevyvrati. Bohuzial.
    • ber to tak, ze vyjdou dve hry kterych SP da dokopy treba 10-12h a MP taky zabavi, u kterych nelze cekat, ze by dopadnou vyrazne spatne, proste prumer .. a necim musime vyplnit to cekani na studio, ktere si rekne "A dost!" a jeste k tomu najde vydavatele, ktery rekne "OK" ...
  • Mě osobně fascinuje.. jak většina lidí říká " Cod je ...... atd atd" .... ale celý cod je na houbic? vždyt 1 a 2 byla naprosto bombastická... 1 a 2 MP hraju do dnes,občas si zahraju i 4.. horší díly byly ty od treyachu... black ops mě vůbec nebavilo a 5 byla průměrná,ale to neznamená že celý Cod je na pytel,jak většina říká
    osobně se těším na BF 3 a na MW3 taky
    • Uplne s tebou souhlasim. MW2 hraju taky dodnes a da se rici ze kazdy den se svym klanem. BO bylo celkem o nicem. Ale rozhodne si koupim jak MW3 tak i BF3
      • MW2 byl taky dobrý díl.... SP si ještě zahraju i dneska jako odreagování.. furt mě to baví,i 1,2 a 4.. prostě CoD je dobrý od IF
        BF2 hraju neustále taky.těším se na BF 3 hlavně kvůli MP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit