Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja som vzdy preferoval BF ale BC bol konzolovy port a nebol to uz ten pravy battlefield a uz to pre mna nebolo ono (stale to bola ale dobra hra) pokial bude BF 3 naozaj BF a nie BC nie je nad cim rozmyslat CoD som mal rad po CoD WaW ale ked zmensili pocet hracov a aj mapy a DLC boli platene atp. tak to uz tiez nie je ono ale 100 ludi 100 chuti
    • Ja mam prave obavy,ze to bude spis BC3 nez BF3.A co vic,z doposud vidanych videii to na me pusobi snad jeste jako vetsi priklon ke cod hratelnosti pricemz me uz ten BC nebral,natoz cod.
      Obavam se,ze klasicke BF skoncilo s BF2.
  • Odulin
    No konečně rozumná řeč. Samozřejmě, že pořídím obě. Obě to budou dobrý a zábavný hry...a tom to přeci je.
  • Keby stal MW3 okolo 20Eur. tak si to kupim ale takto je jasna volba na BF3. Konecne to aj trosku vystavi moj komp. Ale dat plnu cenu za MW3 co je vlastne iba pre mna Multiplayer Datadisk stareho CoD lebo Singlac bude total ...... *11* urcite nieje fer.
    • zx_spektrum
      Starého CoD? Co má staré CoD společného s Modern Warfare? Staré CoD mělo alespoň fajn multiplayer, který nestavěl na totální zběsilosti...
  • V BF3 me dost zklamal zpusob jakym se postavy pohybuji, sice se ohaneli vymozenostmi od EA Sports ale vysledek nula. Napr. zalehnuti a vztyk jako by s oka vypadnul CoD. Postava sebou v mziku placne rovnou do streleckeho postaveni a nasledne vyskoci jako nic. Rychlost behu je konstatni bez ohledu na profil terenu (schody atd.) navic delka behu je neomezena. Zadna setrvacnost, nulova hmotnost. Proste akrada jako vysita. *13*
    • Tak serie BF si nikdy ani na nic jineho nehrala.BF1942 byla ciste arkadova hra,ale mela svou uroven.BF2 slo v jejich slepejich,zatimco BC a zrejme i BF3 se cim dal vice blizi spise tomu cod.
      • Necekal jsem konkurenta pro ArmU ale doufal jsem ze zanr FPS posunovou o level dale ale zatim to vypada ze hra bude diktovat standarty po strance technologicke ale herne nas inovace necekaji. A to se teprve uvidi jak bude fungovat umela inteligence protivniku v SP, ze by ani tady nevystoupily z rady?! Doufam ze se jim ta ocividna snaha zalibit se fandum CoD vyplati. *5*
        • u UI zázraky opravdu nečekám. V sérii BF nikdy nebyla kvalitní a vojáky šlo střílet jak slepice na statku.
  • PS: tkh koupim jen Battlefield 3 a take ho uz mam predobjednany;) nemuzu se dockat:)

    (okr pro zajemce vyslo demo battlefield 3: najdete ho napr zde http://torrentbay.cz/ )
  • Naprosto osuhlasím, dle mého je hloupost říkat na druhou stranu tábora nějaký věci, jako že ta naše je lepší, je to jak pískoviště. Já mám předobjednané obě hry a neřeším to, jelikož obě jsou odlišné, příběhově, graficky, hrdiny a celkovým pojetím. Druhým bodem je to, že už mám předešlé díly a nemám rád neúplnost, takže Battlefield 3 a Call of Duty MW 3, jasná volba!
  • Já si plánuji pořídit obě hry nicméně CoD si nepořídím při vydání z jednoho prostého důvodu. Koukněte se kolik problémů měla při lunchi PC verze Black Ops i MW2 a jelikož tohle pofachtí i společně s novým systémem CoD: Elite, tak to bude na PC fakt něco :D Jelikož veřejná beta CoD: Elite na PC ani nebude.
  • zx_spektrum
    Koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?
    Ále, třeba Bahňáka!
    • ales.smutny
      !!! Pardon, nedalo mi to, neocenit klasickou odpověď :))
    • Mirek D. to tímto po*sral..
  • Já si zase naopak nekoupím ani jednu z her. Původně jsem cítil lehké hype na BF3, ale videa z multiplayeru to spolehlivě rozbila. Chápu, že je to alfa verze, ale i tak tam jde jasně cítit směr, kterým tvůrci chtějí jít. Takže BF3 pro mě zatím zůstává jen zvukařským uměleckým dílem.
  • pri zaberech bf3 sem si vsiml chyby ktera je v bc2, za se kavani o schody nebo teren

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit