Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existuje neco jako monitoring potencialne nebezpecnych nebo psychicky narusenych osob. Proste kdyz budes na webu moc psat a vyhledavat blbosti, dostanes se do hledacku tajnych sluzeb. Myslim ze ty uz tam jsi a je to dobre. Jednoho dne ti u dveri zazvoni par nenapadnejch chlapku a uz te nikdo neuvidi.
  • jamar28
    Samozřejmě, různé nálepkování se teď používá na všechny strany. Já už jsme byl x-krát označen jak za nácka, tak za sluníčkáře. *1*
  • jen me to zarazilo *1*
  • Já se vás neptal, jakou hodnotu pro vás mají nacistické názory, to už jste zmiňoval výše. Několikrát. Jde mi o to, jak jak byste v interakci s nimi postupoval. Nechci vám vkládat slova do úst, ale přijde mi, že se mi okrouhlým způsobem snažíte říci, že vzhledem k jejich extrémním postojům je jejich napadání v pořádku. To je ale cenzura svobody projevu za použití násilí a to samo o sobě dost smrdí fašismem.
  • Nazdar černobílá gumo.
  • Problem je skor to, ako je mozne ze fasisti maju v USA vobec nejake prava. Ale u nas to patri v trestnom prave medzi tie ustanovenia, kde sa zakazuje hanobenie rasy, naroda atd. a s tym by mali mozno problem.
  • Je v pořádku udeřit (neo)nacistu? Ano je. <- tečka

    https://www.youtube.com/watch?v=uyK6io7VQnU
  • Je to len komentar
  • Ja bych si rad zahral hru, kde muzu strilet komunisty a Zelene.
  • Pilgrim66
    Že názor někoho, kdo má v programu potlačování práv jiných lidí pro mě má absolutně nulovou hodnotu. Extrémisti na obou stranách mají vždy tendenci zaštiťovat se právama, která jim demokratická společnost přiznává, i když je mají sami v úmyslu následně potlačit.
  • Levičáci v USA maj k náckům blíž než kdejakej pravičák .
  • Tajná služba v US je sama radikální a extremistická skupina.
  • Bobe.... sorry, ale pro debila jako ty neexistuje urážka. A označení debil, je označení tvého duševního stavu.
  • Víš co, tak ty necháš zlikvidovat tak, že tě přejede auto, a já se nechám zlikvidovat tak, že mě vyhoděj z práce a budou tahat po soudech. Bereš? A po pár letech si o tom promluvíme.

    No, wait. Nepromluvíme, protože budeš MRTVEJ.
  • Imaginární náckové choděj po ulicích s pochodněma, hajlujou a provolávaj nacistický hesla. Docela výkon na někoho, kdo nemá existovat, což.

    Opravdu pikantní je, že jejich sympatizanti tady jsou pro ně - pokud už vůbec berou na vědomí, že svět nekončí na hranicích USA - opice z východu, které v nejlepším případě hrají role užitečných idiotů. Leckterý český trumpeta by se asi divil, s jakou lehkostí by tam se svým slovanským přízvukem dostal od svých idolů přes tlamu.
  • Skoda ze nikdo nepochopil podstatu. Zrejme zamerne. "Make america nazi free again" je tupa narazka a parafraze sloganu DJT. To je na tom problematicke. Veze se to na vlne bpje proti imaginarnim "nackum", kdy nacek je kazdy kdo nesouhlasi a je napravo od stalina. Ale nepredpokladam ze to pisalek pochopil ci pochopi.
  • Ale aby byl argument dvou protistran možný, musí laik podstoupit proces, o kterém jsem psal. Obhajování či čelení kritice vlastní názor nemusí probíhat vždy v diskuzi, může se jednat o čistě niterní proces a hlavně se nevztahuje pouze na politikaření. Problém je v tom, že cenzura svobody slova na amerických univerzitách je produktem právě onoho politikaření a to ze strany levice, většina lektorů se hrdě hlásí k marxistickým ideologiím, a proto v předmětech, kde je diskuze hraje důležitou roli, by se měl člověk schopen vyjadřovat svobodně. A tvrdit, že projevení názoru přísluší pouze držitelům titulu, dle mého názoru nedává smysl. Nemusím mít nastudované sociální vědy, abych byl schopen vyvrátit argumenty politicky motivovaného profesora, pokud se nezakládají na faktech.
  • Nuz toto je technologia moci v praxi. Zatial co prezident oznacuje nackov zo zrazov za "fine people", jeho brat sedi v predstavenstve zenimaxu. Hlavne ze plebs na socialnych sietach ma dalsiu temu na hadanie sa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit