Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    Exkluzivní tituly jsou na obou, ale pokud vezmeš ty opravdu rozšířený, tak ti zbytek tak Forza a Gears a Halo a Alan Wake. A vskutku tento rok je to ubohé a je tam tak možná Forza 4 a Gears 3.

    Jo, je tam třeba Onechanbara: Bikini Samurai Squad, Infinite Undiscovery a další JRPG, The Idolmaster, Deathsmiles, Otomedius G... ale myslíš, že se jedná o masové tituly...?

    Na PS3 máš dost exkluzivek, co se dají označit za masové... Uncharted, God of War, Infamous, Demon's Souls... atd.
  • stále tady plácás nesmysly jenom ty protože mám ps3 a mám ji už 5 let jedinej problém je mezi televizí a ps3 a to jsou práve dementní lidi který zavíraj ps3 do skříne kde nemuže proudit čerstvy studený vzduch já ho mám pekne venku a jsem ready povetšinou se zapomene říct že ho lidi zavíraj do skříne at si pak nestežují tak to tady rejpeš o nekvalite výroby pokud máš xbox 360 tak ten se přehřívá i ve volném prostredí tak tam bych řekl že je nekvalita proste SONY is best company
  • Jediný důvod to má. Nevím, jestli výrobce hry nebo vydavatel musí platit Sony a MS poplatek za to, že může hru na jejich platformu vůbec vydat
  • Nebál bych se PS3 pirátství označit za zlomkové i když z toho média dělala obrovskou bublinu, na xku nevím jak to je, ale vím že má letos naprosto zoufalý lineup. To je vše k té objektivitě...
  • tak se podívej na formáty, jež ps3 přehraje a pak to srovnej s xšrotem, plus ještě možnost výměny hdd za jakýkoliv 2.5 palcový. ps3 vyšla o rok později a díky tomu te´d není zastaralá jako konkurence
  • Co to je "PSN v cz zadara"? PSN je zdarma na celém světě, pokud jsi si nevšiml. "Piractvi" naštěstí opravdu moc rozšířené není, ale přesto existuje. Exkluzivních titulů mají všechny platformy hodně. Já mám taky PS3 (a navíc předobjednané hry Uncharted 3 a The Last Guardian), ale trochu objektivity by neškodilo :-)
  • "Opytal sa nejaky konzolista sam seba preco hry na konzole stoja viacej, ked sa ich uuuuudajne preda 10x viac ako na PC? :)"
    Ja myslim,ze odpoved je celkem snadna.Protoze na konzolich je mira piratstvi nizsi z duvodu slozitejsiho pirateni,pripadne hrozba ztraty moznosti online sluzeb,tak to ti hraci koupi i za cenu vyssi a vydavatele si toho jsou vedomi a vyuzivaji toho.
  • Nauč se česky. Slovosled prosté oznamovací věty je: podmět - přísudek - předmět. Čili je to zcela jasné.
  • Hlavni plus PS3 je hlavne originalita her ...ma svoje exluzivni tituly ktere nevyjdou nikde jinde..
    nez napr. u xboxu kde to je vlastne 360=pc hra na pc bude na 360 a naopak az na vyjimky....
    dalsi + bych rekl nerozsirene piractvi , ktere jak na pc tak na xbox hojne kvete ...bez piratu ma ps3 stale silnou komunitu-diky bohu
    PSN v cz zadara, blu ray, dlouha zivotnost co vic si prat
  • PS3 ma nejdelsi zivotnost
    vsem kteri se staraji vydrzi perfektne
  • Ani ne to je spíš zlodějna.
  • Omyl s přehříváním to nemá nic společného s tím se konzole dokáže vypořádat tak aby jí to nepoškodilo. Na vině je právě ten cín. Nevim jak jsou na tom v jiných zemích ale opravny u nás mají celkem žně a oprav s touhle závadou neni málo.
  • Tri stovky mesicne, to je dobra cena za kralovskou zabavu.
  • pokud znas desitky az stovky uzivatelu kterym konzole udesla po 3letech tak to beru, vzhledem k poctu konzoli...:-). YLOD vznika u starsich verzi v dusledku prehrivani konzole, z duvodu spatne ci chybne pouzite teplovodive pasty, nejedna se o nekvalitni cin......
  • Opravna Sony si za to účtuje tolik že je lepší si koupit novou a ostatní mi zase nezaručí že mi po opravě vydrží déle než rok. Na to že tohle je jedna z vlajkových lodí Sony jsem čekal víc.
  • Presna oficialni cisla:
    Xbox 360 (54814733) ma celkovy naskok oproti PS3 (51560628) 6.3%, ne 5%. Wii 87895322.

    PS3 (5207442) ma tento rok naskok oproti Xbox 360 (4426092) solidnich 17.65% a Wii se tento rok prodalo "jen" 4711215, coz je mene nez PS3.

    I kdyz to vypada, ze tydenni podil budou mit pristi tyden vicemene stejny. Podil PS3 kratkodobe stabilne klesa a podil Xbox 360 nestabilne stoupa (od predminuleho tydne).
  • Tak to trosku zlobu chapu, ja ji mam nastesti temer od zacatku a musim zaklepat, drzi a drzi a nemuzu si ji vynachvalit...
  • Aha, to jsem netusil...
  • Nikdy jsem nenapsal že se rozbije všem. Od jiných vlastníků konzole vim že těm co se rozbila tak to většinou bylo kolem třetího roku. Nekvalitní výroba se týká hlavně použitého cínu na připájení plošných obvodů. Použili takový který má špatné vlastnosti a proto dochází k závadě známé jako YLOD určitě víš o co jde. Tak a teď mi pověz kdo tu teda plácá nesmysli.
  • Prece Utopia a. s.!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit