Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak proc kupujes Diablo 3?
  • Že chtějí podpořit vývojáře, to určitě logiku má, že to ale chtějí hrát na třech zařízení, to rozhodně ne. *6*
  • JJ, hraje se roky pac je v nem jen endless grind a zadny hratelny content. *3*
  • Musi tam dycky neco malo prihodit, kvuli reklame... Takovejch novejch setu maj v rukavu 1000.
  • U blizzardu je to normalni. Ze porad pridavaj obsah a tu hru modifikujou na milion zpusobu. I Diablo2 patchovali jeste deset let po vydani a pridavali velky zmeny (treba reskill). U D3 je to stejny a taky proto ta hra jde hrat roky. Pac se neustale meni.I kdyby jen zkouset novy patche je dobré...
  • Ten team co vyvija D3, to je dost srandovna parta *4* Teraz v patchi 2.0.6 necakane odstranili legendarne craftovacie materialy. Dali ich tam pred par mesiacmi v patchi 2.0.1. A take finty robia od vydania hry - nerfy a boosty, pridavaju a odoberaju ako na hojdacke. Ja okrem D3 nehram ine online hry, tak by ma fakt zaujimalo ci to je normalne ,alebo to je nejaka blizzard specialita...
  • K*rvy a chlast su lepsie utratene peniaze? Chlast moc nemusim a za zeny platit tiez nie takze mi potom zostava nato aby som podporil vyvojarov dobrych hier. ;)
  • Chapu, ty hrajes hry, ktery te nebavi *15*
  • Nejaky duvod proc rozumnej clovek musi delat to co rikas ty? *15*
  • Uplne vybalancovat to nejde nikdy. Rozumnej clovek stejne hraje to, co ho bavi. A ne to, co je nejsilnejsi s aktualnim patchem.
  • Takze kdyz zkur.i balanc a udelaji jednu postavu op a druhou k lejnu, tak se jim to povedlo? Aha... *5*
  • Hodne se jim povedl crusader. Od vydani datadisku hraju skoro jen za nej. Barbar je ted oproti crusaderovi celkem čaj.
  • Jestli nevíš co s penězma, tak mi je klidně dej, já je utratim za kurrvy a za chlast, rozhodně s nima naložim líp...
  • Protoze by mi chybely vsechny battlenet funkce a vychytavky a kamosi z ostatnich blizzard her. Jak se muzes tak hloupe ptat? Diablo bez battlenetu si neumim predstavit uz od dob Diabla 2.
  • Uz nekde psali, ze prevest postavy pujde. Ze stare konzole na nove. Z PC na konzole ne.
  • A proč bys nemohl hrát diablo bez battlenetu? Co to je za kravinu?
  • Spades
    Jsem rád, že to vyjde na staré konzole. Byla by docela dojebávka, kdyby datáč vyšel jen na nové konzole. Taky doufám, že půjdou převést postavy.
  • U army je to normální - lidi, pro které je to primární hra, si koupí průběhem času více verzí, protože tak chtějí podpořit vývojáře. Má to logiku.
  • To je trochu závistivý příspěvek :) A to říkám jako PC-only hráč. Navíc cena konzolové verze je prostě vyšší, takže mi to přijde celkem přiměřené.
  • A k čemu by na PC byly symbolické přídavky s čistě konzolovou tematikou? Tys někdy na PC hrál TLoU nebo Colossus?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit