Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda nevím, ale věta "PS3 letos poráží X360" mi přijde jako známá věta "Smrky převyšovaly jedle".
    Co převyšovalo co? Kdo tady koho poráží?
    PS trojka letos poráží X tři sta šedesátku nebo PS trojku letos poráží X tři sta šedesátka?
    Jasné, z článku je to jasné, ale z nadpisu ne-e. :-)
  • placas nesmysly, vlastnim jednu z 1. ps3 a je stale plne funkcni. a kde jsi vzal udaj zivotnost 3 roky? a asi jsi pracoval v nejake tovarne zabyvajici se vyrobou konzole ze vis o nekvalitni vyrobe....:-)
  • Tady musím souhlasit s poslední větou. Na co výkonnější konzoli když lehce větší výkon ukazuje tak 1% her (jestli to vůbec dělá jedno procento),za to multiplatformy z 90% jsou lepší u konkurence ....
  • Taky mám obě konzole ,ale xbox je moje oblíbenější konzole - sony jsem nikdy moc nemusel,sám nevím proč. Nicméně pravda je taková,že co se týče "only" her ,tak sony dává xboxu pořádně na prd3l... Až se divím že si to microsoft nechá takhle líbit.myslím že se to Microsoftu pěkně vymstí...
  • Čísla neznám a bohužel ze mě mluví zloba. Má PS3 mi odešla do věčných lovišť to by sice nebylo tak hrozné to se stává ale naštvalo mě že za to může nekvalitní postup při výrobě a jejich životnost se pohybuje kolem 3 let. To je trochu málo na konzoli co mě stála 12tis.
  • haha na xboxshit to nema =) podivej se na cisla a pak neco rikej
  • Ano,nektere ps3 only hry vypadaji lip nez xbox360 hry,ale rozhodne to neodpovida tomu teoretickemu dvojnasobnemu vykonu jak tady psal ten puvodni prispevek.
    Ten rozdil proste neni nijak zavratny.
  • "Opytal sa nejaky konzolista sam seba preco hry na konzole stoja viacej, ked sa ich uuuuudajne preda 10x viac ako na PC? :)"
    Na tom něco bude. Třeba proto, že na konzolích jde hrát těžko jejich neoriginální kopie? Jo, tady by měl zakročit antimonopolní úřad EU... ať zatne tipec i té diskriminaci konzolistů.
  • ja taky *3*
  • B.o.b
    Velký plus PS3 ? Má více Only her.
  • 1) Velký - pro mě výhoda. Nevím jak ty, ale já mám velké pazoury
    2) Těžký - další výhoda. Cítím, že v těch rukách něco mám
    3) Prsty sklouzávají z každého gamepadu, když se potí ruce
    4) Páčky - pohodlné, levý palec nemusím mít nepřirozeně vytočený
    Celkově vzato je dualshock vhodný tak maximálně pro děcka s malou ručičkou.
  • To by mě zajímalo která velká firma podle tebe neni zaměřená na peníze.
  • konzoli nevlastnim a ani nebudu kym budu obmedzovane uzavretymi systemami kontroly ala SONY a MS. nepotrebujem aby nejaka zavisla firma zamerana na zarabanie $$$ urcovala co kto bude hrat a co uz je za hranicou. O doslova tupych hrach, resp. hrach ako cez kopirak sa nema ani cenu bavit. Som rad ze som sa ubranil pociatocnej masazi a nevyvalil za konzole tisice, dalsie tisice by som totiz musel valit za orig hry, ktore na tej mojej platforme su kvalitnejsie a lacnejsie. Opytal sa nejaky konzolista sam seba preco hry na konzole stoja viacej, ked sa ich uuuuudajne preda 10x viac ako na PC? :)
  • S nástupom Blu-Ray (a 3D) si veľa ludí kupuje PS3 ako prehrávač a konzolu v jednom alebo ju dostane k 3DTV "zdarma".
  • SA-reg
    že to teda bylo hned poznat...
  • sam bych ten strasny ovladac a xbox nepopsal lip: srasne tezky, packa jinde mi vadi, slabe vibrace, vyjimatelna baterka- nemoznost hrat pri nabijeni a absence jakehokoliv pohyboveho senzoru. dualsock 3 proste vede.
    pro ajjaj: ze to nejde videt a co exkluzivity jako Uncharted 2, Heavy Rain, Killzone 3, inFamous 2 nebo God of war 3.... tomu se zadna xbox hra nevyrovna snad jen Gears of war ktery jeste nevysel.
    navic k tomu pripoctete ze ps3 ma blue-ray, vice exkluzivit, online zdarma a obe konzole stoji stejne favorit jasny
    *3*
  • To se nedivim že se PS3 prodává víc když prvním modelům končí životnost.
  • Sice vlastnim jen jednu,ale souhlasim,rozdil mezi nima nijak propastny neni,spis je to o tom,co komu vic vyhovuje.
  • Me osobne se teda drzi a hraje lepe s tim xboxovym ,ale stejne neradsi mam mys a klavesnici.
    Co se funkcniho zaostavani tyce,tak to by me zajimalo,v cem ze to zaostava.
    Polovicni vykon?Skoda ,ze jen papirove,protoze hry na ps3 tomu "2x vykonu" moc neodpovidaji.
  • to nejsem-mám ten děs k pc tak vím o čem mluvím, ve srovnání s ds3 je velký, těžký, z tlačítek sklouzávají prsty, analogové páčky jsou blbě rozmístěny a o šipkách se ani nemá cenu zmiňovat, kam se tohle hrabe na léty prověřený dualshock

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit